Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

peszelki i i konektorki to nie dla mnie. 

 

i tak jest porządek  :rotfl:

 

ESX to bardzo mocny piec z fajną kontrolą i solidnym fundamentem, typowy amerykaniec trzymający baaardzo wysoki poziom. niestety spory gabarytowo 

 

 

Damian, toć nie robicie żadnego spota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł też jestem ciekawy dlaczemu tak szybko spasowałes z tym ESX?

Wiem, że jestetś uzbrojony w więcej czasu ode mnie dlatego będę wnikliwie śledził wnioski w sprawie jeden 500 kontra dwa małe i 500 na przodku.

A 500 na subie był? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to komory udało się skończyć. trwało to zaledwie rok :P 

 

Obicie niemalże w tym samym kolorze co fotele ( po potraktowaniu środkiem nawilżającym są takie same ) , zmieniony też boczek tapicerki pod kolor

 

w planie jeszcze siatkowa kieszonka taka co by papierek po cukierku czy czymśtam mieć gdzie schować :P

 

IMG_9308.JPG

 

IMG_9313.JPG

 

IMG_9319.JPG

 

IMG_9321.JPG

 

IMG_9323.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne graja nieźle,

natomiast wizual mi sie nie podoba - wyszly troche ocieżale - można było dopracować przejscia między tapicerką a komora - zrobic subtelniejsze.

Ma mnadzieje ze w tym roku na pikniku uda sie posłuchać :)

 

P.S.

za to mozesz sobie fajnie łokieć o komore podpierać teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo wyglądają sporo zgrabniej, szczerze mówiąc nawet nie liczyłem że tak fajnie wyjdą po obiciu.

 

 

zawiasy są dość solidne, po kilku miesiącach jazdy żadnych zmian nie zauważyłem.

 

jeszcze czekają na wełne jakąś, zobaczymy jaki da efekt. no i muszę jakiegoś mazidła do maskownic poszukać, bo są tylko na wcisk (ale o dziwo nie wypadają) 

 

 

subik co jakiś czas jakiś jest :P , ostatnio RE SX 12" , wcześniej rockford T1 10" , a następny będzie zapewne jakiś doom audio 10" bo mnie ciekawi co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie takie połączenie 1 z 2gim :)

Od razu odbiór jest inny

 

 

To rozumiem ,że się doczekamy w mondziaku pokazu kunsztu dizejnarskiego?  A piknik tuż, tuż, fiu fiu... :wink:  :D

 

Ps. Fajne komorki hehe, ale mam pytanie bo i Ty i Mahow przykręcacie je na śruby.... I tutaj moje pytanie... Do czego je mocujecie w drzwiach? Bo u mnie jak się ściągnie boczek to wiatr hula i jedynie mechanizm szyb jest... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam taką ramę i do niej przykręciłem w 4 miejscach. 

 

dwie są dość stabilne a dwie takie ooo , ale tragedii nie ma.

 

ładne czy nie ładne., .   mają prawie 15 litrów i nie mają tej zaślepki, która mi się baardzo nie podoba. 

 

siatka ich troszkę odelży jeszcze na pewno,  choć oczywistą sprawą jest że jakbym robił drugi raz to byłby nieco inne, ale nie widzę jakichś sporych błędów. 

 

najładniejsze są oczywiście schowane pod tapicerką, ale w tym aucie nie ma na to miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem ,że się doczekamy w mondziaku pokazu kunsztu dizejnarskiego

 

Postaram się na ile mogę zadowolić wszelkie zmysły :D:D:D

 

 

 

 

 

 

W sumie wystarczy przywieźć ładną koleżankę bujającą się przed maską w rytm John'a Lee Hookera ze szklaneczką whiskey :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...