Skocz do zawartości

BMW E39 by Marek


marek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz coś to Truck Team'u? :chytry:  :)

 

 

Tak tylko koszta i nakład pracy x2 niż w innym bardziej przyjaznym aucie. No cóż, oni widocznie wychodzą, że brzmienie rzędowej 6ki i sloganowa radość z jazdy wystarcza... Słucha się silnika albo... radia a nie szuka audiofilskich uniesień... :wink:

X2 naklad pracy który pozjniej jest wynogrodzony :) osobiście nie żałuję wyboru, ani nakładu pracy ;)

 

Oczywiście to jest normalne dla tych którzy w tej marce odnaleźli to coś ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak bym miał, to bym nie dołączał :D

 

By nie było OT, marek jakie dalsze plany na system oprócz strojenia/słupków/new sub etc? Coś Ci po głowie chodzi :P ?

Na obecną chwilę muszę uporządkować doprowadzić do efektu finalnego to co już zacząłem. Wbrew pozorom to jest nie mało pracy przeliczając na roboczogodziny, a wiesz że jestem tu troszkę ograniczony.

 

Więc planuje nic nie planować dopóki nie skończę w 101% tego co zacząłem , żeby nie wyszedł ulep gdzie jest dużo zaczęte , anic nie skończone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek widzę tam u Ciebie przy panelach nakrętki klowe, gdzie kupowałeś na allegro? bo jak pytam w metalowych to u mnie o czymś takim nie słyszeli :P

Słabe cos te metalowe u ciebie. Pytaj w stolarskich sklepach lub w każdym markecie budowlanym ;-)

Albo nie wiedza co to kłowe bo maja tylko pazurkowe :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli mam możliwość to sciskam w imadle na płasko. Dodatkowo tak jak w dystansach u mnie dystans mam podfrezowany na grubość nakrętki :hyhy: dzieki temu po dokrecaniu na płasko do drzwi nie ma mozliwośći zeby się poluzowała czy odskoczyła. :hyhy:

 

U Elgardiela w aucie dystans był składany z dwóch szt. Wiec jeden dystans został podfrezowany i nakrętki zostały schowane pomiędzy dwoma dystansami.

 

Sposobów jest mnóstwo i gotowej recepty na sukces niestety nie ma. A niestety te nakrętki mają jeden minus mianowicie jeśli się ich nie DOCIŚNIE i nie zapobiegnie wysunięciu przy częstym wkręcaniu i wykrecaniu lubią się poluzować i postrzępić materiał w którym są zatopione :mur:

 

Alternatywą do pazurków są mufki dwugwintowe :)

 

https://www.google.pl/search?q=mufki+dwugwintowe&client=safari&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=K5CPUpX2FqKX4wTV7YHoCw&ved=0CD0Q7Ak

 

Najlepiej w otwór przed wkręceniem wpuścić krople kleju najlepiej dwuskladnikowego typu cyjanopan i mamy niemal wieczny gwint w drewnie :hurra: bez kleju potrafi się czasem przy odkręcaniu wykręcić razem ze śrubą i wtedy już materiał będzie osłabiony po wkręceniu spowrotem dlatego ja zawsze wolę zadziałać zawczasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy zrobie upDate z fotkami z dystansem, latem tyle bylo robione że nie wszystko jest u Mnie opisane :P

W każdym razie obchodząc sie z pazurkami z uczuciem, to fajna opcja ;)

 

Zapodawaj Przemo  :wink:

Ja jeszcze tydzien w pracy , i kolejne prace zaplanowane przy autku  :hyhy:  

 

Ps. Nowy sub już leżakuje na pułce w domu i czeka na pana  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę ze już się doczekać nie możesz nowego ŁUBU-DUBU :rotfl:

 

Ja u siebie w aucie tylko parę drobnych modów będę robić (min BigTree :hyhy: ) i inna robota czeka :D

 

Troszeczke masz racje , gdyz jeszcze nie znam mozliwosci orka i nie ukrywam że chcę być mile zaskoczony - co w jakimś stopniu nowy sub mi to umożliwi , tak bynajmniej myślę  :hyhy:

 

Wiem o zaplanowanych pracach u Ciebie  :wink: , ale  nie powiem  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe cos te metalowe u ciebie. Pytaj w stolarskich sklepach lub w każdym markecie budowlanym ;-)

Albo nie wiedza co to kłowe bo maja tylko pazurkowe :rotfl:

Pytałem właśnie o kłowe/pazurkowe w castodramacie, ale nie mają :/ lub nie wiedzieli, że mają, ale pytałem takiego typka, który musi wiedzieć wszystko bo zajmuje się tą alejką (z el, metalowymi wkretami i śrubami itd) od co najmniej 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodawaj Przemo  :wink:

Ja jeszcze tydzien w pracy , i kolejne prace zaplanowane przy autku  :hyhy:  

 

Ps. Nowy sub już leżakuje na pułce w domu i czeka na pana  :rotfl:

(zrzucam foty na kompa właśnie)

 

No to ja się doczekać nie mogę co tam wymodzisz jak Cie tyle przy autku nie było, pewnie masa pomysłów się w głowie kłębi, i będzie 'Relase the Kareken' :D

Odnośnie suba, jak już wspominałem myślę że takiego banana po nim dostaniesz( i po strojeniu systemu), że mogą Ci mięśnie w okolicach policzków popękać :D

W końcu pierwszy raz będziesz miał możliwość odsłuchu potwora, na dodatek swojego i w swoim aucie, myślę że będzie lepiej niż Ci się wydaje. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zrzucam foty na kompa właśnie)

 

No to ja się doczekać nie mogę co tam wymodzisz jak Cie tyle przy autku nie było, pewnie masa pomysłów się w głowie kłębi, i będzie 'Relase the Kareken' :D

Odnośnie suba, jak już wspominałem myślę że takiego banana po nim dostaniesz( i po strojeniu systemu), że mogą Ci mięśnie w okolicach policzków popękać :D

W końcu pierwszy raz będziesz miał możliwość odsłuchu potwora, na dodatek swojego i w swoim aucie, myślę że będzie lepiej niż Ci się wydaje. :zdrowko:

 

Poczekamy jeszcze chwilke i zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że nie czytałem nic (brak czasu), ale wreszcie znalazłem minutę by przejrzeć chociaż to co obrazują zdjęcia.

Gratulacje za podejście do tematu jak należy. :super:  Z przyjemnością obejrzę kolejne efekty pracy w przyszłości!

 

:super:  

A taka wypowiedz motywuje  :wink:

Dziekuje  :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...