Skocz do zawartości

Bitwa Warszawska czyli spontaniczne spotkanie Wawa


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To widzę że już własnego zdania nie można mieć na temat high endów bo się co to niektórzy bulwersują.

High endy muszą zawsze i wszystkim się podobać.

 

P A R A N O J A,  zaraz Nam dyktatura i cenzura wejdzie co do wyrażania swoich opinii na temat sprzętu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To widzę że już własnego zdania nie można mieć na temat high endów bo się co to niektórzy bulwersują.

High endy muszą zawsze i wszystkim się podobać.

 

P A R A N O J A,  zaraz Nam dyktatura i cenzura wejdzie co do wyrażania swoich opinii na temat sprzętu :wink:

Tu nie chodzi o to że "hiend" był zły tylko system z "hiendem", to jest chyba kością niezgody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie rozmowy jak teraz to radio traci więcej niż po opisie Łukasza co do wyniku testu ( bardziej bym to spotem nazwał i posłuchaniem na szybko dla ciekawości )

 

Wychodzi na to że radio Naka "gra" tylko z jednymi słusznymi klockami a jeśli chodzi o ich konfigurację i strojenie to wiedza ta - tajemna - jest znana tylko nielicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To widzę że już własnego zdania nie można mieć na temat high endów bo się co to niektórzy bulwersują.

High endy muszą zawsze i wszystkim się podobać.

 

 

Niestety Bartku zawsze jest drugie dno takich dyskusji i aby uciąć temat przewrotnie warto zapytać , komu i ile klocków z testu zalega w lagrze na sprzedaż... :wink:

Tym właśnie różnią się odsłuchy/testy między profesjonalistami z tego żyjącymi a amatorami nie mającymi żadnych podskórnych interesów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie rozmowy jak teraz to radio traci więcej niż po opisie Łukasza co do wyniku testu ( bardziej bym to spotem nazwał i posłuchaniem na szybko dla ciekawości )

 

Wychodzi na to że radio Naka "gra" tylko z jednymi słusznymi klockami a jeśli chodzi o ich konfigurację i strojenie to wiedza ta - tajemna - jest znana tylko nielicznym.

 

IMHO nie. Nie jestem elektronikiem więc nie napiszę że radio jest referencyjne w środku. Natomiast to co zdążyłem usłyszeć jak go miałem zdecydowanie w kierunku referencji go pchało. I nigdy nie powiedziałbym że jest to przeciętna jednostka. A takie słowa padły. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przez takie rozmowy jak teraz to radio traci więcej niż po opisie Łukasza co do wyniku testu.

 

Wręcz przeciwnie, chciałbym go teraz posłuchać u siebie w aucie :D

 

A tak na serio, to sądzisz, że to forum jest aż tak opiniotwórcze?

 

W sumie może jest, skoro Pan Józef aż tak mocno zareagował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bartku zawsze jest drugie dno takich dyskusji i aby uciąć temat przewrotnie warto zapytać , komu i ile klocków z testu zalega w lagrze na sprzedaż... :wink:

Tym właśnie różnią się odsłuchy/testy między profesjonalistami z tego żyjącymi a amatorami nie mającymi żadnych podskórnych interesów...

 

Mi nie zalega, a mimo to piszę że jest to referencyjne radio. I co Pan na to Panie Trucku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, chciałbym go teraz posłuchać u siebie w aucie :D

 

A tak na serio, to sądzisz, że to forum jest aż tak opiniotwórcze?

 

W sumie może jest, skoro Pan Józef aż tak mocno zareagował...

 

Jest opiniotwórcze. Ktoś jak ma wydać kilka klocków na głośnika a czy b, często szuka opinii w internecie. Nie raz spotkałem się z sytuacją że ktoś kupił klocek, zamontował byle jak i problem bo nie gra. Np. woofery supremo wkręcone na fabryczne plastiki, ze dwa kawałki maty na luźno na otwory i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mi nie zalega, a mimo to piszę że jest to referencyjne radio. I co Pan na to Panie Trucku?

 

Zadam więc bardziej szczegółowo , gdzie w PL obecnie znajduje się najwięcej takich jednostek w stanie idealnym, skoroś taki niedomyślny mój drogi Wolfie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie. Nie jestem elektronikiem więc nie napiszę że radio jest referencyjne w środku. Natomiast to co zdążyłem usłyszeć jak go miałem zdecydowanie w kierunku referencji go pchało. I nigdy nie powiedziałbym że jest to przeciętna jednostka. A takie słowa padły. Tyle.

 

Ale o to właśnie chodzi

 

Tobie się podoba i wyrażasz swoją opinię że jest OK - nikt Cię na siłę nie przekonuje że się mylisz

ktoś inny będzie testował i powie że jest przeciętne, nie spodoba się mu bo ma inny gust.

 

Czy jest sens ganić taką osobę i na siłę przekonywać że się myli ?

 

To się nazywa własny gust i wolność słowa oraz wyrażenie swojej opinii.

Ja przy każdym wpisie autora widzę : "jest moim zdaniem" ; "moja opinia" itp..

 

Jak by tak było to wszyscy by mieli te same komponenty systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skoro profesjonaliści tu zaglądają... ba, chce im się pisać...

 

Piszą tylko to co im wygodne, dowiedziałeś się kiedyś konkretnie co i jak , tak jak od kolegi z forum?

Miło ,że są, miło ,że zaglądają, ale merytorycznie zazwyczaj kończy się ich bytność na zanegowaniu postępowania innych ,zaś jeśli będziesz chciał wkroczyć głębiej , tam gdzie pan profi uzna ,że "nie dla psa kiełbasa" zostaniesz spuszczony po rynie jak uczniak... Co najwyżej ze słowami próbuj, słuchaj, kombinuj... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam więc bardziej szczegółowo , gdzie w PL obecnie znajduje się najwięcej takich jednostek w stanie idealnym, skoroś taki niedomyślny mój drogi Wolfie... :D

 

Ale szukasz na siłę drugiego dna w tym momencie... zresztą już nie kumplujesz się z Nakamichi czy jak? Bo coś dziwnie wiatr jak by zawiewał od śląska a nie do śląska ( oczywiście nie bierz tego za bardzo do siebie ;])

 

Wracając do Nakamichi (radia, nie osoby) nie ważne jest dla mnie ile i kto am tych jednostek. One nie grają przeciętnie. Stanę przy swoim że jest to jednostka referencyjna bijąca na głowę wszystkie wymienione w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk ? :)

 

A ja nie wiem.... Ale prawo do własnej opinii, powinno być zachowane, niezależnie co i gdzie leży...

Swego czasu napisałem ,że wzmacniacze z F1 są do dupy... Kupił je ex zawodnik i użytkownik od Nas z forum, osłuchana osoba, wiedział co bierze bo już takie miał... Jemu pasują, mnie nie... Po osłuchaniu wielu innych, zdobyciu nowych doświadczeń, nadal uważam ,że są do dupy a już zwłaszcza za tą kasę...

Przecież to referencja, więc czy nie wypadało mi mieć (co zawsze zaznaczam) swojej własnej opinii na ich temat?

Komuś innemu podpasowały. Więc nie ma co popadać w skrajności, ale jeszcze raz podkreślę dzień w którym się da wejść na głowę z "cenzurą" prywatnych opinii, będzie początkiem końca tego forum, ludzie nie są tępi jak co nie którzy myślą i szybko by wyczuli ,że ktoś rozgrywa własną grę na ich garbie i się odwrócili....

 

 

Ale szukasz na siłę drugiego dna w tym momencie... zresztą już nie kumplujesz się z Nakamichi czy jak? Bo coś dziwnie wiatr jak by zawiewał od śląska a nie do śląska ( oczywiście nie bierz tego za bardzo do siebie ;])

 

Wiatr mój drogi, wieje  znikąd, jestem obiektywny... Choć zapewne dziwnie to zrozumieć osobie, która przyzwyczaiła się do "klanowości" Polski. :)

Dno było mi wiadome od samego początku , klocków z kilkanaście, choćby o hifoniks'sie padły podobne słowa, ciekawy, fajnie grający, lekko podbijajacy skraje pasma... Jakoś o tym cisza, a posiadamy je i ja i Sława (oboje wyraziliśmy zdanie na temat dziwnego obrotu spraw tutaj) i jakoś Nam czterech liter nie ścisnęło ,że ktoś stwierdził ,że piece , które lubimy jadą w trybie "loundness" podbijając skraje, a afera koperkowa rozkręcona na całego o 700ki.... A co to takie święte Gralle? Już nie raz sam się na własnej skórze przekonałem ,że jeśli w grę wchodzą własne preferencje (ale cięzko o nich mówić skoro słuchało aż 8 ludzi) to referencja często gęsto potrafi się zacząć i skończyć na cenniku i udanej otoczce do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku mnie już dopadła terapia o podrabianych głośnikach i oryginałów w odpowiednich rękach, a teraz dowiaduję się że naka jest końcem drogi, a jak będzie źle to trzeba inwestować w jeszcze droższe towarzystwo dla niej.

 

 

Jedno jest pewnikiem że z opisu wynika iż mój faworyt dzielnie sobie poradził, tylko mam nadzieję że cena nie wzrośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stanę przy swoim że jest to jednostka referencyjna bijąca na głowę wszystkie wymienione w tym temacie.

 

I masz do tego święte prawo Wolf. Nawet nie mam zamiaru z nim dyskutować. Przyjmuję ,że Tobie się podobała , pasowała i dlaczego miałbym to podważać? :) Chyba cały pic w tej zabawie aby wychwycić z szerokiej oferty taki system i takie jego składowe , które podpasują właścicielowi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr mój drogi, wieje  znikąd, jestem obiektywny... Choć zapewne dziwnie to zrozumieć osobie, która przyzwyczaiła się do "klanowości" Polski. :)

Dno było mi wiadome od samego początku , klocków z kilkanaście, choćby o hifoniks'sie padły podobne słowa, ciekawy, fajnie grający, lekko podbijajacy skraje pasma... Jakoś o tym cisza, a posiadamy je i ja i Sława (oboje wyraziliśmy zdanie na temat dziwnego obrotu spraw tutaj) i jakoś Nam czterech liter nie ścisnęło ,że ktoś stwierdził ,że piece , które lubimy jadą w trybie "loundness" podbijając skraje, a afera koperkowa rozkręcona na całego o 700ki.... A co to takie święte Gralle? Już nie raz sam się na własnej skórze przekonałem ,że jeśli w grę wchodzą własne preferencje (ale cięzko o nich mówić skoro słuchało aż 8 ludzi) to referencja często gęsto potrafi się zacząć i skończyć na cenniku i udanej otoczce do niego.

 

W żadne klany na siłę mnie nie wciskaj. Daleko mi do tego.

A o hifonie się nie wypowiadam bo nie mam zielonego pojęcia jak grają te piece więc i co miałbym napisać?

CD700 znam i tylko o niej piszę. Zresztą cała ta rozmowa już trochę się zagalopowała. Ja pasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...