Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta mikolowska szydera...:) ale slupki na Orlenie dobrze wychodza;) i nawet czas wykonania nie taki dlugi:)

 

Darflex prog dla bbs'ow to nie klopot, twarde sa scierwa.

 

no człowiek łysieje z róznych powodow.... :]

 

Jo lysieje z wyboru:) tylko tyje nie z wyboru:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo lysieje z wyboru:) tylko tyje nie z wyboru:/

 

To tak jak jo :)

Mi sie tam podobaly woofery u Mastaha i to sa jeszcze 13 ja? Ale jaja :D W sumie nie tyle co podobaly ile zadziwily mnie :P Za to gora/srednica to jest jak dla mnie awaria :szok:

Sluchalem jeszcze pod koniec srebrnego Passata kombi, czyj ? Bo juz kojarze facjate, ale imienia ni ch*ja..

 

Ogolnie fajnie bylo i jeszcze GTI wyrwalem :hyhy: Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Przemuś woofery 13 w 1l komórkach praktycznie... Góra masakra? Bo chyba za długo słuchałeś swojej... U mnie cudów nie ma( nawet nie zdazyłem grzebac zeby scene na srodek przesunac) ale Twoja scena w okolicy lewarka i krew z ucha z GTI to dopiero masakra. Bez suba (tak to ja wyłaczyłem w opcjach alpiny) drzwi totalnie nie graja, kicka troszke a dołu baaardzo mało...Jak na 41stron walki w Galancie to dalej masakra... Tyle ze nie chcac byc do konca złosliwym nie jest to tylko moje zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to gora/srednica to jest jak dla mnie awaria

 

Troche góra kaleczy uszy - fakt. Duet SS i Gienka nie należy do łatwych połączeń i trzeba byłoby nad tym dłużej przysiąść.

Ale u Ciebie była poezja... Wytrzymałem prawie minute na tylnej kanapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche góra kaleczy uszy - fakt. Duet SS i Gienka

Ale dodać trzeba ze w nissanie, bo w japońcach rózne rzeczy sa możliwe :P

 

 

Sam nie wiem, może mnie robia w ch...a ,że moja praca jest szkodliwa tylko na wech i płuca, moze sie starzeje ale jakoś zawsze sadziłem ze drazniło mnie kłucie w uszko przez TW, nie zauwazyłem zeby to sie zmieniło, dzis mnie o tym przekonała wsiadka do Galanta... Sam juz nie wiem :P

 

Jest tez opcja ze Neo od Maćka przypadły mi do gustu z zupełnie innego powodu, powod Ci ktorzy byli mogli poznać dziś osobiscie... A nie było chyba jednego, który "powodu" by nie docienił i nie zmierzył z góry na dół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...