Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta aukcja to troche szukanie jelenia co nie czyta opisów aukcji. I w sumie dobrze. Matura powinna być obowiązkowa, bo czasem czytam takie rzeczy, że nusz sie w kieszeni otwiera :P

Co do ceny, to fak, kosmos. Ale jak to sie zwykło już pisać: sprzęt jest tyle wart ile jest w stanie zapłacić kupujący.

Klocki niezłe. Helix i SS fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu sprzedajesz czy kupujesz , ogarnij się trochę.

 

widze ze jestes jednym z tch, ktorzy klikaja "kup teraz" pozniej czytaja. Najpierw musze kupic, zeby pozniej moc je sprzedac. I kto tu ma sie ogarnac?? wprowadzasz zamet

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co masz mu za złe? Ze lubi i ma kupe róznych klocków, bo nie czaje Cie człowieku zupełnie...

 

Sam masz w Lublinie nie mniej zapakowane i co? Porzucił Cie ktoś z tego powodu czy co? Bo nie kumam Twoich kompleksów i widze ze nie tylko ja...

 

Opisałem to z pewną dozą ironii, aukcję tą widziałem już wystawianą kilkunastokrotnie z różnymi cenami bodajże nawet w wersji Kup Teraz,

najbardziej mi się chce śmiać, że za sprzęt warty może 1/3 ceny podanej w aukcji ktoś sugeruje jego wartość na 10 koła.

Według mnie jest to miszczowskia aukcja lub ewentualnie bardzo, bardzo śmieszna, dlatego to tu zamieściłem.

Bo nikt inny by tego nie zrobił, daje sobie rękę uciąć :wink:

 

 

Bo nie kumam Twoich kompleksów

 

Kompleksów żadnych jeszcze, na razie nie posiadam wbudowanych w psychikę, a co do mojego Lublina to czym on się różni od Omegi czy innych samochodów jeżdżących w PL. Tym, że jest samochodem dostawczym??, jeżeli jeżdżąc nim 12/16 godzin dziennie, zarabiając nim na pobudowanie domu, zarobienie na samochód osobowy i w miarę wysoki standard życia mam go skazać na to ze jest wołem roboczym na smród i stęchliznę, no w moim przypadku tak nie będzie. Autko jak każde inne ma być pachnące, wysprzątane itp.

W samochodzik zainwestowałem sporo kasy bo to jest mój chleb powszedni i chciałbym się dobrze w nim czuć, wygłuszyłem go tak, że nie słychać różnicy między Twoim osobowym a moim dostawczym. A sprzęt jeszcze zmienię w nim na wyższej klasy bo na to saługuje.

 

I nie pisz mi, że jestem pierdolnięty lub mam problemy psychiczne, bo ja kocham swój samochód i zainwestuję w niego na wiosnę jeszcze większą gotówkę. Na obecną chwilę możesz tylko spytać Mańka jak to u mnie gra, 80% użytkowników chciałoby, żeby chociaż coś tak plumknęło jak u mnie, no ale to niestety jest sztuka strojenia, za którą dziękuję Mańkowi i Pozdrawiam Was wszystkich szanownych kolegów z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksów żadnych jeszcze, na razie nie posiadam wbudowanych w psychikę

 

to popatrz co dalej napisales

 

I nie pisz mi, że jestem pierdolnięty lub mam problemy psychiczne

 

z tego co pamietam z psychologi ogolnej moze to w pewien sposob zakrawac na miano kompleksu zanizonej samooceny, gdzie chcesz byc postrzegany tym jakim jestes przez pryzmat tego co masz a inni nie

 

bo ja kocham swój samochód i zainwestuję w niego na wiosnę jeszcze większą gotówkę. Na obecną chwilę możesz tylko spytać Mańka jak to u mnie gra, 80% użytkowników chciałoby, żeby chociaż coś tak plumknęło jak u mnie, no ale to niestety jest sztuka strojenia

kocha sie zone, mame, tate, dzieci itp. samochod mozna lubiec i szanowac za to ze nie zawodzi kiedy potrzeba

 

swoja droga, zrobilem lublinem II jakies 20tys km i nie wiem jak ten silnik mozna wygluszyc zeby nie halasowalo w kabinie (mowie o 2.4 z andorii), tymbardxziej ze ta kapa oslaniajaca silnik w kabinie (zreszta zywcem wzieta z ostatnich zukow) jest tak malutka.

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

swoja droga, zrobilem lublinem II jakies 20tys km i nie wiem jak ten silnik mozna wygluszyc zeby nie halasowalo w kabinie (mowie o 2.4 z andorii), tymbardxziej ze ta kapa oslaniajaca silnik w kabinie (zreszta zywcem wzieta z ostatnich zukow) jest tak malutka.

 

 

Próbowałeś??, no skąd jak firmowym się jeździło i tylko w pizdę, pedał gazu w podłogę :krzeslem:

Mało jeszcze chłopcze w życiu mleka wyssałeś, w Lublinie jest to takie proste, tylko trzeba się troszkę przyłożyć

i dać Silvera ze 3 warstwy od strony komory silnika, ale ca ja ci będę tłumaczył jak ty jeździłeś i przejechałeś aż 20 tyś km,

ja już drugiego przerabiam i efekt jest zadowalający, ale przejechałem tylko 500 tyś km tymi samochodami, więc jestem cienki bolek.

Kocham to jest przenośnia a ty jesteś psycholog jak z pi..dy gwóźdź i pewnie psychologicznie ci gra ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj lublin chlopcze byl najbardziej wylizanym z calej floty lubilnow. JEsli sie wie jak diesla szanowac, to i sie odwdzieczy zywotnoscia i niezawodnoscia jak bylo w moim przpadku. 20tys. km bylo tylko na liczniku, w rzeczywistosci lekko 4x wiecej (ale widze, ze jeszcze duzo chleba zjesc musisz, zeby zrozumiec po co takie zabiegi)

Kocham to jest przenośnia

 

ciekazwe jak zareaguje twoja druga powowka jak powiedz do niej "kocham" jesli zobaczy ten post- zenada

 

ty jesteś psycholog jak z pi..dy gwóźdź

 

Pokaz gdzie ja napisalem ze jestem psychologiem :zakrecony: Po za tym masz podworkowy tekst, ktore mnie juz nie raza. Tutaj widaac jasno i WYRAZNIE twoje zakompleksienie. pewnie zaraz zbierzesz sie na wyzywanie, bo argumentow nie znajdziesz zeby poprzec swoije racje, trudno i gbury byc musza

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUSZ?? Matura? Halo?

 

 

Wiedziałem, że ktoś sie przyczepi. Czy zawsze trzeba pisać w cudzysłowie, żeby wszyscy zrozumieli?! Podobno emotikony wymyślono właśnie dla wyrażania emocji. Zapomniałeś jej również zacytować. eh, ale spinka ciężka sie robi.

 

 

 

mnie sie wydaje, ze jest ona (aukcja Grzegorza) po to by zakpic z nieprecyzyjnego regulaminu Allegro i wskazanie im na jawne luki

 

:)

Edytowane przez mkgustav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze jest ona (aukcja Grzegorza) po to by zakpic z nieprecyzyjnego regulaminu Allegro i wskazanie im na jawne luki

 

:ok:

 

PS

Co do moich aukcji to , jak widać po komentarzach jeśli kupują u mnie ludzie to wyłącznie inteligentni i wiedzący co chcą kupić, gdyż jedną z zasad które wyznaje jest "lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj lublin chlopcze

 

Jestem chłopcem, tylko w w pewnym wieku, ja jak podłączałem swoje pierwsze radio Alpine 7939 miałem pewne problemy, ty wtedy spadałeś z dywanu na podłogę i mówiłeś na Chleb BEB i nie staraj się temu zaprzeczyć, przecież widać po twoich stuknięciach na forum na jakim poziomie CA jesteś, teraz jest w Polsce wolna Amerykanka tzn jest dostęp do wszystkiego i wszędzie ale tobie będzie ciężko mnie dogonić z czymkolwiek co wiąże się z CA. Mamy 21 wiek, ty zostałeś w 20 wieku i starasz się to nadrobić, przez forum to nie da rady. Praktyka czyni M.....

Edytowane przez dzidzi_2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest warte tyle na ile jest wycenione przez kupującego.

Ja dodatkowo trudnię się handlowaniem antykami - meblami stylizowanymi na stare i dla przykładu jeden model stolika jedni kupują po 1000zł a inni po 3000zł. Kwestia na kogo trafi i czy dalej chce rozmawiać o wyjściowej cenie czy się targuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym aby WSZYSCY !!!!!! przeczytali ze zrozumieniem regulamin serwisu aukcyjnego a następnie opis aukcji.

Aukcja dotyczy wyłącznie jednego wzmacniacza i cena minimalna jest ceną wywoławczą.

A resztę to wątpiący mogą sobie doczytać w regulaminie gdyż z wypowiedzi wynika, że część zna słowo regulamin lecz treści regulaminu serwisu aukcyjnego nie czytali (przynajmniej ze zrozumieniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUSZ?? Matura? Halo?

 

 

Wiedziałem, że ktoś sie przyczepi. Czy zawsze trzeba pisać w cudzysłowie, żeby wszyscy zrozumieli?! Podobno emotikony wymyślono właśnie dla wyrażania emocji. Zapomniałeś jej również zacytować. eh, ale spinka ciężka sie rob

 

Użytkownikowi Wit007 chodziło oto,że to jest poprawnie napisane "nóż się w kieszeni otwiera" a nie

"nusz sie w kieszeni otwiera"

 

Pozdro :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreamerek to nic innego jak nabijanie ludzi w butelke, idac Waszym tokiem rozumowania tzn. tyle kosztuje ile jestes w stanie zaplacic to sralibyscie w gacie jak by na stacji po nowym roku byla cena 10 PLN'ow za litr ale przeciez tyle kosztuje ile jestescie gotowi zaplacic.

Co do aukcji zgodna z regulaminem, opisana ale jednak ja sam bym na to nie wpadl bo mialbym uczucie, ze robie kogos w balona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...