Skocz do zawartości

BMW E39 by Marek


marek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powolutku :wink: Na pocieszenie powiem że mój brzydal ciągle nie obity :rotfl:

 

To ktoś tam w tej Anglii powinien Ci   :kijemgo: , żebyś wziął się do roboty :rotfl: 

 

Oczywiście żartuje - zdaję sobie sprawę że jest praca i czasu brak. Wiem jak się zapyla za granicą, a co niektórzy przyjeżdżają i się chwalą że tak kolorowo jest :wink2: 

 

Można zarobić a i oczywiście , ale również pracować ciężko na to trzeba :looka:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś tam w tej Anglii powinien Ci   :kijemgo: , żebyś wziął się do roboty :rotfl:

 

Oczywiście żartuje - zdaję sobie sprawę że jest praca i czasu brak. Wiem jak się zapyla za granicą, a co niektórzy przyjeżdżają i się chwalą że tak kolorowo jest :wink2:

 

Można zarobić a i oczywiście , ale również pracować ciężko na to trzeba :looka:   

Kolorowo nie jest, ale nie jest tak źle by narzekać :wink: Tylko jak Ci wspominałem wcześniej, prace trzeba zmienić, bo obecna to straszny zjadacz czasu, to w przyszłym roku zmienię na coś co pozwoli się bardziej w CA pobawić :hyhy:

 

Odchodząc do tematu, Marek śmigaj na zlot SCA latem :hyhy: Było by fajnie waszą ekipę w całości znów zobaczyć :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Odchodząc do tematu, Marek śmigaj na zlot SCA latem Było by fajnie waszą ekipę w całości znów zobaczyć

 

Fajnie by było, lecz wiesz że również nie jestem bardzo elastyczny czasowo gdyż praca również ogranicza mnie. Jeżeli zjazdy mi się ułożą to myślę że jest szansa na zawitanie na Letnim zlocie - pikniku SCA  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że na łódzkim spocie się wcześniej autkiem pojawisz :)

 

Czas pokaże. Na ostatnim spocie w Łodzi z Przemciem zawitałem  :wink:  Więc kto wie  :hyhy:  Może Markowe BMW zawita w Łodzi  :wink:

 

A przyznać muszę , że atmosfera zajefajna w Łodzi była   :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Twoje pierwsze tw w walizkach co? :D

Gratki Marku ;)

p.s. i tak sie na ślimaki skusisz, zobaczysz ;) :D

Przemku masz rację to moje pierwsze przetworniki w walizce ;-)

 

Ślimaki zabaczymy, jak się zdecyduje na odsluch to być może ( no i się zastanawiam czy wkręcać na odsluch bo znowu mogą się zmienić plany finansowe ...ech...) ;-)

a powiedz mi jak oceniasz wrażenie wooferów po zrobieniu ,,16stek,, ? mają kopniaka? bo u siebie robie robie i cos mi nie pasuje

Po zrobieniu drzwi i zaadoptowaniu 16-ek zamiast 13-ek to był ten jeden z tych etapów pracy nad calym systemem który cieszy do dzisiaj , tak zaczęły wreszcie drzwi grać i kopać w porównaniu do originalnych paneli i 13 -ek .

 

W tym momencie jeszcze pozostaje dopasować woofer, jezeli obecny nie da rady z nowymi tweeterami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie :)

 

U mnie miało pozostać jak pamiętasz na serii tylko radio z mp3 miało fajne wpaść :rotfl:

 

A tu zobacz jaka niespodzianka :)

 

Plany są po to żeby je modyfikować pod własne potrzeby bo to są twoje plany a nie czyjeś :hyhy:

 

Rób tak żeby tobie pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimaki zabaczymy, jak się zdecyduje na odsluch to być może ( no i się zastanawiam czy wkręcać na odsluch bo znowu mogą się zmienić plany finansowe ...ech...) ;-)

Nic mi nie mów :rotfl: Już sobie wybrałem przodzik Rainbowa i jakąś tam wzmak'ozję, a się plany pozmieniały 5x i będzie troszkę grubiej :hyhy:

Ślimaczki sobie odsłuchaj, a myślę że jak już je wkręcisz w drzwi, to ich nie wykręcisz i będzie trzeba dukatów znów dozbierać :zdrowko: 

 

I tak jak Przemcio mówi, miało być budget'owo a choroba postępuje :D

 

P.S. Teraz wiesz, tw masz już bardzo fajne :wink:  To im piękny domek na słupkach zrób. I widzimy się na pikniku :zdrowko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tylko radio bo reszta dobrze gra hihi

 

Wszystko czas pokaże , tak jak mówisz Przemcio będzie mi pasowało to oki, jeżeli nie to ... będzie słuchanie innych propozycji lub będzie słuchanie aby porównać na którym wooferze będzie się fajniej działo :-)

Nic mi nie mów :rotfl: Już sobie wybrałem przodzik Rainbowa i jakąś tam wzmak'ozję, a się plany pozmieniały 5x i będzie troszkę grubiej :hyhy:

Ślimaczki sobie odsłuchaj, a myślę że jak już je wkręcisz w drzwi, to ich nie wykręcisz i będzie trzeba dukatów znów dozbierać :zdrowko: 

 

I tak jak Przemcio mówi, miało być budget'owo a choroba postępuje :D

 

P.S. Teraz wiesz, tw masz już bardzo fajne :wink:  To im piękny domek na słupkach zrób. I widzimy się na pikniku :zdrowko: 

Właśnie te dukaty, na zjazd do domu już mam gruby plan a tu jeszcze może być grubiej ...

 

Miejmy nadzieję że się zobaczymy na pikniku jak się uda być !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...