Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienilem w A4

Kompletny rozrzad

Uszczelnienie silnika

Drazki i koncowki kierownicze

Nowy olej i wszystkie filtry

Tarcze - Przod i tyl ATE

Klocki - Przod i tyl TRW

Regeneracja zacisku przod lewy

Tylne zaciski po kompleksowej regeneracji

Nowe łożyska tylne wraz z koronkami od ABSu

Na wymiane czekaja jeszcze przednie lozyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymieniona pompa CR ktora nie domagała od początku.

 

Do tego na warsztacie raczyla wysrac sie dwumasa.

 

Idac za ciosem wymieniony tlumik drgań skretnych

 

Zrobiona zbieżność przód/tył.

 

Do tego potwierdzony przebieg nawet jest oryginał.

 

Na ta chwile 218 ttkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem nowe aku (zwarcie na celach) i nowego altka (poleciały diody). :-/

 

Otóż jestem debilem i nie wiem o czym myślałem wsadzajac aku do bmki, jednak udało mi się podłączyć odwrotnie klemy. :O

 

Ale ogólnie powoli wraca do żywych.

:-)

post-4530-0-32191100-1432415293_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vectrze zabiłem jedną felgę na krawężniku (kuty borbet a nie dał rady, się zagapiłem na radio :/ ),  w dodge-u demontaż zbiornika paliwa i czyszczenie, przy okazji naprawa przegrody w zbiorniku (śmieszne rozwiązanie, przegroda się rozłożyła na kawałki i latała po całym zbiorniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem nowe aku (zwarcie na celach) i nowego altka (poleciały diody). :-/

 

Otóż jestem debilem i nie wiem o czym myślałem wsadzajac aku do bmki, jednak udało mi się podłączyć odwrotnie klemy. :O

 

Ale ogólnie powoli wraca do żywych.

:-)

attachicon.gifIMG_20150523_213202~2.jpg

Jedne z fajniejszych fabrycznych felg do e39. Masz całe auto lifestyle edition czy tylko kółka?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z fajniejszych fabrycznych felg do e39. Masz całe auto lifestyle edition czy tylko kółka?

 

Robiło je bbs, dla betki.

Nie jest to lifestyle, w środku business z obszyciami w skórze, do tego m pakietowa podsufitka i kierownica, zaś fotele już komfortowe łamane, nie jak w m.

Na zewnątrz Shadow Line w ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, ładna robota :super:

I super że zrobiłeś wisienkę na torcie, czyli oponki...bo ktoś pięknie umyje samochód, a potem zostawia szare opony... to mnie to zabija :mur1:

Tylko taka porada, jak samochód jest zakurzony, takie przejechanie paluchem po zakurzonym lakierze to recepta na holsy :wink:

Tak że staraj się nie dotykać lakieru :wink:

 

I rób sesyjki od razu po myciu, najfajniejszy efekt :hyhy:

 

 

Mastah...przykro patrzeć, życzę szybkiej naprawy :zdrowko:

 

By nie było OT, w zeszlym tyg, wczyściłem koła, apc/żele/smarowidło na oponki.

Lakieru nie ruszałem, bo w niedziele będe robił pełną dekontaminację + jakiś wosk/glaze na lato.

 

W zeszłym tyg robiłem  troszkę testów produktów, to takie kropelki maiłem po jednym z nich :P

Się lakieru nie chciały trzymac :lol:

 

http://i112.photobucket.com/albums/n189/elgardiel/unnamed%2010_zpslu5nwuvx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podaj co to za produkt ?

 

Ostatnio postanowiłem że zabiorę się za lakier, jako że mocno podniszczony przez myjnie automatyczną i to chyba 2x na tydzień (prezesowa) to kolor wydawał się granat metalik, kupiłem zestaw manzerny, 400, 2500 i na koniec SW protect, do tego 2 pady żółty i czarny oraz jakąś glinkę,  i tak jak na pierwszy raz jestem z efektu zadowolony, bo rysy zniknęły jak i okazało się że to granat-fiolet perła, to z tego SW protect średnio zadowolony jestem, albo coś źle zrobiłem.

Mianowicie mimo że maszyną i czarnym padem zapolerowałem tym środkiem, potem resztę zdjąłem miekką szmatką , to woda aż tak z niego nie spływa. Co mogłem zrobić nie tak, czy może ten środek do takich celów aż tak się nie nadaje ?

 

aby nie robić totalnego OT.

 

Ostatnio (czyt. 2 tygodnie temu) zrobiłem akcję lakier w.w produktami + wymiana łożysko-piasty z abs w alero (15lat) to kosztowało mnie to wysunięciem stawu biodrowo-krzyżowego, oraz 3 dysków międzykregowych... teraz Fizjo-SPA u kolegi znanego tutaj jako: SoundTherapy , choć dzwiękiem to on mnie nie leczy.... a raczej prądem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cherry glaze od autobriete aplikowany ręcznie + Auto Glym HD wax.
Tylko właśnie ręcznie nie wypaliło, nie wiem czy ja zrobiłem coś źle(nie wykluczone), ale ręcznie nałożony glaze + hd, wypadł słabo porównując go do samego hd.

Pewnie cherry glaze nałożony jakims DA, zrobi robotę...bo słyszałem same dobre opinie o tym produkcie.

 

Ogólnie patrząc na większość relacji z KA, to w Twojej korekcie brakuje wykończenia, czyli jakies merzeny 4000, pewnie dlatego masz takie a nie inne odczucia.

Zrobiłeś całą cieżką roboce, a 4000 powinno być wykończeniem.

Sam jeszcze nie robiłem pełnej korekty, ale w zależności od stanu lakieru , jadą 400, 2500, 3000, 4000.

Wiec brakuje tego 4000.

(takie odniosłem wrażenie patrząc na relacje z KA)

 

Wracajac do powłok.

Fajne efekty daje fusso 99, w sensownych pieniążkach, nie jak HD.

A na zimę możesz wrzucić jakieś coli 476's.

U mnie zimą leżało od 1 grudnia do połowy marca, bez użycia żadnego cleanera przed woskiem.

Czyli wytrzymał śnieg/błoto pośniegowe, ogólnie typowe zimowe warunki.

 

Fajny na zime, ale na lato wole jakiś ciekawszy wosk/powłokę.

 

 

A jak nie masz czasu na mizianie samochodu, kup jakaś kwarcową powłokę i masz spokój na długi czas.

 

 

 

P.S. Wracaj do zdrowia. Niezły niefart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...