Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robilem boxtera i w drzwi wskoczyly te 8 od hertza, właściciel był zadowolony, a ja pozytywnie zaskoczony bo drzwi nieruszane a efekt zadowalający. Grało to pod Helixem HXA500. Ale te drzwi są w serii dosyć sztywne, z matami mogło być tylko lepiej. W "kolumnie" sprawdzają się równie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie preferuje mocne rockowe granie, więc koniecznie trzeba by odsłuch zorganizować :wink: Jednak fajnie że system jest uniwersalny i można różności słuchać. U mnie głównie króluje metal, ale też słucham wszystkiego przez stock fish, bregovica pod niszowe zespoły :wink: To ja życzę powodzenia w modzeniu, a po obiciu będzie naprawdę fajnie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przy okazji wizyty u Pawla mialem przyjemnośc posluchac tych stworków. Odsłuch był krotki bo czekaly na nas cieplutki Muffinki ( podziekowania dla zonki bo byly dobre) :D 

Powiem tylko tyle jest mega te Hertze tak napierniczaja ze balem sie ze mi ze spodni same nitki zostaną. Głosniki graja naprawde szybko i dynamicznie. Potrafia naprawde zadziwic :) A bedzie lepiej jak sie troszke uszczelni miejsce montazowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jakby ktoś taki chciał to nie ma problemu

 

monitorujemy temperaturę z 4 miejsc, sterujemy 4 wentylatorami (każdy czujnik jednym wentylatorem, ale wiadomo że tych można podpiąć dowolną liczbę, byle nie brały więcej niż 3 A na każde z wyjść)

 

przekaźniki załączają remote poszczególnych wzmacniaczy , tu max 4 sztuki , przy wzroście nadmiernym temperatury , wzmacniacze zostaną wyłączone,  jak również przy zbyt dużym spadku napięcia (mierzone również na 4 kanałach do każdego pieca po jednym) 

 

wentylatory sterowane PWM , ustawiamy temperaturę od jakiej mają startować i przy jakiej mają osiągnąć pełną moc.

 

wszystkie potrzebne ustawienia (oprócz nazw wzmacniaczy (czy tam punktów kontrolnych jak kto woli) są kontrolowane za pomocą 3 przycisków

 

 

więc trochę też kontrolujący :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne podobny. 

ten jest w pełni mojego konceptu, 

 

 

jeśli to Twój pomysł i wykonanie

kumpel z którym studiuję też miał w nim spory wkład, dlatego nie jest to tylko moje wykonanie. 

 

aczkolwiek tylko do mojego tytułu inżyniera ma się to przyczynić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...