Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nigdy nie widziałem, nie słuchałem,  słyszałem jedynie o takiej a4 czy a6 z klockami które wymieniłem że ponoć kawał dobrego grania, byłem ciekaw czy to ta z pikniku 

 

Z kappami to raczej na gliwickiej wiośnie i w ubiegłym roku na pikniku posłuchało parę osób .

Granatowe Audi Piotrka było obecne w tym i ubiegłym roku na pikniku.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A Tobie Xris nie wypada przyjeżdżać z takim systemem na piknik .. Bo u innych chociaz mozna bylo pokręcić "galą" i nie szumiało

Się czepiasz no :D pisało na kartce "Potek max w prawo bo zje banany  :hyhy: "

Wtedy trochę mniej było słychać "niemuzykę" :P

 

 

 


A Xris pewnie przyjechał z takim systemem bo to pewnie wypadek losowy ... co jak co ale zakłóceń w tym systemie nigdy nie było a napewno nie na takim poziomie.....ale potencjał zawsze tam był ...

Jakby opisać w jakich warunkach i tempie powstało to co grało na pikniku to pewnie większość by się zdziwiła, że się da :) dla jasności, miało być inaczej a jak zawsze wyszła szybka wrzutka na wariata, ba nawet był smrodzik upalonych kondów  :hyhy:

Także sorry że się takim czymś pokazałem no ale ważniejsze było przyjechać i poznać matulę Rudego  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bardzo wysokim poziom ? Możesz rozwinąć? A Xris pewnie przyjechał z takim systemem bo to pewnie wypadek losowy ... co jak co ale zakłóceń w tym systemie nigdy nie było a napewno nie na takim poziomie.....ale potencjał zawsze tam był ...

B.wysoki jak na obecne tam auta.Auta Maxama nie bede w to mieszal bo nie startowalao ( fajne granie lecz troszke brakowalo mi dolu) .Powiem wiecej : Audi gralo na wyzszym poziomie niz Mazda Pawla ale ta mi sie bardziej podobala przy moim rodzaju muzyki:-)

Xris-owi mowilem ze jak bym mogl galke troche rozkrecic to ocena jego auta napewno byla by wyzsza:-)

Panowie macie 360 dni na dlubanie , dajcie z siebie wiecej zeby mozna bylo posluchac tego na co naprawde te auta stac:-)

A Tobie Szymon juz powiedzialem ze w tym roku nie bylo dla mnie auta prezentujacego b.wysoki poziom czyli niebieskiej Fabii z zeszlego roku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon


 

 


igdy nie widziałem, nie słuchałem,  słyszałem jedynie o takiej a4 czy a6 z klockami które wymieniłem że ponoć kawał dobrego grania, byłem ciekaw czy to ta z pikniku 
To nie ta... Ta o której "słyszałeś" to zielona c4 Nakamichi'ego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...