Skocz do zawartości

BMW E39 by Marek


marek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

 Dzisiaj naleciała mnie chęć skręcenia dla RE budki zamkniętej  :wink:

 

IMAG0956.jpg

 

IMAG0959.jpg

 

Oryginalny cyrkiel jeszcze tu dał radę  :hyhy:

 

IMAG0963.jpg

 

IMAG0966.jpg

 

IMAG0968.jpg

 

IMAG0971.jpg

 

IMAG0984.jpg

 

 

Kocyk założyłem ten tymczasowo z braku innego  :wsciekly: na zszywki zapięty  :kwasny:  - jak będzię kocyk to się zmieni  :hyhy:

 

Jutro start suba w nowym domku, dziś niech się sklei  :wink2:

 

MDF ścianki 25 mm , front 50 mm

 

Skrzynka ma 22.2 litra pojemności brutto , z RE będzie około 18 litra netto .

 

Jestem ciekawy jak ten sub zagra w zamkniętej skrzyni ... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa, jak ja lubię takie fronty :hurra:  :hurra:  :hurra:

Udało się duży projekt(nie związany z CA ogarnąć), a i przy CA popracować, gratki Marku :padam:

A teraz, wypowiedz się. Jak to gra w zamkniętej według Ciebie, co się zmieniło etc.? Bo mam nadzieje, że miałeś czas odsłuchać :hyhy:

Porównaj w stosunku do szczelinówki oczywiście.

Jeszcze raz, taka robota to Mi się podoba, nie ma lipy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Udało się duży projekt(nie związany z CA ogarnąć), a i przy CA popracować, gratki Marku

 

Musiałem się odstresować  :hyhy:  i coś przyjemnego porobić  :wink:

 

 


A teraz, wypowiedz się. Jak to gra w zamkniętej według Ciebie, co się zmieniło etc.? Bo mam nadzieje, że miałeś czas odsłuchać

 

Jutro  :luka:

 

 


Porównaj w stosunku do szczelinówki oczywiście.

 

Takie było moje założenie , aby poznać tego suba z tych dwóch stron  :]

 

 

 


Jeszcze raz, taka robota to Mi się podoba, nie ma lipy

 

:padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie tydzień temu bo bym posłuchał z chęcią

 

Tak mnie naszło akurat  :hyhy:

 

 

 

Cóż liczę na chociaż na opis wrażeń po zmianie

 

Sub zmienił moim zdaniem całkiem barwę , jest dokładniejszy szybszy. Zejście chyba wystarczające choć nie rozkręcałem gdyż troszkę sekcja przednia nie domaga (Woofer) i to jeszcze nie moja więc nie chciałem przedobrzyć :rotfl:

A no i był zapomniał zamontowane Macromy tymczasowo w ten sposób "żabie oczy" jak to jeden nasz Kolega powiedział jak je zobaczył  :rotfl:

 

IMAG0997.jpg

 

IMAG1002.jpg

 

IMAG0998.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kum, kum :D

Ważne że są na słupkach, nie myślałeś dać ich wyżej? Pomijając żabie oczy, to ładnie Ci to wyszło ;)

 

Powiedz coś o woofekach, jakieś zmiany? ;)

 

Czym obijałeś słupexy? Materiał jakiś taki znajomy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że są na słupkach, nie myślałeś dać ich wyżej? Pomijając żabie oczy, to ładnie Ci to wyszło ;)

 

Myślałem nad tym aby troszkę wyżej je umiejscowić - wiosna przyjdzie zapał do pracy z nią  :wink:

 

 

 

Powiedz coś o woofekach, jakieś zmiany? ;)

 

Na ten temat w tej chwili nie mogę się wypowiedzieć , gdyż lekki "bałagan" się wkradł ( zabrakło czasu aby "posprzątać" )no i jeden woofer jest uszkodzony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czym obijałeś słupexy? Materiał jakiś taki znajomy

 

:hyhy:  Raczej  :hyhy:


 

 


A już serio, powodzonka w pracach ;)

 

Dzięki, kiedyś mówiłem, że ma tylko troszkę lepiej grać autko i mi wystarczy , a tu końca nie widzę i pomysły w głowie się mnożą  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Żabie oczy ---------- który ma taką fantazję

 

Niech się ujawni hihi :hyhy:

 

 

 


Fajne tweeterki   

 

no no - jeszcze ten sam Gościu ma woofery pasujące do tego tweetera tylko jeszcze nie wie kiedy je sprzeda  :rotfl:

 

 

 


Emphasery zamówione ?? 

 

jeszcze nie  :wink2:  jadę do pracy może coś się jeszcze trafi przez 4 tygodnie, czas pokaże .

Nie wiem jak w dwóch drogach by zagrały... :?:  Więc daje na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się coś fajnego i będzie dupę urywać :hyhy:

Marku, zgadzam się z Przemciem, akurat ciekawych wf jest masa :hyhy:

 

Dzięki, kiedyś mówiłem, że ma tylko troszkę lepiej grać autko i mi wystarczy , a tu końca nie widzę i pomysły w głowie się mnożą  :rolleyes:

To znaczy że choroba postępuje, bardzo Mnie to cieszy, niektóre osoby są niereformowalne, jak nie słyszą suba na przesterze to nie gra, choć byś im nawet pokazał system za 20k :rotfl: Najważniejsze, że słyszysz zmiany, podoba Ci się to co się zmienia i że chcesz więcej :super: U mnie na początku miał być budgetowo(ale poprawnie), zaaplikowany 2way, bez fajerwerków, miało być tylko zgodnie ze sztuką....a się zachciało pancernych skrzynek, pancernych drzwi, człowiek coraz więcej słyszy i coraz więcej chce zmieniać.

Idziesz do pracy, robisz swoje, a w głowie, co by tutaj zmienić by było lepiej :hyhy:

 

Tak że powtórzę się, wiem że jest ciężko czasem to zgrać, ale pojaw się na pikniku, bo jak z takim zapałem działasz, to ja chce usłyszeć nowe wydanie BMW :wink:

A klimat, gwarantujemy przedni na pikniku :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na spota łódzkiego byś nie wpadł w niedzielę?

 

Z mila checia lecz juz w Holandii stacjonuje  i dopiero za 4 tygodnie planuje powrot (sorki za brak polskich znakow, lecz nie ma ich w tym oprogramowaniu tu :( )

 

W Lodzi bylem raz z Przemciem, gdy pogoda nie dopisywala i bylo deszczowo i zimno, a atmosfera jak zarowno ekipa rozgrzewala klimat.

 

Bez cwaniakowania - co bardzo cenie  :ok:

 

 

 

Ale przy następnej okazji napewno nie odmówi. Moze znowu razem polecimy z tym ze tym razem na dwie furki

 

:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...