Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajrzałbym tam na Twoim miejscu :wink: .

Rozumiem, że Founteki powoli wystawiamy na giełdę?

Sory za OT.

A co tam jest wiesz?:D Otwór na drobne?;)

Founteki możesz śmiało wystawiać, w tygodniu je demontuję bo nie gra mi to zbytnio. Wysokie bym musiał jeszcze inaczej ciąć, średnie ciut za bardzo przyciszone są na tej zwrotce od Ciebie - podsumowując za dużo dłubania żeby to ogarnąć pasywnie a aktywki szybko nie postawię u siebie;) Ewentualnie jeśli to nie problem to te trójkąty bym sobie zostawił na przyszłość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ewentualnie jeśli to nie problem to te trójkąty bym sobie zostawił na przyszłość

A i myślisz, że będzie mi się chciało kleić następne  :rotfl:  w sumie (przynajmniej dla mnie) największą wartość mają one i mastkowe oringi  :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu mam bardzo brzydki problem:/ Skrzeczą i brzęczą mi plastiki i to nie tylko tapicerki drzwi ale np gdzieś coś w konsoli, osłony pasów itp:/ Przez chwilę myślałem że to tw ale po odłączeniu ich było to samo i wtedy też było wyraźnie złychać że to plastiki wpadają w rezonans(tylko na pewnej głośności tj w skali 0-35 do ok 20 jest ok, 22-25 słychać to mocno a powyżej 25 już to muzyka zagłusza. Najbardziej wkurza mnie to że rezonują właśnie w okolicach tej głośności której najczęściej używam.

Na wiosnę myślałem zerwać pianki z tapicerek, usztywnić je żywicą i matą szklaną i dopiero potem dać gąbki, pytanie tylko co z resztą, macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup u Jurka z Essa taśmę "mechatą" rolka chyba 8 czy 9 zika, kleisz na jednym ze stykajacych się plastików i powinno wyraźnie pomóc, żywica nie potrzebnie doda wagi, to nie boczki drzwi.

Taka ło http://www.caraudiosklepy.pl/tesa-1525-tasma-tkaninowa-p935.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tapicerkami zajmę się na wiosnę, ale mam już wychwycone kilka punktów które trzeba poprawić :) W międzyczasie dzięki uprzejmości kolegi malutki wpadł na testy RF T4004 i wychodzi na to że chyba mu go nie oddam :) Góra na nim w porównaniu ze smerfami jest ciut ostrzejsza ale nie natarczywa, na dole też czuć poprawę, bas jest bardziej zwarty, a i głośnik nie lata jak włosy w oknie przy hair tricku ;) Poza tym już kilka tygodni jeździ ze mną RF RFR-1412 w CL i po raz kolejny jestem w szoku jak RFy potrafią zejść w CLu :) Na chwilę obecną pędzi go DLS A6 ale na jakiś czas zastąpi go Soundstream rubicon 1002, a docelowo jeśli T4004 zostanie to wpadnie też coś z tej serii do kompletu. Jak zwykle RF rozbraja też pod kątem mocy - jak widać piec mały nie jest, teoretycznie 4x25W 4ohm praktycznie wg pomiarów do certyfikatu 4x86W 4ohm :P Poza tym wywaliłem konda iiiiii nie widzę/słyszę różnicy :P

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/tyk6a98we9k5j458sjpy_1424385976.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomalutku do przodu:)

Dziś dokończyłem big3:) Napięcie przy głośnym słuchaniu i włączonych wszystkich odbiornikach spada o jakieś 0,2-0,3V więc myślę że nie jest źle, jedynie zostaje mi sprawdzić stan altka;)

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/kv3lbbxmw8k3inqtttm4_1426706283.jpg

Poza tym RF doczekał się nowej budki cl, wzmacniana, z podwójnym frontem i podfrezowaniem. Na chwilę też wpadł sub na 2szt 8" vegach no i byłem w szoku co te 2 małe wariaty robią w clu - waham się czy zostawić RF'a czy te vegi :hyhy:

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/ber2vwxs065gqmpmws31_1426706873.jpg

Nie był bym sobą jak bym w piecach nie powertował :wink: Ogólnie był na chwilę xetec P4 ale kompletnie nie przypadł mi do gustu - basior robił wrażenie, średnica na poziomie ale na moich spokojnych nobeliumach wysokie były tak natarczywe i ostre że nie dało się tego słuchać - jak dla mnie(a walczyłem z różnymi cięciami, zboczami i gainami - nic nie pomogło)> Dlatego p4 poszedł dalej a wrócił t4004. Na subie obecnie gra sobie smerf 1002 i radzi sobie znakomicie :wink:

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/1bi2hch6jv0lze0qe56e_1426706276.jpg

Pozostało mi czekać na rf z serii t na suba i mogę brać się za upakowanie wzmaków w podłodze tak na tip top, a wtedy zostaną tylko detale do dopieszczenia iiii oby na jakiś czas spokój :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz wprost: masz system do stworzenia, jakiś docelowy, czy masz tak jak ja, czyli lubisz przerzucać po prostu klocki, wiele rzeczy Ci się podoba, ale szybko Ci się nudzi i zmieniasz :) ? Ja tak mam :rotfl: Podejrzewam, że nie wyciągam z moich gratów połowy, ba, 30% możliwości :rotfl: Muszą być i tacy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię przerzucać ale ogólnie pomału dobiegam do celu;) Zauważ że np radyjko i głośniki są już dość długo, jedynie we wzmakach i subach wertowałem, sub już też jest na dłużej, wzmak na przód też, został tylko na suba. No i na próbę jak wpadną jakieś fajniejsze tw to sprawdzę a tak większych zmian nie planuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...