Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od serca dla serca - chłopaki super się było spotkać, jako, że się nie znam to sie wypowiem:

 

@mastah - scena spierdzielała w prawo, wooferek ciekawostka i fajnie to to brumiło, góra i średniak ciekawie profilem dograne, dość dobrze sie to zgrało, szczegółowo, ale natarczywie - TW nie moj, podobał mi się tylko w 1 aplikacji w pewnym wozie.

 

@szymon - autko super dograne, klocki, moj profil, nie podobała mi sie tylko praca woofera, czasem przybuczeć lekko lubił (przynajmniej jak z tyłu siedziałem), nie wiem na ile to jest wina wooferka a na ile akustyki auta (na tych niskich partiach czasem ciężko wszystko zwalczyć). Ogolnie propsy za to autko.

 

@BMW serii 3 - nie wiem czyje (w sensie nicku) - bardzo ciekawie, troche pracy jest natomiast bardzo dobrze wróżę temu wozowi, mnie sie podobało - brakowało średnicy, ale ogolnie przyjemnie w odsłuchu - czekam na dalszy rozwój samochodu. Dla mnie najciekawsze autko i pozytywne zaskoczenie na szprocie.

 

@powalla - przyjemne granie do codziennej jazdy, ale grało to lekko zza kocyka, mało otwarcie, i strasznie przebasowiony dół - mojemu tacie by się podobało :P

 

@balcer - myślę, że pewne wnioski wyciagniete, pogadalismy w drodze powrotnej - pracuj dalej z takim zacięciem a coś tam będzie dało się posłuchać.

 

@mkgustav - duzo lepiej niz na pikniku, ale średniak jak dla mnie out - odbiega od reszty - tak poza tym sporo basiku, a mało konturu na nim, było dość punktowo i ciepło, ale własnie brakło tej konturowości - to nad czym balcer powinien też w sumie popracować.

 

@darflex - ciekawy systemik, ale masz akikowe radio :P Sproboj zmienić a poczujesz moc drzemiącą w tym systemie :) Gdyby nie sub, to partie basowe tak dość ciężkie życie by tam miały. Myślę, że z tych klocków można sporo więcej wycisnąć, przede wszystkim powietrza i otwartości.

 

@marcin-real - miałem nadzieje bardzo posłuchać :( No nic może kiedyś przy okazji podsośnickich spotów sie coś uda ugadać.

 

Także do pracy rodacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMW serii 3 - nie wiem czyje (w sensie nicku) - bardzo ciekawie, troche pracy jest natomiast bardzo dobrze wróżę temu wozowi, mnie sie podobało - brakowało średnicy, ale ogolnie przyjemnie w odsłuchu - czekam na dalszy rozwój samochodu. Dla mnie najciekawsze autko i pozytywne zaskoczenie na szprocie.

Ciekawe bo mnie akurat BMW nie podeszło.

akikowe radio

A to co znaczy ?Moge się domyślać jedynie.Fakt że Wy wszyscy do Alpin jesteście przyzwyczajeni ale jak na razie mój p88rs brzmieniowo mi pasuje.Jak nie uda się wycisnąć z tych klocków co są lepszego grania to jak najbardziej zmiany się zrobi.

Dzięki ogólnie za opinię.

@marcin-real - miałem nadzieje bardzo posłuchać No nic może kiedyś przy okazji podsośnickich spotów sie coś uda ugadać

W ubiegłym roku 2way był na bardzo wysokim poziomie więc przypuszczam żę teraz Marcin podniósł poprzeczkę.Też jestem ciekaw jak to zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że Wy wszyscy do Alpin jesteście przyzwyczajeni

 

Ja tam fanem Alpiny też nie jestem :)

No , a dziś o tym mówiłeś ... dobrze że namiary już masz na szpeca ;)

 

Telefoniczne mam... w telefonie, ale dobrze wiem gdzie mieszka ;)

Nie piżdzij wańka, strugaj kicki!! :wink::rotfl:

 

Spokojnie... kolejka jest dłuuuuga,a Ty na szarym końcu ;)

 

GooooD MooooorrrrnnnniiiiinnnnnG VietnaMMMM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymon - autko super dograne, klocki, moj profil, nie podobała mi sie tylko praca woofera, czasem przybuczeć lekko lubił (przynajmniej jak z tyłu siedziałem), nie wiem na ile to jest wina wooferka a na ile akustyki auta (na tych niskich partiach czasem ciężko wszystko zwalczyć). Ogolnie propsy za to autko.

 

oj myślę, że cieżko opisywać auto siedząc z tyłu ale ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Przemuś woofery 13 w 1l komórkach praktycznie... Góra masakra? Bo chyba za długo słuchałeś swojej... U mnie cudów nie ma( nawet nie zdazyłem grzebac zeby scene na srodek przesunac) ale Twoja scena w okolicy lewarka i krew z ucha z GTI to dopiero masakra. Bez suba (tak to ja wyłaczyłem w opcjach alpiny) drzwi totalnie nie graja, kicka troszke a dołu baaardzo mało...Jak na 41stron walki w Galancie to dalej masakra... Tyle ze nie chcac byc do konca złosliwym nie jest to tylko moje zdanie...

 

Ja przyjechalem kompletnie nie ustawionym samochodem :) Ale: Scena w okolicy lewarka - pierwsze slysze :szok: Krew z ucha z moich GTI ? Może troche dra jape (wg mnie nie), ale akurat przy Twoich gwizdalach, to moje graja jak za kocem :rotfl: Dolu nie jest malo, tylko u Ciebie jest go w ch*j wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj myślę, że cieżko opisywać auto siedząc z tyłu ale ok :)

 

Tzn, nie chcialem sie na siłę wpychać itd, męczyć cię płytami tymi samymi co np. balcer - myślę, że są inne osoby które też chciałby coś posłuchać mając okazję.

Auto na bardzo, bardzo wysokim poziomie, natomiast wydaje mi się, że akurat kulturę pracy przetowrnika basowego udało mi się w miarę wyłapać z tamtej pozycji.

Nie bierz sobie tego za bardzo do serca, bo całosc byla naprawde na profi poziomie, to była jedna "drobna" rzecz, którą mi sie udało zauwazyć, i tak jak wspominałem być moze nie o sam przetornik już chodzi tylko o podbicia związane z akustyką samego "pomieszczenia". Bas był zwarty, rożnorodny, domknięty, w odpowiednim miejscu i pozycji, jedynie jego ilość przez pewnego rodzaju podbicia (tak mi sie wydaje) powodowała że w mojej ocenie byłoby to jakies 9/10 :)

 

Ciekawe bo mnie akurat BMW nie podeszło.

 

A to co znaczy ?Moge się domyślać jedynie.Fakt że Wy wszyscy do Alpin jesteście przyzwyczajeni ale jak na razie mój p88rs brzmieniowo mi pasuje.Jak nie uda się wycisnąć z tych klocków co są lepszego grania to jak najbardziej zmiany się zrobi.

Dzięki ogólnie za opinię.

 

W ubiegłym roku 2way był na bardzo wysokim poziomie więc przypuszczam żę teraz Marcin podniósł poprzeczkę.Też jestem ciekaw jak to zagra.

 

Każdy robi granie pod swoje preferencje - faktycznie ten system grał innaczej niż inne - ale całkowicie w moj profil brzmienia.

Nie wiem tylko w którym momencie osłuchwiałeś - bo z tego co wiem nadeszła chwila kiedy jeszcze jakiś tam "subik" doszedł, nie wiem czy to nie zniweczyło odsłuchu potem (takie dogrywanie na szybko).

 

Odnosnie radia - fanem alpin nie jestem - z pioneerem p88rs przejeździlem cały sezon i szczerze to nie chce widzieć tego radia na oczy już więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, z suba też słyszałem sporo muzyki.

 

Szymon ja też mam jakieś dziwne odczucia co do drzwi/suba. Dół mnie przytłaczał momentami ale jak puściłeś swoje utwory to góra i środek grały tak lekko, że zapominałem o reszcie. Jeszcze ciut mi jeden element nie pasował ale to kiedyśtam na żywo już można podywagować czy to wina nagrania, czy dopracowania instalki, bo 10min na odsłuch to nie jest wiele.

Jedno jest pewne. Przydała by sie zasłonka na ten telewizor! Za mocno rozjaśnia scene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ta vega ma potencjał i nie waham się z niego korzystać :D

W Katowicach przyciszyłem go chyba o 1dB i było w sam raz. Poza tym inaczej słucha się na postoju a inaczej w czasie jazdy :P Szyderco! Dobrze, że nie słyszałeś jak jeździłem z dwiema 8" sundown :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ta vega ma potencjał i nie waham się z niego korzystać :D

W Katowicach przyciszyłem go chyba o 1dB i było w sam raz. Poza tym inaczej słucha się na postoju a inaczej w czasie jazdy :P Szyderco! Dobrze, że nie słyszałeś jak jeździłem z dwiema 8" sundown :D

W sam raz na lekkie masowanko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...