Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to chyba zmiana na + i to przez duże P bo tak troszkę nie na miejscu zaliczyć jedną imprezę i od razu być guru :wink:

 :rotfl:

Chyba ci się pomyliła istota zawodów :hyhy: bo najmniej w nich chodzi o to żeby być guru :rotfl: no chyba że taki jest twój cel to sorry :(

 

Niemniej jednak nie kazdy może sobie pozwolić na to żeby dymać po 300-600 a czasem nawet dużo wiecej na drugi koniec polski zeby zaliczyć minimum 50% eliminacji. Które przeważnie sa na południu polski. :(

 

W poprzednich latach zależało wszystko od ilości punktów na eliminacjach. A teraz ta zmiana jest nie za bardzo ok. Ale nie mój cyrk nie moje małpki. Za malutki jestem żeby coś zmieniać. Wiec albo pasuje albo nie.

Powiedz to tym z pomorza

No wlasnie :(

 

Dyskryminacja regionalna :(

 

To nie marszcz czoła tylko wdeptaj :wink:  jak sił braknie to przegotuj cole i zalej nią kawę sypaną (trzy łyżeczki) - po takiej miksturze ze trzy dni nie będziesz spał , a i żona będzie zadowolona :

Nie muszę używać dziwnych mikstur wątpliwej skuteczności :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bo najmniej w nich chodzi o to żeby być guru
start na poziomie europejskim to chyba podbija pod guru ?

 

W sumie można przykład ze zwykłych zawodów sportowych wziąć  :wink:  i wtedy mistrzowie mieli by lżej -oczywiście ze stypendium :rotfl: 

 

Czy Śląsk , czy wawa , czy Pacanowo  nie ma to znaczenia. Po prostu każdy system ma luki i grunt to umieć z nich korzystać  :wink:

 

Mikstura ma znane pochodzenie i dawa rade  :wink:  tylko pikawka wchodzi na czerwone pole  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na tym że na początku regulamin przewidywał możliwy udział w finale tylko osobom które startowały w min 50% eliminacji czyli jeśli byłbyś tylko na jednych eliminacjach to z automatu -- nawet z pierwszego miejsca --- do finałów byś się nie zakwalifikował...

 

Na początku było podane, że trzeba uczestniczyć w min. 50% eliminacji, bo wówczas nie była jeszcze znana potwierdzona ilość wszystkich eliminacji w tym sezonie. Obecnie wychodzi na to samo, bo trzeba być na dwóch, a wszystkich eliminacji jest 4. Ostatecznie w tym sezonie przyjęliśmy sztywną ilość = min. 2 uczestnictwa i gdyby nawet doszły jeszcze jakieś piąte lub szóste eliminacje, to już nie będzie zwiększana ilości obowiązkowych startów, jakby to miało miejsce w przypadku przelicznika 50%. 

 

I tak przyjęliśmy mniej, niż zaleca ogólnoeuropejski regulamin:

Qualification to the national Finals

In each category up to 10 cars will get invited to the national final.

The qualification for the final is based on the achieved total points and at least 3 participations during the season 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było podane, że trzeba uczestniczyć w min. 50% eliminacji, bo wówczas nie była jeszcze znana potwierdzona ilość wszystkich eliminacji w tym sezonie. Obecnie wychodzi na to samo, bo trzeba być na dwóch, a wszystkich eliminacji jest 4. Ostatecznie w tym sezonie przyjęliśmy sztywną ilość = min. 2 uczestnictwa i gdyby nawet doszły jeszcze jakieś piąte lub szóste eliminacje, to już nie będzie zwiększana ilości obowiązkowych startów, jakby to miało miejsce w przypadku przelicznika 50%. 

 

I tak przyjęliśmy mniej, niż zaleca ogólnoeuropejski regulamin:

 

Qualification to the national Finals

In each category up to 10 cars will get invited to the national final.

The qualification for the final is based on the achieved total points and at least 3 participations during the season .

Wszystko rozumiem -- regulamin jest regulaminem. Nie każdemu musi podpasować :wink:

 

Ja patrząc po kalendażu zjazdów z pracy wiem ze jeśli się uda zjechać na te eliminację to juz niestety raczej na żadne z pozostałych 3 nie mam szans :mur: ale spróbuje chociaż w tych jednych wziąść udział i pozostanie mi liczyć tylko na to że uda się wejść do finału z "dzikiej karty" jeśli nie bedzie wiecej niż 10 uczestników spełniających ten punkt regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja patrząc po kalendażu zjazdów z pracy wiem ze jeśli się uda zjechać na te eliminację to juz niestety raczej na żadne z pozostałych 3 nie mam szans :mur: ale spróbuje chociaż w tych jednych wziąść udział i pozostanie mi liczyć tylko na to że uda się wejść do finału z "dzikiej karty" jeśli nie bedzie wiecej niż 10 uczestników spełniających ten punkt regulaminu.

 

I to jest Przemcio, słuszna koncepcja :ok:

 

A tych którzy bez kombinacji pojadą na dwie czy trzy eliminacje to jak nazwiesz , frajerzy ?

 

Edit

Ten zapis może tez mieć na celu ukrócenie praktyk pojawiania się i kwalifikacji na ostatniej eliminacji w sezonie , jak czasami się działo w ubiegłych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Robsonbercik tak z partyzanta ? to całkiem fajnie się zapowiada

 

Tak serio to się na Kielce nastwiałem ale może się pózniej  nie udać.

Teraz system w rozsypce ,nie pokończone tematy- ale co tam, jak pisał Jacek jedziem  będzie FUN  

Atmosfera i to co się dowiem od sędziów bezcenne.

Poza tym potrzebne są osoby na  miejsca pierwsze  i  ostatnie .

Ja się zaliczam do tych drugich   :wink:  i nie mam z tego powodu kompleksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 13:44

 

w/g rejestracji internetowej to na tę chwilę zarejestrowało się 10 aut :

 

 

 

Mini - 1 auto

 

Funi - 4 auta

 

Maxi - 3 auta

 

Ami - 1 auto

 

Profi - 1 auto

 

 

 

Mało nas narazie ..

 

Zarejestrowany Ami

 

ale auta nie sprzątam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem frajerem :D

 

O to musisz kogo innego zapytać , ale jak widzę nie masz nic na przeciw.

Jak chcesz podyskutować na ten temat to zapraszam , tylko mam dość jasno spolaryzowane stanowisko w tej sprawie.

Przez chyba siedem ( a może więcej ) lat zabawy w zawody opuściłem jedną eliminację , a było ich w roku znacząco więcej.

Dla jasności tez , tego rodzaju starty z "partyzanta" były jak najbardziej zgodne z regulaminem.

Dopiero obecne zapisy kładą po części kres tego rodzaju praktykom , zatem pozostaje kwestia intencji tego zapisu i egzekucji. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa wskazać klasy , gdzie liczba uczestników w sezonie nie przekroczy dziesięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...