Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się czepiał, ale z tym wyglądem :hyhy: przy wzmacniaczu od suba średnio wygląda ten kondensator i widoczne kable, ale to tylko moje zdanie :wink2: Same alu radiatory w Opusie wyglądają bardzo szlachetnie, a ta reszta już tak średnio, ale to nie jest zarzut, bo jeśli się podoba to :ok: to tylko moje spostrzeżenie :]

Kable celowo są wyeksponowane i wyciągnięte do rozdzielaczy. Najbardziej kłują w oczy trytki trzymające konda, ale i na to jeszcze przyjdzie czas;)

 

 

Jeśli to nie jest docelowa skrzynia to można dołożyć na front dodatkową płytę żeby "utopić" głośnik na na to dopiero jakąś fajną maskownicę. każde inne rozwiązanie będzie raczej mało estetyczne

 

Mógł bym ale zaś to traci na estetyce bo od rantu głośnika musiał by być z 1-2cm luzu żeby zapiąć pierścień trzymający górne zawieszenie(nie wiem czy zwróciłeś uwagę w jaki sposób w7 są mocowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mógł bym ale zaś to traci na estetyce bo od rantu głośnika musiał by być z 1-2cm luzu żeby zapiąć pierścień trzymający górne zawieszenie(nie wiem czy zwróciłeś uwagę w jaki sposób w7 są mocowane)

przypomniałem sobie po napisaniu postu. w większości przypadków te suby (seria w7) są używane bez osłon. fabryczne skrzynki posiadały conajwyżej takie pręciki, jednak chyba nie tego szukałeś. Chcesz by głośnik był widoczny? Jeśli nie to można zrobić jak pisałem i większy otwór zasłonić siatką dedykowaną np dla 10ki. Chyba Raadek kiedyś pokazywał fajne osłony carpowera.

 EDIT: http://carpower.pl/product/show/2508/SG-250

http://www.woofersetc.com/media/catalog/product/cache/1/image/1000x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/0/90267_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taką maskownicę

 

Rockford Fosgate P2P3G-10

 

Jak widać ma duże przetłoczenie, które pewnie wypadło by na zawieszeniu górnym JL i jest to wysokie jak widać, więc i jakiś ładny alu dystans nie był by mocno "grubaśny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale czy w tym w7 nie jest problem z tym pierścieniem alu? Dlatego nikt nawet nie ma podfrezowanej skrzynki.
zrobilismy tak raz... i to byl blad! wiele problemow z wyciaganiem tego :(

 

 

 


Taka siatka z przetłoczeniem już ma większe prawo bytu niż te pręciki;) Jakby ktoś miał jeszcze jakąś wizję to niech się podzieli, może uda się coś ciekawego spłodzić;)

 

cos a'la accuton ale mocowane do skrzyni a nie do glosnika?

czyli siatka hex, mocne przetloczenie, zaglebienie na srodku... i calosc wieksza od glosnika zeby spokojnie przymocowac do skrzyni a nie do glosnika

 

lata temu kolega "sprzedal mi patent" na formowanie takich maskownic

ale jakos brak czasu na zabawe

 

wystarczy z odpadow MDFu zrobic szablony i scisnac to sciskami stolarskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to już wygląda dość ciekawie:) muszę odpalić frezarkę i popróbować ;)


 

 

 


csbiczek, dnia 05 Kwie 2015 - 23:18, napisał:

no sie na pewno potoczy dalej i mam nadzieje ze w dobrym kierunku:) co do phaseow to zostaną raczej na dluzej i z tego co pamiętam to 150.4 to klasa ab, a 500.1 nie wiem ale poszukam:)



Co by się nie okazało,że za dwa tygodnie znowu wszystko pójdzie wek ;)

Oj ze Smerfami też to słyszałem :rotfl: i z RF T :rotfl: oby to pozostało na dłużej :)

Tak przeglądam temat i phase siedzą u mnie już rok, a tak nie wierzyli że coś u mnie dłużej może zostać :P Nie powiem, korciło nie raz ale jakoś się udało powstrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat widzę trochę zardzewiał:)

 

Cytryna rok temu w czerwcu została wybebeszona z ca bo miała iść na sprzedaż. Po wycieczce na zachód w poszukiwaniu czegoś ,,nowego" byłem załamany cenami i stanem... Stwierdziłem że zrobię parę rzeczy w c5 i będę śmigał jeszcze kilka lat:)

Przez pół roku grało fabryczne ca, potem był próby wyjęcia sygnału z fabrycznej jednostki które zakończyły się fiaskiem... Sygnał owszem był ale na tyle marnej jakości że zmobilizowało mnie to do ponownego działania. Fabryczna jednostka tym razem wyleciała do schowka, przedłużyłem kilka kabli i w ten sposób nie tracę kilku opcji ustawień:) System tym razem jest bardziej budżetowy choć reaktywacja poszła dość grubo(był noxy28, jakieś foczki etony itp:) ) Jako źródło jest obecnie Alpine CDA-9815RB i tu jak dla mnie jest to strzał w dychę:) Na midbasie śmigają póki co MB Quarty EWA160 i jest w miarę poprawnie:) Na tw grają Seas z serii Prestige 27TFFNC/G i tu też mimo ceny jestem pozytywnie zaskoczony:) sub to jakieś 10" od Nexta, model wyleciał mi z głowy, później podam. O dziwo subek niepozorny ale od razu dość mocno się skleił z przodem i jeździ już ze mną kilka miesięcy. W elektrowni siedzą 2 piecyki: Helix HXA-400 który pcha przód aktywnie, na subie MTX BGA2150 piece to najświeższy nabytek i tu jeszcze się nie wypowiem:)

Jakieś foty dorzucę później, na tą chwilę mam tylko foty piecyków z szybkiej wrzuty i jakieś foto suba:)

6d8d912ef47d5d00m.jpg0b21b21fc387d9b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...