Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra!

 

Teraz oficjalniej ;-)

 

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przybyli na Piknik!

Tak, tak, to dzięki Wam te Pikniki mają powodzenie :P

 

Bardzo duże ukłony i podziękowania dla Szymona reprezentującego firmę Sonia Draga za ufundowanie większej części nagród!

Naprawdę Szymon poszalałeś!

 

Balcer - Tobie również dziękuję za to, że przejąłeś sprawy kwaterunkowe/księgowe/organizacyjne! Cieszy mnie to, że spokojnie mogłem udać się do domu wiedząc, że czuwasz!

 

lksgrzegorz - ogarniecie miejscówki, spisanie umów, dogadanie całości i negocjowanie ceny! No i za dostarczanie pieczywa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tez jeszcze oficjalnie podziękować rodzinie Sinoffow za fajny wocheende u nich na działce w Borach i żywienie prawie całej rodziny Raflipow :D

Myśle ze za duzo nie zezarlismy wam w czasie tego pobytu :D

 

I wzajemnie - rodzina Sinoffów dziękuje rodzinie Raflipów za bardzo miło spędzony czas w leśnych ostępach (jak również za wystrzyżony skalniaczek  :wink:  ) :)

A co do jedzenia... cóż - Raflip jaki jest każdy wie - dużo gada, mało je  :wink:  Za to Sinoffy nadal wyjadają zapasy przywiezione przez Raflipów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocne Polaków rozmowy

Jak sobie przypomnę tematy rozmów... to aż trudno się nie śmiać. Było "grubiej" niż w zeszłym roku. 

 

@Trucku. W niedzielę ok 2-3 rano pod szymonowym dachem zaśpiewaliśmy hymn zeszłego pikniku, aby tekst sobie przypomnieć.

Jeśli chodzi o system niech się wypowiadają inni.

post-11967-0-23866600-1407793329_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wytrzymałem do 6 pomimo zmęczenia trasą i wypitą gigantyczną ilością alkoholu musiały być mega absorbujące :rotfl:

Nawet gitara fajnie grała dopóki Danio nie zaczął jej stroic :rotfl:

 

Po tym strojeniu już nikomu z nas nie udało się jej uruchomić :mur::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwałem się do kompa...

 

Dzięki wszystkim jak co roku, za meeega udany piknik. Miejscówka na prawdę pierwsza klasa, lksgrzegorz odwalił kupę dobrej roboty z jej wyszukaniem i pomocą w organizacji wszystkiego.

Dzięki Szymonowi nagrody były na prawdę godne podziwu!

Kamil, dzięki za inicjatywę jak co roku i ogarnięcie wszystkiego.

 

Impreza udana, obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji, impreza od bladego świtu do... bladego świtu :)

 

Jak będziemy trzymać taki poziom progresowy jeśli chodzi o miejsce to już się nie mogę doczekać kolejnych pikników!

 

Dzięki ludziska za spotkanie i do zobaczenia jak najprędzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...