Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki mikrokontroler wykorzystałeś w projekcie? Ma jakieś możliwości dalszej rozbudowy, tj. peryferia które można wykorzystać w jakiś sposób w samochodzie ? Pisałeś bezpośrednio w assemblerze czy w C ? ;)

Jak na moje, taka komercyjna wersja mogłaby mieć jeszcze możliwość pokazywania temperatury na zewnątrz auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujników można podpiąć w sumie sam nie wiem ile :P , kwestia, dodania ich na wyświetlacz. Atmega 32

 

 

 

 

 


Pisałeś bezpośrednio w assemblerze czy w C ? ;)

 

yyyy , głupie pytanie :P

 

znasz kogoś kto programuje w asemblerze ?? bo ja tylko biednych uczniów technikum elektronicznego na jednym z przedmiotów. 

 

wyszedł mnie na pewno ponad 200 zł. ale to też z racji kupowania elementów na miejscu np. przekaźniki po 8 zł, na alle obstawiam że za 8 zł to kupie 4 albo więcej :P atmega w elektronicznym też jest droga.

 

 

połączyłem coś co chciałem mieć od dawna z czymś co musiałem zrobić na studia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


znasz kogoś kto programuje w asemblerze ?? bo ja tylko biednych uczniów technikum elektronicznego na jednym z przedmiotów. 

 

moj kumpel bedacy na mechatronice, robi takich rzeczy na kilogramy i bardzo czesto dopisuje wstawki assemblerowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja znam podstawy assemblera, musiałem takie rzeczy znać do programowania Intela 8051, żeby przedmiot na studiach zaliczyć. Równoległa mechatronika z wydziału robi tego na potęgę. Oni tam programują jakieś roboty dla przemysłu i nie bawią się w języki wyższego rzędu. To tu masz pełną kontrolę nad każdym zapisywanym bitem do pamięci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehepack, nie znam, dlatego pytam z ciekawości ;) Sam musiałem przez to przejść na studiach i wiem jak to wygląda ;) Tomomadej, tyle że w językach wyższego rzędu masz już gotowe biblioteki z których możesz korzystać ;) A tak poza tematem co studiujecie/owaliście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektronika i telekomuna

 

żeby nie zanudzać to chyba dorosłem do pożądanego przeze mnie setup-u 

 

suba zasili: 

 

IMG_8486.JPG

 

IMG_8493.JPG

 

a średniak dostanie białasa :

 

IMG_8499.JPG

 

tak wygląda w prze z drugim , który będzie zasilał tweeterki :

 

IMG_8509.JPG

 

na wooferze łatwo się domyślić co jest :P

 

 

Rodek R2150i na wooferze świetnie sobie radził, ale co 500 to 500,.,  aczkolwiek za tą cenę ciężko mu znaleźć konkurencję

 

 

jutro pewno uda się wpakować piecownie w bagażnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


pomyślę nad tym pomiarem prądu jeszcze , tylko muszę jakiś bocznik zakupić

 

Tu będziesz miał troszkę więcej kombinacji, z racji przelicznika, najgorzej to mieć pewne obciązenie np 200A i żeby to właśnie sterownik pokazał. W innych przypadkach czesto pokazuje bzdury, lub się zawiesza.

Ale ja bym się tym nie przejmował (czyt. zajmował) bo po za kilkudziesięcioma chętnymi na gębę , nikt tego potem już nie kupi/zapłaci (szczególnie jak się dowie ile kosztuje) Jedyny uparty już go ma, ale rok prawie cierpliwie czekał :D

 

A cenowo widzę że dobiłeś podobnie, nie da się tego taniej zrobić, chyba że kupisz wszystko hurtowo, a różnice zamiast na piwo przeznaczysz na prezent w postaci niższej ceny dla kupujących,  kokosów z tego nie ma, mimo że poszło kilkadziesiąt sztuk, jedynie niemcy mają cenę w euro i dla nich i tak jest tanio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hehe Ty...szwedzki zdrajco  :rotfl:  nie wywiniesz się w tym roku od pikniku , zdecydowanie moje klimaty  :wink: .

 

P.S. u siebie mam bardzo podobne piecownie i bocznik 300A (kupiony trochę na wyrost) od firmy podanej przez m2c z racji wystraszenia się parametru Power Requirements 125A w piku dla jednego pieca  w rzeczywistości przy tej wartości bocznika i hmmm... 2 i pół sztukach  :rotfl:  tego pieca nie uzyskałem wyniku większego niż 50A na amperomiarce być może jest to spowodowane "tandetnością" układu pomiarowego , w każdym razie przymierzam się do kupna max. 200A bocznika i zdam relację. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...