Skocz do zawartości

Bitwa Warszawska czyli spontaniczne spotkanie Wawa


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie porównuj reszty sony do xes, bo równie dobrze można kupić sobie lupo, a można i Bentleya... koncern ten sam... To przecież jeździć powinny tak samo... :wink:

No bez jaj, aż taka różnica nie dzieli es od xes, choć niezaprzeczalnie xes gra na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bartku zawsze jest drugie dno takich dyskusji i aby uciąć temat przewrotnie warto zapytać , komu i ile klocków z testu zalega w lagrze na sprzedaż... :wink:

 

Tym właśnie różnią się odsłuchy/testy między profesjonalistami z tego żyjącymi a amatorami nie mającymi żadnych podskórnych interesów...

 

 

Zadam więc bardziej szczegółowo , gdzie w PL obecnie znajduje się najwięcej takich jednostek w stanie idealnym, skoroś taki niedomyślny mój drogi Wolfie... :D

 

Ciebie juz chyba pogięło, wraz z kilkoma "czującymi kontekst ".

Nie wiem gdzie jest najwięcej , wiem , ze mam 7 .

Ale powiesz cwana bestio , jak to się stało ze mam ich 7 ( z jakiego powodu) , a może widziałeś jedno ogłoszenie o ich sprzedaży przez ostatni rok , albo w poprzednich latach ? Co teraz zrobisz ze swoją "teorią " demaskatorze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Mieczem wojujesz i od naka-miczicziczicziczi  giniesz.

 

Tak jest że zawsze można wytknąć  komuś że nie dopełnił ślepych testów ,drogich podzespołów ,kabli i kostek do radia  co nie mają prawa  "grać " itd.

Wreszcie jakieś opisy wylewne lub mniej ,napisane na miarę i możliwości każdego ze słuchających.

Trzeba się dzielić  swoimi  doświadczeniami nawet wzbudzającymi  kontrowersje.

 Faktem jest że sprzęt referencyjny dla bezwzględnego  porównania jest niezbędny.

Ale tu nie piaskownica ,dzieci chyba nie ma i każdy czytający zrozumiał zamiary i ograniczenia tego porównania .

Jeżeli są osoby  widzące lub sądzące że nie poprawny dobór komponentów miał wpływ na ocenę konkretnego klocka proszę o  podanie  

prawidłowego  zestawienia  komponentów pod którym niewierni usłyszą  jak "poniżony referent" zabłyśnie.

Trzeba napisać jak krowie na miedzy co z czym  a nie domysłami  i kwotami  się  zasłaniać.

Nie potrzeba także  prywatnych wycieczek co komu zalega i za ile sprzeda.

Pasjonaci się dzielą wiedzą  bezinteresownie  - no właśnie pasjonaci.

Jak dla mnie nawet nie pochlebne opinie wzbudzają ciekawość co do danego  sprzętu  i mając możliwość odsłuchu sam zweryfikuje co i jak. 

 

Czekam na dalsze spostrzeżenia i testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiesz cwana bestio , jak to się stało ze mam ich 7 ( z jakiego powodu) , a może widziałeś jedno ogłoszenie o ich sprzedaży przez ostatni rok , albo w poprzednich latach ? Co teraz zrobisz ze swoją "teorią " demaskatorze :) .

 

Wiedziałem gdzie może zagalopować się ta dyskusja, na czym stanąć i zanim w ogóle udzieliłem ,spytałem , czy nie szkoda Ci czasu na udowadnianie sobie jakiś tam racji wzajemnie... A jak już poszliście na szabelki to prewencyjnie dostałeś małą szpilkę w cztery litery... lepiej od szczerego kolegi niż , fałszywego "serdecznego przyjaciela". :wink:

 

ps. Jadę niedługo z córą na basen, więc tylko napiszę na zakończenie,że naprawdę ze szczerego serca życzę Nam wszystkim takiej pracy i jej efektów w kieszeni, abyśmy mogli bez rozwodu w domu dyskutować , która integra za 20 tys gra lepiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem gdzie może zagalopować się ta dyskusja, na czym stanąć i zanim w ogóle udzieliłem ,spytałem , czy nie szkoda Ci czasu na udowadnianie sobie jakiś tam racji wzajemnie... A jak już poszliście na szabelki to prewencyjnie dostałeś małą szpilkę w cztery litery... lepiej od szczerego kolegi niż , fałszywego "serdecznego przyjaciela". :wink:

Jak dla mnie, to rozciągnąłeś watek w  zbędne dla istoty sprawy rejony , tylko po to aby przekazać wszystkim , ze coś tam jednak wiesz .

A miałeś takie radyjko w rekach , słuchałeś go w swoim systemie , może słuchałeś w innym systemie a może w domu ?

Wniósł byś cenny wkład w tę dyskusje ,  a tak tylko zmarnowałeś nam czas i odsmarowałeś mi 4 litery domysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby o hifoniks'sie padły podobne słowa, ciekawy, fajnie grający, lekko podbijajacy skraje pasma... Jakoś o tym cisza, a posiadamy je i ja i Sława (oboje wyraziliśmy zdanie na temat dziwnego obrotu spraw tutaj) i jakoś Nam czterech liter nie ścisnęło ,że ktoś stwierdził ,że piece , które lubimy jadą w trybie "loundness" podbijając skraje.

Ciiii...bo cena poleci a mam jeszcze 4... :) musisz powiedziec, ze graja od dolu po sam koniec a nie jak inne co sie szybko koncza :) po 2 oni cwiczyli kruszynke z rodziny. Starszy brat jest bardziej dojrzaly :):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Sylwek pisząc o Naka że to przeciętna jednostka porównywał je do radii które leżą u niego na półce a nie do ogółu radii samochodowych...

 

Otóż to Paweł, otóż to.

 

 

 

Sylwku czy te mody naki idą w stronę xes czy dawno go zostawiły w tyle ?

 

 

Przyjedź a posłuchasz, zrobimy test z różnymi źródełkami domowymi i samochodowymi a potem ocenimy. Będziesz miał prawo swobodnego wyboru bez podtekstów.

 

 

 

A ja miałem to radio i uważam je za referencję w systemach pasywnych. Drugie co uważam to to że u mnie to radio (chyba nawet dokładnie ten egzemplarz) grał dość długo ze zmieniarką MF51 podłączoną coax'em i nie odczułem kompletnie żadnej różnicy między napędem wbudowanym a zmieniarką.

 

Krzyśku, ja też uważam to radio za referencję. Myślisz, że chciało by mi się rzeźbić w byle czym? Nawet na spocie w Forcie Wola mówiłem Ci to samo.

Ale jako referencja wśród innych referencji i wśród innych w swojej cenie to już opisałem swoją opinię i w dalszym ciągu ją podtrzymuje.

 

Co do Twojej opinii odnośnie grania na zmieniarce i napędzie niestety się nie zgodzę.

Naka grała u mnie z trzeba różnymi źródełkami: własny napęd CD, zmieniarka Nakamichi MF-51, zmieniarka Nakamichi CDC-111, wszystkie z nich to transporty cyfrowe, sygnał po SPDiF i niestety ale każde ze źródełek zagrało inaczej i wyraźnie jestem w stanie zapisać obserwację i wypozycjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to rozciągnąłeś watek w  zbędne dla istoty sprawy rejony , tylko po to aby przekazać wszystkim , ze coś tam jednak wiesz .

A miałeś takie radyjko w rekach , słuchałeś go w swoim systemie , może słuchałeś w innym systemie a może w domu ?

Wniósł byś cenny wkład w tę dyskusje ,  a tak tylko zmarnowałeś nam czas i odsmarowałeś mi 4 litery domysłami.

Nie baw się w hipokrytę bo wiesz, że to jedna z nielicznych rzeczy, które są w stanie mnie skłonić do zmiany tonu dyskusji. A co Ty wniosłeś konstruktywnego poza zwyczajowym zanegowaniu wszystkiego co robią inni a jednocześnie stwierdzeniu, że Cię to nie kręci, lata i bawiłeś się w to 10lat temu na serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w hipokrytę bo wiesz, że to jedna z nielicznych rzeczy, które są w stanie mnie skłonić do zmiany tonu dyskusji. A co Ty wniosłeś konstruktywnego poza zwyczajowym zanegowaniu wszystkiego co robią inni a jednocześnie stwierdzeniu, że Cię to nie kręci, lata i bawiłeś się w to 10lat temu na serio?

 

 

 

Bo to co teraz robicie , było robione na znacznie większa skalę , w tym właśnie okresie .

Tylko nie wiedzieć czemu nikt nie ma o tym pojęcia i każdemu wydaje sie ze odkrywa Amerykę .

 Nikt tez z tych ludzi raczej nie będzie robił tego powtórnie , bo i po co ?

Przeczytaj sobie dla przykładu o spotkaniach w Krynicy , może google coś wypluje , a może nie .

Ja przeciwstawiłem swoje doświadczenia  z danym sprzętem opiniom uzyskanym w tym spotkaniu i wskazałem kilka mozliwych punktów , które doprowdzają do tak rozbieżnych wniosków . Tylko umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest w najwyższej cenie , każdy przeczyta jak chce, wszyscy powiedzą , ze się czepiam. Jeszcze inni zwietrzą podstęp , bo jak tak pisze to musi mieć w tym interes ( koniecznie jaki i ile ).

Nigdzie tez nie negowałem tego co robią , tylko ew jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skupię wszystkie te kiepskie 700'ki w jakiejś niskiej i jak na tą słabą klasę sprzętu cenę, potem na test wstawię kolumny gdzie zagraja tweetery z mniej przytępioną górą i nagle się okaże że jednak ten staruszek ma jaja na górze a wyostrzony RF8250 da krwią po uszach i się wszystko zmieni :) Tylko nie liczcie że je odsprzedam po koleżeńsku, na każdej sztuce złoję d.... ile będę mógł .

 

W Krynicy też grał na tescie wspomnany RF jak i jego "bliźnacy" jak i 700, Z50, HXD2/1 , i to nie tyllko ja tak go własnie zapamiętałem.

 

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z Krynicą... Jedno ze spotkań, oraz częśc z klocków

 

post-3212-0-17206000-1394279306_thumb.jpgpost-3212-0-73484000-1394279309_thumb.jpgpost-3212-0-33677200-1394279315_thumb.jpgpost-3212-0-51995200-1394279319_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się widzi... Bo przekazane to co i mnie w prywatnej rozmowie i skoro nie ma tylko ohów i ahów ale i mankamenty (każdy sprzęt je ma), pozwala wierzyć ,że grało to co grało tego dnia.

Dziękuję panowie.  :zdrowko: 

Żałuję tylko jednego ,że tego dnia zabrakło HX-D1, do porównania... 

Zapewne nie zagrało by tak precyzyjnie jak Rockford rfx 8250   :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co teraz robicie , było robione na znacznie większa skalę , w tym właśnie okresie .

Tylko nie wiedzieć czemu nikt nie ma o tym pojęcia i każdemu wydaje sie ze odkrywa Amerykę .

 Nikt tez z tych ludzi raczej nie będzie robił tego powtórnie , bo i po co ?

Przeczytaj sobie dla przykładu o spotkaniach w Krynicy , może google coś wypluje , a może nie .

Ja przeciwstawiłem swoje doświadczenia  z danym sprzętem opiniom uzyskanym w tym spotkaniu i wskazałem kilka mozliwych punktów , które doprowdzają do tak rozbieżnych wniosków . Tylko umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest w najwyższej cenie , każdy przeczyta jak chce, wszyscy powiedzą , ze się czepiam. Jeszcze inni zwietrzą podstęp , bo jak tak pisze to musi mieć w tym interes ( koniecznie jaki i ile ).

Nigdzie tez nie negowałem tego co robią , tylko ew jak .

 

Ale przecież nikt tutaj nie uważa że odkrywa Amerykę i nikt nie miał zamiaru porównywać się do spotkania typu Krynica. Po prostu spotkało się kilka osób żeby coś posłuchać, a tu od razu afera się robi ze nie wiadomo za kogo się mamy i chcemy na nowo kreować opinie o starych sprzętach.

Wiele osób prosiło to zostały opisane wnioski z tego spotkania i tyle.

Odsłuch był jaki był ale przynajmniej coś się działo i można było w przyjemnym gronie spędzić czas i pogadać. Temat powstał aby pokazać że forum nie umiera i coś się dzieje poza aferami i kłótniami. 

Niestety wielu młodszym użytkownikom (jak między innymi ja) nie było dane być w Krynicy a jest duża chęć żeby brać udział w tego typu imprezach.

No ale przecież to już było i nic nowego nie odkryjemy a opinie i wnioski możemy sobie znaleźć wpisując w google "Krynica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja, czy jeszcze ktoś... Ale mi się ciśnie tylko jedno na usta.... Pierd...cie Wańka....

I co z tego ,że spotykano się w zacnym szerokim gronie, gdzie nie brak było uznanych referencyjnych komponentów, zapewnione odpowiednie warunki, wcale tego nie neguję ale.... Co ma zrobić młodsze pokolenie ( co wcale nie oznacza mniej ciekawe rozwoju) , które nie było tam 10-15 lat temu, skoro wyrwać coś z bywalców tamtych spotkań, to chyba jak się upiją albo pomylą, tak kurczowo się trzymacie swoich prawd objawionych...

Nie sztuka panie Józefie dyskredytować wszystko skoro nie ma się ochoty nic wnieść ze swojej wiedzy czy doświadczeń.

Chcą się bawić niech to robią, a Wam wara od tego skoro już znacie , sprawdziliście i nudzi Was to... Ja jeśli coś mnie nudzi i pachnie banałem idę na spacer z żoną... zdrowiej, przyjemniej... :wink:

 

 


Ale powiesz cwana bestio , jak to się stało ze mam ich 7 ( z jakiego powodu)

 

To kolekcja do odkurzania czy zupa na nich będzie gotowana skoro nie na sprzedaż?


 


A ja skupię wszystkie te kiepskie 700'ki w jakiejś niskiej i jak na tą słabą klasę sprzętu cenę, potem na test wstawię kolumny gdzie zagraja tweetery z mniej przytępioną górą i nagle się okaże że jednak ten staruszek ma jaja na górze a wyostrzony RF8250 da krwią po uszach i się wszystko zmieni :) Tylko nie liczcie że je odsprzedam po koleżeńsku, na każdej sztuce złoję d.... ile będę mógł .

 

A Ty Tomek masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież tam nikt nie napisał ,że bezwzględnie jest to słaby klocek, wręcz przeciwnie referencyjny, aczkolwiek tego dnia, w tym ustawieniu, zagrał słabiej niż inne dostępne żródło... Kłania się to co napisałeś, więc o co chodzi?

Nie uważam RFa za ostrzące źródło choć znam tylko z aplikacji samochodowej, prędzej można by o to podejrzewać 7998 , która tam była tego dnia...

 

Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem ,dlaczego tak naskoczyliście na prywatną spontaniczną inicjatywę, kogoś komu się jeszcze chce, wolicie obśmiać, wypaczyć, zdyskredytować... Po co? Komuś się chciało coś zrobić i fajnie (jego wolny czas, jego klocki, jego kasa na nie), chciała jedna czy druga osoba opisać swoje wrażenia , bardzo dobrze... To wolne forum, i każdy ma prawo do swoich opinii... Można się z nimi nie zgadzać, ale poproszę merytorycznie...

Skoro Naka uważa, że te żródło to referencja i takie świetnie (nie twierdzę ,że nie) a odsłuch tego dnia został wypaczony, to jak na moje, bardzo prosto można to skonfrontować... Podać setup w jakim mu najlepiej grało , zgrywało się z tymi komponentami i pokazało pełnię klasy, złoży się taki jeśli będzie potrzeba odsłucha i nic nie stoi na przeszkodzie aby zmienić zdanie...

Ale łatwiej strzelić pustym frazesem niż się otworzyć... (bo kur... ja siedziałem 2 lata nad tym a teraz mam smarkaczom/ zasrańcom podać gotową receptę... ot taka dziwna logika... psa ogrodnika...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: ale ubaw przy czytaniu tych wojenek :rotfl:

 

 

Brawo :padam: za spocika. Oby wiecej takich spotkań. Sam bym chciał uczestniczyć kiedyś w takim spocie. Nie ważne ze komuś się to nie podoba -- bo nie musi każdemu wszystko się podobać. Sprzęt był jaki był i warunki były jakie były ale to nie stoi na przeszkodzie zeby się pobawić i posłuchać. Ludzie sie liczą i pasja :ok: Nie były to testy wiążące czy jakieś zawody rangi międzynarodowej więc warunki i sprzęt towarzyszący nie ma az takiego znaczenia jak przyjemność posłuchania czegoś nowego, innego itd. A ze akurat w danym zestawieniu jakiś klocek zagrał "średnio" -- bywa. O to wojny toczyć ---- :kijemgo:

 

Każdy ma prawo do swoich opinii i nie każdemu wszystko się musi podobać.

 

Ode mnie brawa i :padam:

 

Oby wiecej takich spotkań i relacji i własnych spostrzeżeń na forum :hyhy:

 

:zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Ty chyba nie rozumiesz co Nakamichi chciał Wam przekazać, i jak zwykle brniesz w jednym kierunku.

 

Opisaliście że to radio było słabe tego dnia, nie neguję tego, przerobiliście je w jakimś tam stopniu, pytanie czy dobrze (bo komuś się tak wydaje) czy źle, odsłuchaliście na jakiś tam bliżej nie sprecyzowanych głośnikach, które nie są standardową konstrukcją, tak więc kolejny problem to jakieś ich specyficzne zestrojenie i jakiś tam profil brzmienia, OK, a tyle się też mówi o prawidłowej aplikacji składowych, bo w przypadkowej nie zagra.

 

I teraz to co najlepsze, ileś tam użytkowników przeczyta te wpisy, nie mając pojęcia o co dokładnie chodzi, i pójdzie w świat fama, że topowe radio z epoki jest na tyle cienkie, że trzeba je zmodyfikować aby coś z niego wyciągnąć, do tego nawet po modach osoby/osób które się na tym podono dobrze znają , nadal jeszcze nie jest to to czego się oczekuje.

 

Nie chodzi mi o to że ktoś coś chciał, zrobił i jak zwykle jest źle, ale można to inaczej niż gadu-gadu wersami opisać. Bo nawet czyta się to dziwnie.

Coraz więcej obecnych tu ludzi czyta pobieźnie, lub wyrywkowo, o wyciągnięciu poprawnych wniosków nawet nie wspomnę i tak potem tworzą się różne mity.

 

Weź na przykład pod uwagę taki przypadek, pomijam modyfikacje, i inne cuda.

 

Hipotetycznie: Głośniki sa zestrojone w taki sposób aby miały delikatną wręcz wycofana górę, piec gra liniowo, nic nie dodając ani ujmując, podpinasz radio które ma ostrzjsze i uwypuklone górne rejestry, spowoduje to ich jakieś tam  objawienie  i przebicie, następnie podepniesz radio które zagra liniowo w całym paśmie, i nagle okazuje się że ono nie ma góry, gdy do tego podobnie stanie się z dołem , masz już wyniki. Pominę fakt czynników zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwku ostatnie takie spotkanie przed zakupowe  skończyło się 72-wu godzinną absencją od życia codziennego :wink: Świetnie że istnieje taka opcja :wink:

 

 

... dobrze że na tym świecie jeden lubi córkę, a drugi matkę... kręćcie i piszcie o efektach. Tylko właśnie może obniżycie ciut loty bo i tak 80% populacji nawet nie zobaczy na oczy takich klocków , a już o słuchaniu nie mówiąc :wink2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat maja szukać bardziej przyziemnych konstrukcji. Nie słuchają i nie bawią się dla 80% populacji tylko dla własnej zabawy i pasji.

 

Takie mieli i takie odsłuchują :)

 

Nie są to testy dla czasopism czy innych podobnych tylko zabawa dla siebie z chęci porównania danych klocków dostępnych. Kazdy przyniósł to co miał i można się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio masz rację ale czy powiedzenie , albo grubo , albo wcale cały czas musi być kultywowane. Świetnie że ktoś ma tak wypasione klocki i chce się nimi podzielić tylko widzisz jedni odbierają to jako atak na jakieś tam referencje inni znowu czytają jak zaczarowani , a jeszcze inni widzą interes.

 

Dlatego chyba fajną zabawą będzie zrobić coś z "niczego" i jakie daje to możliwości ... a te podniesienie lotów właśnie chyba ta dyskusja spowodowała ...

 

 

 

... ale w sumie co mi do tego. Jeżeli macie możliwości to gała do końca.

 

 

Jednak jako trzeźwo myślący osobnik wybiorę się (jakoś ten wpis Trucka utkwił mi w głowie) do filharmonii zamknę oczy i palcem będę pokazywał ... , a chłopaki do tego chyba zmierzają - więc nie trzeba im "zazdrościć". Bo jest to na wyciągnięcie ręki :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze za niskie progi dla naki.

 

Bidulka z takimi slabeuszami się nie dogadala ,Poniżej dychy za komponent nie hula.

 

Co do głośników to w ca uchodzą za jedne z bardziej uznanych!

 

Sam je zapewne montowales/montujesz Józefie.

 

Temat miał być na luzie a tu spina posladow.

 

Gdzie są obrońcy Alpiny która wypadła jak wypadła?

 

Najsłabszy wzmacniacz w tych odsluchach to był jeden z moich ulubionych kenwoodow.

 

Chyba czas pożegnać moja igielke :(

 

Wymieniamy się informacjami zamiast osobistymi Wycieczkami.

 

Wiecej luzu Panowie z obydwu stron barykady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisaliście że to radio było słabe tego dnia, nie neguję tego, przerobiliście je w jakimś tam stopniu, pytanie czy dobrze (bo komuś się tak wydaje) czy źle, odsłuchaliście na jakiś tam bliżej nie sprecyzowanych głośnikach, które nie są standardową konstrukcją, tak więc kolejny problem to jakieś ich specyficzne zestrojenie i jakiś tam profil brzmienia, OK, a tyle się też mówi o prawidłowej aplikacji składowych, bo w przypadkowej nie zagra.

 

A dlaczego odrazu uważasz, ze aplikacja kolumn była zła?

Na jakiej podstawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja tak uznałem ? przeczytaj ze zrozumieniem to co zacytowałeś.

 

 

 


tbrek, dnia 08 Marz 2014 - 17:03, napisał:

Opisaliście że to radio było słabe tego dnia, nie neguję tego, przerobiliście je w jakimś tam stopniu, pytanie czy dobrze (bo komuś się tak wydaje) czy źle, odsłuchaliście na jakiś tam bliżej nie sprecyzowanych głośnikach, które nie są standardową konstrukcją, tak więc kolejny problem to jakieś ich specyficzne zestrojenie i jakiś tam profil brzmienia, OK, a tyle się też mówi o prawidłowej aplikacji składowych, bo w przypadkowej nie zagra.

 

Między innymi dlatego też tworzą się kolejne mity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał bliżej niesprecyzowane głośniki , faktycznie raptem kilka sztuk na jedna dzielnice.

 

Nie są tez standardowa konstrukcja,ciekawe która pasywne za x zlotych jest standardowa.

 

Nawet niech nie bedą ale wlasnie takie zostały użyte.

 

Z drugiej strony kolumny w HA za dziesięć tysi to budżet liga ,czy może nagle zrobi się z nich referencje?

 

Lepiej byście przypomnieli te spotkania ,przebieg ,atmosferę i wszystko co jeszcze pamiętacie.

 

Ciekawe czy atakowano Was za wyrażenie własnych opinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...