Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W aucie 2 łysych i jedna "cizia" ... wyleźli sami z bumy i o mało nie spierniczyli (namawiali kolesia żeby ich zawiózł do Zabrza) . Karetka zabrała pannę i chyba kierowcę do szpitala . Napisałem "chyba" , bo ten co został dostał amnezji ...nie wiedział jak się tych dwoje nazywa, jak się nazywa właściciel auta (ponoć jest w Niemczech) , nie wiedział też kto prowadził :zakrecony: Jednak to od razu wyjdzie , bo kierowcą był ktoś z tych co pojechali do szpitala . Jak wytargają wrak to zobaczą jak był ustawiony fotel kierowcy (dziewczyna miała max 150cm ) :wink: No i podczas pisania moich zeznań słyszałem że do szpitala wzywali posiłki Policji, bo koleś się awanturuje i próbują czmychnąć (krew jednak pobrali). Po 2h okazało się że koleś 2 miesiące temu rozwalił też bumę w Makoszowach , ba i znaleźli w aucie worek ...trawy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska akcja, ale mimo wszystko najważniejsze, że wszyscy cali, a Ty Jarek i tak sobie pewnie odbijesz od ubezpieczyciela, o ile mieli OC w ogóle... :zdegustowany:

A co do spota to jak najbardziej udany, frekwencja dopisała, pogoda myślę, że poza temperaturą też, trochę się posłuchało, pogadało, ogólnie na plus jak zazwyczaj ;)

Pozdr i do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Kuuudłatym też już w domu.

Spot jak najbardziej udany, jak co roku zresztą, tylko coś nerwowi ochroniarze sie na ikeii zrobili hehe xD

Dzięki chłopaki.

 

Na Twoim miejscu Jarku bym sie martwił bardziej właśnie o jego OC niż o felgę, jak to takie "asy" to cholera wie jak to tam będzie z papierami.

W dzisiejszych czasach remont felgi to pikuś, w każdym mieście Ci naprawią takie uszkodzenia, jak raz dzwoniłem o ranty i prostowanie to powiedzieli ze biorą wszystkie fele byle nie w kawałkach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwił bardziej właśnie o jego OC

 

Tu akurat wkracza Fundusz Gwarancyjny i oni płacą mi za szkody , a od kolesia ściągają jak tylko mogą . Kiedyś pijak wjechał mi w innego busa i nie było problemu , pomimo iż po pijaku kierowcę już OC nie chroni ... zobaczymy bo wiem ze w tym cudownym kraju to czasem ręce opadają (polecam na TVN Turbo program turbokamera :mur1: ) Uszkodzenia mam raczej tylko kosmetyczne (jutro wkleję foty) ale ... co ja wam będę mówił , każdy szanuje swój wózek, wkłada kupę kasy , a tu jakiś naćpany baran robi "krechę" :idiota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w domu :D

Nie poszaleliśmy sandałami, choć myśle ze niektórzy mieli okazje zobaczyc co potrafi 2x8' .

2 spalone bezpieczniki i drut mode ON... Ale i drut mode nie wytrzymało, dlatego nam Damianie zdechł na oststnich testach i dlatego Paweł nie miał gdzie zmusic DLS do pośmierdywań....

 

Piec zgasł po raz trzeci, pwostała nowa myśl przewodnia ... Jak drutowac to porzadnie :P

 

Clipboard01.jpgfdfsdgs.jpgClipboard02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko coś nerwowi ochroniarze sie na ikeii zrobili

Jeśli chodzi o open-air to zawsze można się przenieść na dolinę trzech stawów - po drugiej stronie krzyżywki z A4, plener ładniejszy - tyle że bez dachu :wink2:

Dziękuję osobom, które mi pomogły w konfiguracji! ;)

Ja swoim Dobrodziejom - również chciałem podziękować - czasówki ustawione, stukanie znikneło-magia :)

 

Powalla miejmy nadzieję że nie będziesz miał więcej przebojów z tej przygody poza tymi moto-ubezpieczeniowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i drut mode nie wytrzymało, dlatego nam Damianie zdechł na oststnich testach

Nery masowało, także źle nie ma, ale o ja Cie proszę, dwa takie małe wariaty mieć w bagaju, łogień z dupy :super:

 

BTW, ja poczekam aż ogarniesz jakieś konkret zasilanie na 4 takie sztuki, to mi chyba łeb rozdupcy, ale od czasu do czasu to takiej frajdy mi potrzeba :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz jestem :) Powalka srej auto.. Jestes caly i gro :)

 

Jak drutowac to porzadnie :P

 

Mialem cala taske kabli, bylo brac do woli :P

 

A najbardziej cieszę się z tego jak niektórzy ocenili Hondę :)

 

Duza Honda bylo w porzadku, ale mi osobiscie czegos brakowalo.

 

Najlepiej mi sie widziala mniejsza Honda i Megana, chociaz to calkiem inny system niz u mnie ale Zombi wie co u Niego "za miekko" gra :)

Najbardziej negatywnie zaskoczylo mnie VW Pawla. W temacie widzialem te drzwi pancerne, a srednio daja.. Ale coz synek takie auto. Trza bylo Japonca kupic :D

 

Nastepnym razem na spota wynajmniemy ogrzewano hala o temp. minimalnej 15 st.C :P

 

EDIT:

 

Cursor jakbys szukal Hifa i Kickera, to zostaly u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej negatywnie zaskoczylo mnie VW Pawla. W temacie widzialem te drzwi pancerne, a srednio daja.. Ale coz synek takie auto. Trza bylo Japonca kupic :D

 

Mnie się zdaje, że problem u niego jest z odkształconym niezbyt solidnie dopasowanym dystansem.

No i oczywiście dowatować, waty z psa, które daje na tw i wf powinien dostać sam woofer.

Aktywnie chociaż to rozdzielić.

HSK na seryjnej zwrotce nie grają...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej negatywnie zaskoczylo mnie VW Pawla. W temacie widzialem te drzwi pancerne, a srednio daja.. Ale coz synek takie auto. Trza bylo Japonca kupic :D

Nie przesadzaj, nie jest w cale tak źle, wg. mnie problem leży w cięciach i zasileniu, bo do drzwi nie ma się co przyczepić :)

 

Aktywnie chociaż to rozdzielić.

Na próbę może i tak, zwłaszcza, że ma do tego już coś dobrego na poczatek (chodzi mi o radyjko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...