Skocz do zawartości

BMW E39 by Marek


marek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  :wink:

 

Po prawie roku bycia na forum podjąłem decyzje że zaprezentuje tutaj swoje BMW i to co się tam w nim dzieje.

 

W pracach bardzo pomógł mi Przemcio pomysłem , profesjonalizmem  i jego Monster Garage  . Dziękuję zajebiaszczo  :padam:

 

BMW :

 

DSC02398.JPG

 

 

DSC02400.JPG

 

DSC02444.JPG

 

 

W tym autku seryjnie  myślę że nikomu się nie podoba granie.  BMW a nie ma czego słuchać  :rotfl:

 

Więc w związku z tym na samym początku zabawy z CA poszedł wzmacniacz na przednie głośniki które są  w ala koworach originalnych

 

i powiem w tedy to był wielki skok w przód no i oczywiście "tuba"  :rotfl:  z tyłu. Powiem cieszyłem się bo coś zaczęło grać w tym aucie w

 

porównaniu do serii oczywiście. No i w tedy zaczął apetyt rosnąć w miarę jedzenia  :wink: Z tego etapu CA zdjęć nie mam   :wstyd:  hihi.

 

  Pierwsze co to SCA, Przemcio i szkolenie się .

 

No i przyszedł czas aby zrobić drzwi . Tu już focisze będą  :D

 

Oto pacjent operacji : 

 

IMAG0075.jpg

 

 

No i zabawa w rozbieranko i pomysły  

 

 

IMAG0052.jpg

 

 

A panel pod woofery :

 

IMAG0048.jpg

 

 

IMAG0049.jpg

 

IMAG0054.jpg

 

Tu akurat pomysł na dystans pomiedzy panelem a szybą 

 

IMAG0058.jpg

 

 

IMAG0060.jpg

 

 

No i przyszedł czas na zabawę w ...

 

IMAG0063.jpg

 

IMAG0064.jpg

 

 

Coś zaczyna wychodzić  :hyhy:

 

IMAG0068.jpg

 

 

Panel po wstępnej obróbce :

 

panel+1.JPG

 

I przymiarka ...

 

IMAG0077.jpg

 

Czas teraz na ...

 

IMAG0081.jpg

 

 

IMAG0084.jpg

 

IMAG0086.jpg

 

 

IMAG0088.jpg

 

IMAG0098.jpg

 

 

IMAG0100.jpg

 

IMAG0108.jpg

 

 

IMAG0113.jpg

 

 

IMAG0116.jpg

 

IMAG0639.jpg


Z racji tego że mam taką a nie inną pracę i po czterech tygodniach zjezdzam do domu na dwa tygodnie także temat bedzię w miarę czasu aktualizowany  :wink:

 

 

A no i z przodu jest zestaw ...

 

IMAG0119.jpg

 

IMAG0118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem fanem BMW, teraz jezdze Szmelcem. :D E39 to prawdziwa, konkretna Bawarka. :) Drzwi zrobiles wzorowo, naleza sie gratulacje. :) Piecyki masz te z Avataru? Stado Orkow jak widze, ciekaw jestem jak one sie sprawuja... Musze jakiegos nabyc na probe. :D Opisuj reszte klocuszkow, co i jak. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek! :hurra: W końcu założyłeś własny temat :D

Drzwi zrobione na beton, sama bawarka bardzo mi się podoba, z resztą mogłem sam organoleptycznie ' pomacać ' :hyhy:

Ja słyszałem stage 1, Twojego grania i bardzo mi się podobało, wrzucając płytkę z stock fish / bon jovi miałem banana :wink: To po tej jeszcze nie upDate'owanej rewolucji październikowej musi się tam u Ciebie dziać :wink:

 

WF mocowane na pazurki, chwali się, wszystko zażywicowane, wzmocnione i za 'silentowane', to się musi odwdzięczyć :D

 

To ja czekam na kolejne 'upDejty' :hyhy:

 

Jeszcze małe OT, jak podjeżdżasz bawarką to tak jak by ' prezezs przybył ', 'prezenci' się skubana :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jestem fanem BMW, teraz jezdze Szmelcem. E39 to prawdziwa, konkretna Bawarka.

 

:wink:  E39 fajna bryczka , a u mnie to drugie BMW. Poprzedniczka to E34 też z plecakiem była  :hyhy:

 

 

 


Drzwi zrobiles wzorowo, naleza sie gratulacje

 

Dziękuję za uznanie Ja i Przemcio :padam:

 

 

 


Marek! W końcu założyłeś własny temat

 

Przemku nadszedł ten czas po wielkich wahaniach i nie pewnościach . 

 

Trzeba isc do przodu i proszę jest własny temat  :wink:

 

 

 


Ja słyszałem stage 1, Twojego grania i bardzo mi się podobało, wrzucając płytkę z stock fish / bon jovi miałem banana

 

A pamiętasz pod czym to wszystko grało  :rotfl:  :rotfl:

 

 

 


Jeszcze małe OT, jak podjeżdżasz bawarką to tak jak by ' prezezs przybył ', 'prezenci' się skubana

 

:padam:  :padam:

 

 

 


Bardzo ładna BMW, mimo tego że w kombi - Jaki motor ?
Dźwi podziw... Głośniczki się uciesza ;)

 

2.5d M57D25 to jest CR nie mylić z TDS em choć na niego złego słowa nie dam powiedzieć  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I wszelakiej maści znaFcy, którzy w du*ie byli i gó*no widzieli, a sieją zamęt

 

:rotfl:

 

 


Co do instalki- szczerze kibicuję i czekam na dalsze postępy, bo beemek u nas jak na lekarstwo 

 

Więc może moja Beata przetrwa próbę i da radę ładnie śpiewać :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz pod czym to wszystko grało  :rotfl:  :rotfl:

Pamięta, pamięta :rotfl:

A pamiętasz nasza rozmowę w garażu Przemcia? 

-Czym to pędzisz?

Tym xxx?

-Nie

-Tym xxx?

- Niżej

- Tym?

- Niżej

- Jak <pip> niżej? Nie da się !  :rotfl:

 

To tylko dowodzi że klocki to nie wszystko, a czas włożony w aplikacje i strojenie robi robotę :hurra:  

 

Sam teraz mam 2 różne wf w drzwiach i wzmaka pod którym tw piszczą :mur1: Tak długo kręciłem gałeczką, aż wykręciłem fajne granie :rotfl:

Poczekaj aż przyjdą moje nowe klocuszki, aż sam się boje co się będzie działo :hyhy: Jak będę miał na czym kręcić :hyhy:

 

 

Myślisz że pojawisz się na pikniku 2014? 

 

Dobrze że założyłeś temat, zawsze ktoś może Ci coś ciekawego zasugerować etc. A po drugie teraz mam gdzie śledzić progres u Ciebie. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pamięta, pamięta
A pamiętasz nasza rozmowę w garażu Przemcia? 
-Czym to pędzisz?
Tym xxx?
-Nie
-Tym xxx?
- Niżej
- Tym?
- Niżej
- Jak niżej? Nie da się ! 
 

 

hehe dobrą minę miałeś  :rotfl:

 

 

 


Myślisz że pojawisz się na pikniku 2014? 

 

nie myślałem  :idea:

 

 

 


Dobrze że założyłeś temat, zawsze ktoś może Ci coś ciekawego zasugerować etc. A po drugie teraz mam gdzie śledzić progres u Ciebie.

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio  gdy byłe w PL na wolnym poprosiłem Maxtz'a o ...

 

IMAG0521.jpg

 

wyczarowałem je dosłownie w chwilę . :wink:  Dzięki Tomku  :wink:


Przyszedł czas na tweetery, aby znaleźć im odpowiednie miejsce, bo te raczej im nie pasuje  :rotfl:

 

IMAG0518.jpg


A więc poszły w słupki , lecz są teraz na etapie kierunkowania i sprawdzania czy wyżej czy niżej , a co za czym idzie nie jest to

 

 ostateczny setup  :|

 

IMAG0539.jpg


IMAG0540.jpg


IMAG0541.jpg


IMAG0542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na tak mloda babcie nie zapracowalem. latalem e34 ze starym m20b20. wczesniej e30 m40b18, ta w kombii jest elegancka. kolorek, skorki, granko - lux.

 

A to  :super:  za miłość do BMW  :wink:  

 

Granko jeszcze ma troszkę do życzenia , lecz małymi kroczkami osiągnę to o co mi chodzi  :wink:

 

Moja z tego tematu stała na zimowych kołach a letnie to ...

 

photo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie auto kozak, miałem kiedyś takie srebrne ale wersje sprzed liftu i w benzynce m52b25 ( alu blok), miło wspominam, komfort luksus, linia charakter. , teraz jeżdze fiatem i gdzie tam gowno do twarogu :rotfl: Masz fajną wersję bogato wyposażoną i zadbana gratuluje. Drzwiczki tez ładnie zrobione, ale te słupki mogłyby tak nie "rogaczyć", mogłes jakos inaczej te tweety schowac w nich. Mądruje sie bo tez jestem na etapie budowy słupków i ciekaw jestem jak to wyjdzie :wink: . PS: fela letnia kozak, najładniejsza na tym aucie, poza ori alpiny - ale to poza konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosy felgi , Oryginał bmw ? 17\18 cali ? Jak z ceną takich felg ?

 

 

PS: fela letnia kozak, najładniejsza na tym aucie, poza ori alpiny - ale to poza konkurencją.

 

 

18 cali  :hyhy:   cena nie wiem , Bmw już była ubrana  w te kółka u mnie , ja je tylko troszkę upiększyłem polerowanym rantem  :cwaniak:

 

 

Drzwiczki tez ładnie zrobione, ale te słupki mogłyby tak nie "rogaczyć", mogłes jakos inaczej te tweety schowac w nich. Mądruje sie bo tez jestem na etapie budowy słupków i ciekaw jestem jak to wyjdzie

 

 

Tweetery tak jak pisałem jeszcze są na etapie pracy

 

A więc poszły w słupki , lecz są teraz na etapie kierunkowania i sprawdzania czy wyżej czy niżej , a co za czym idzie nie jest to

 

 ostateczny setup 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby tymczasowo zamknąć rozdział drzwi

 

zdj%25C4%2599cie+5.JPG

 

Tu zrobione jest porównanie tapicerek drzwi oryginalnych i po założeniu większych siatek. W zamyśle było aby nic tu nie rzucało się w

 

oczy i jak ktoś by nie wiedział to nie zauważy. Myślę że po części się udało. Serce mi krwawiło gdy cieliśmy  skórę  :rozpacz:

 

Jedno podejście , jeden błąd i boczek do widzenia ...   Lecz udało się  :piwo:

 

Oryginał:

 

IMAG0074.jpg

 

 

I po : 

 

zdj%25C4%2599cie+1.JPG

 

zdj%25C4%2599cie+4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...