Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety u mnie w ostatnim czasie prace stoją w miejscu. jedynie zrobiłem skrzynkę br pod JL'a i to co się wyprawia to głowa mała:)

Mały filmik poglądowy:

pewnie potrafi więcej ale ja tam się boję testować bardziej poza tym efekt i tak już jest dla mnie wystarczający. W cl ten sub potrafi zagrać kulturalnie a w br to niezły zadymiarz:) Trzeba go zmienić na coś mniej zabijającego moje auto bo się samo zacznie rozkręcać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś co prawda tylko chwile ale pobawiłem się 2 wayem aktywnie:) na dole k2p na górze dls nobelium, gra to fajnie tylko ociupinke góry mi brakuje w sensie ostrości, nie wiem czy to taki profil brzmienia tych dlsów czy coś mam nakitrane:D jutro chwilę jeszcze pogrzebię, może coś ciekawego ulepie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


gra to fajnie tylko ociupinke góry mi brakuje w sensie ostrości, nie wiem czy to taki profil brzmienia tych dlsów czy coś mam nakitrane:D
Tak one grają, zależy do czego się też podłączy, ale nobelki grają dość plastycznie dla ucha, powiedziałbym morelowo. Słuchałem w 2way z wooferem nobelka, ale 13cm. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem dłubać coś przy zabudowie wzmaków. Będą wstawione w podłogę bagażnika, w tym celu załatwiłem sobie dojazdówkę zamiast zapasu i zaoszczędziłem ładnych kilka cm na głębokości + luz który był i bez problemu wchodzi mi piec pod org. podłogę. Finalnie chciał bym wstawić w podłogę jakąś pleksi tak żeby coś tam oko cieszyło jak się klapę otworzy i tu mam dylemat bo nie wiem jakiej grubości tą pleksę kupić. wymiar okna to tak orientacyjnie 60x40cm, pleksa o grubości 6mm styknie czy dać grubszą? Ogólnie robię taką zabudowę żeby nie stracić na funkcjonalności bagażnika tj mając do tej pory płytę za siedzeniami nie mogłem sobie klapnąć tylnych siedzeń żeby coś większego wrzucić, robiąc zabudowę w podłodze chciał bym żeby to było funkcjonalne i w miarę wyglądało, całkowicie skitrać pieców nie chcę stąd pomysł z pleksą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 6mm będzie, tym bardziej że jak pęknie to będę widział że następne okno ma być grubsze;) Co do chłodzenia na początku nie, za fotelami piece się nie pociły to i tam myślę że będzie ok, ale dla bezpieczeństwa na początku będę monitorował temperaturę i jak będzie potrzeba to się zrobi chłodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...