Skocz do zawartości

ford galaxy vr6 by saltech i czaszunia1


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Robert za pilnowanie grzędy; ) do wszystkiego się dobierzemy. Karol nie czepiaj się tych 100hz, to był przykład. Czy emit zostanie to pokaże czas bo na razie jest do przodu i trzeba szukać wszystkich możliwości wyciskania przetwornika. Zapraszam Panowie do współpracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj zostałem zmotywowany przez jednego jegomościa z forum do działania i udałem się do garażu w celach poznawczych. Postanowiłem wykonać długo oczekiwaną próbę z jedną parą wooferów. Wymontowałem Etony i zaślepiłem po nich otwory. AD dostały więcej mocy z DlSa i nie przeszkadzały im Etony.

Prace troszkę trawały włącznie z odkurzaniem auta i nastał czas na odsłuchy. To czego szukam w moim systemie to jeszcze lepsza gra wooferów z drzwi, czytaj kick.

Więc słucham gram stroję kręcę wracam do starych memorek i.......  nie gra tylko buczyyyyyy.

Lipa i tyle więc przerwa i do żaby po piwko, ja na rozrusznik a tu lipa tylko tyka.........więc jak miało grać jak zjadłem wcześniej prąd :)

Więc nie napiszę jak wrażenia bo nie wiem :) naładuję zagrzeję i jutro posłucham.

tyle na dziś ,a co...

 

ps. dla czepialskich: prace nad odkuciem wnętrza auta po miesiącu orania i psie trwały długo, radyjko grało lampeczki świeciły, przy wymianie wooferków lampeczki świeciły a radio w przerwach grało.Odsłuchy trwały ale były marne. Koniec znacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pretor :) nigdy się tak nie zdarzyło, u elektryka aby prądu zabrakło ? nieeeeeee możliwe, a jadnak i mnie dopadło. już się ładuje a piwka nici bo na pieszo brak chęci bo wicher szaleje u nas. całe szczęscie że wyprodukowałem naleweczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, spokojnie, jak się ich dłużej posłucha to zaczynają grać.... i nawet szumieć w głowie :)

a tak na marginesie to się pochwalę.....

post-13502-0-17975500-1420578667_thumb.jpg

 

i sami rozumiecie co teraz......

obiecałem że w towarzystwie kilku osób odsłuchamy ostatni setup galaxy i....... demontaż aby nastało nowe stare granie :)

tak bywa, nie planowałem ale cena czyni cuda, szybka wycieczka nad morze i jest :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Z racji że Arek mnie dziś nawiedził na odsłuchach  i porównaniach  audio domowego (kto nie dojechał niech żałuje)

nie mogłem sie oprzeć a właściciel rzecz jasna nie odmówił  i  obejrzałem owy nabytek a i nawet sie dziógnąłem .

No i rewelacja taka furka - serio , wygoda ,przestrzeń full wypas na xenonie .

Silnik mruczy aż miło i koników  w sam raz do automatu. Czysta przyjemność.  :super: 

 

A na dodatek rzezba na nowy rok będzie, bo to co WW sobie wymyślił , jakieś schowki  pod woferem to trzeba będzie na nowo opanować.

Będzie miał  Saltech zaś robotę   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...