Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Najsłabszym punktem niestety są uszczelki drzwi

 

nie myślałeś o tym aby wypchać czymś owe uszczelki? gdzieś kiedyś ktoś coś takiego opisywał na forum ale nie wiem dokładnie co i jak, jakąś rurkę gąbczastą wepchał do uszczelki i ponoć działało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Ogólnie puściłem je prawie tak samo jak stare, jedynie koło ręcznego są po prawej a nie po lewej i są podwieszone(jedna stara sygnałówka była lekko przytarta)
mi kiedyś ręczny uszkodził przewód i robił zwarcie, dobrze to zabezpiecz. Masz dojazdówke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś prócz właściwości mechanicznych? :P

Na razie nic:) I pewnie nic nie zauważę;) Jedynie na ewentualny minus jak będą coś zbierały.

 

 

 

 

 

Piękne sygnałówki :ok: . Chyba następne sam sobie zrobię. Jak by były w oplocie to wyglądały by jak najprawdziwszy HI-END.

Myślałem dawać parami w oploty lub całość w jeden ale w newralgicznych punktach już jest grubo a poza tym akurat one nie będą wyeksponowane bo są za głęboko.

 

 

Jeżeli chcesz to zrobić na tanich materiałach - nie ma sensu, bo poroso nigdzie nie upchniesz (za dużo seryjnego wygłuszenia), a poza tym nasiąknie wodą i mimo ocynku możesz mieć rudą + smród ze zgrzybiałych dywanów.

 

To raczej temat spadający na dalszy plan, a może nawet i na następne auto itd.

mi kiedyś ręczny uszkodził przewód i robił zwarcie, dobrze to zabezpiecz. Masz dojazdówke?

No właśnie teraz kable są podwieszone i upięte więc ręczny im nic nie zrobi:) Tak mam dojazdówkę, jest pod płytą ze wzmakami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Co by nie było że nic się nie dzieje to:

Od ok 2mscy graja tec ls29neo i jest lepiej niż na nobeliumach:)

Na radyjku jakiś czas śmiga clarion 958 i też jest ciekawie ale na razie dobija mnie problem funkcjonalnosci opisany w innym temacie.

No i pomalutku brnę do przodu z zabudową:

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/3ca82db725727e7cc78c2f74bad62dc9_1436099789.jpghttp://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/1f8da3e2b109b0a01511ded4c3a3b178_1436099786.jpg

Gdybym miał więcej czasu to pewnie bym miał skończoną a tak muszę w wolny dzień podjechać po pleksę dociętą na wymiar i wtedy mogę dokończyć oklejanie:)

Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miała być przyciemniana plexa ale na stanie mieli zbyt ciemne, a te które by mi podeszły były w brązie więc są przezroczyste... Chciałem je przyciemnić ale folia którą kupiłem jest tak gówniana że dociskając ją szmatką już widać rysy(nie wspominając o szpachelce z zestawu). Z czasem może je podmienię albo przyciemnię, na razie zostaje tak:

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/2a738aa87780f4cfb2d26850a4e86349_1440089583.jpg

W między czasie wpadły wf Etona POW 172.2, na razie jest intrygująco więc je trochę pomaltretuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ładnie wyszło, podjedź do zakładu gdzie oklejają szyby. Takie skrawki dostaniesz za grosze(dobrej folii).
Proste pomysły są najlepsze, a na ten nie wpadłem:) Mogłem od razu podjechać i pewnie wydał bym tyle samo co wydałem na folię;)

 

 

 


Będziemy słuchać w następnym tygodniu
Coś tam pewnie się posłucha:) Ogólnie korcił mnie jeszcze duet k4.02 + np k2.02 lub k2.03 z tego względu że miałem k2.01 i na subie był mega, ale zaś k4.0x nie cieszą się dobrymi opiniami na przodzie:/ Minusy takiej zabudowy które już zaczynam odczuwać to brak możliwości szybkiej wrzutki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusy takiej zabudowy które już zaczynam odczuwać to brak możliwości szybkiej wrzutki:)

 

 

Dlatego u mnie wygląda to jak wygląda, spaghetti. Nigdy nie wiadomo kiedy się zachce jakiś zmian. Ale trzeba przyznać wygląda mega. Zastanawia mnie jak przymocowałeś okna do reszty zabudowy. Wygląda jak by ta plexa tylko leżała w otworach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale trzeba przyznać wygląda mega. Zastanawia mnie jak przymocowałeś okna do reszty zabudowy. Wygląda jak by ta plexa tylko leżała w otworach.
Bo leży:) z 2-3tyg jeździłem tak z plexą zabezpieczoną i ani razu nie wyskoczyły. Całość jest dość dobrze spasowana i siedzi na wciska:) A wieloryb z racji że ma hydroactiv nie skacze tak na dziurach;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne wyjdą lepiej:) Bardziej przemyślisz temat i będzie git;) Kilka podpowiedzi padło w Twoim temacie więc wiesz już co i jak.

Teraz tak bede jezdzil do przyszlego roku jak pojade na urlop w maju :P moze pokusze sie o zabudowę nalesnika w boczku :P ?moze tez pojawi sie nastepny z drugiej strony kto wie :P napewno wielkich zmian nie widze w przodzie u mnie . Ale chodza po po glowie m1 i m3 ale to ciezki temat :P nie mniej jednak napewno beda inne okna. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czasie czeka cię wymiana plexi na nowa, niestety rysuje się dość łatwo :/ ja od pewnego czasu jeżdżę z szybą :) .Podwójnie kolejna,jakoś nie staram się specjalnie uważać że pęknie. Narazie jest testowana i odziwo spisuje się świetnie ,żadnych rys itp :) A w bagażniku wożę wszystko zapas,narzędzia,zakupy itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...