Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Co jak co, ale jak na rudego to nawet inteligentny. :)

 

Mnie w piątek szukali pół nocy bo się bali ,że już mnie szczupaki podgryzają, a ja z rudim w jego Madzi odsluchowisko sobie zrobiliśmy... Chciałbym mieć taki słuch jak ta mała pigwa :/:)


 

 


Sylwek mówi "Tylko nie dymać pokojuwki, zrozumiałeś kut....e rudy." :rotfl:

 

Dobrze ,że Aerona nie było bo jeszcze by się obraził... heheheheh :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyjeżdzam na piknik i mowie do Aerona ... Karolek! Pijemy coś ... a karolek do mnie: "spier.... z rudymi nie pije!"

 

 

Hahah... No cóż i to chyba dzięki niemu zrozumieliśmy co to znaczy dystans do siebie... Mnie tak się udzieliło, że nawet wytrzymałem hejtowanie w wagoniku, ba gardło zdarłem... :wstyd:

"zawsze chciałem, mieć takie coś..." :rotfl: :rotfl:  Nie to chyba przejdzie do klasyki... hahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To PEJA nie ja, mówi :rotfl: .

 

Wiecie co powiem bez ogródek, prócz swojej cytryni niczem nie posłuchał :rotfl:  rok temu to choć w jakies fury właziłem a w tym koledzy już nie wnieśli :hyhy:  .

ZA ROK mega akcja...trzeźwość  :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyników to Piotrek zdeklasował, jakoś się dziwnym trafem stało, że drugi byłem ja, wyraźnie z tyłu, trochę za mną Lklukasz.

Na prawdę mnie to zaskoczyło, na parkingu w mojej opinii były lepsze auta, ale... racja, nie stanęły do boju :P

A, noi w gwoli wyjaśnienia, "pomiziałem" dzisiaj Clarka i już wiem czemu mi kop i subbas uciekły :mur:

Zawsze chciałem mieć takie coś, właśnie po to, by stroić wciąż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A, noi w gwoli wyjaśnienia, "pomiziałem" dzisiaj Clarka i już wiem czemu mi kop i subbas uciekły :mur:

 

A ja zawsze jak mi przyjdzie odsłuchiwać auto na Clarku to patrzę w niego jak sroka w gnat... :rotfl:  Twojego przez minutę włączałem (blondynka :rotfl::wstyd: ) kupilibyście jedyną słuszną firmę, czyli Alpinusię i by się chociaż już lekko stetryczały wujek truck nie pocił przy Clarnecie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku... jak będziesz przejazdem we Wro dawaj znać, my pijemy nawet w tyg... bo przecież "Audi na parkinguuuu!" Balcer jeździ pociągiem do pracy, bo zawsze nietrzeźwy... taki chudy, a tyle może wypić. (gdzieś się hartuje chłopak) :)

 

P.S. ja wsiadłem do karolka na odsłuch, po 5 min. wyjąłem telefon i dzwonie "choć tu i włóż mi tą... płytę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhehh ja to w ogóle odwaliłem bo usiadłem do Karolo, po ciemku a on na pasażera i wrzucał jakieś płytki, próbowaliśmy ustawić czasy w tej jego madzi, po godzinie wymiękłem.. :rotfl:  I słychaliśmy.

Przyszła sobota, wsiadam po coś do Aerona za dnia, patrzę, patrzę i oczom nie wierzę... (aż się zacząłem zastanawiać czy jakiegoś filmu zeszłego wieczoru nie miałem z tymi czasami) bo u Karolka na środku zwykła fabryka... :rotfl: :rotfl:  Dopiero po chwili się dopatrzyłem gdzie ten mały sprytny rudzik upchnął klarneta... :rotfl:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.... dlaczego mnie mendy jerychońskie nie głosowaliście na Przemcia? :chytry: Przecież w tej klasie budżetowej to był kawał bardzo przyjemnego grania do słuchania a nie brandzlowania się na punkty i podpunkciki. U mnie został dość wysoko oceniony (choć przyznaję szczerze) nie mam już zielonego pojęcia na , której pozycji. :D

 

Miło słyszeć ze komuś sie podobało moje granie :zdrowko:

 

Właśnie dlatego pytałem o niższe pozycje bo zastanawiałem się czy wpadł chociaż jakiś punkcik :hurra: czy wystartowałem w formie żartu z samego siebie :rotfl:

 

Dzisiaj miałem chwile strachu bo myślałem że Bregovic feat GipsyKings ubili mi prawy tweeter :mur1: ale to tylko kabelek sie poluzował :hurra:

Gdzie te foty gaduły jedne? Juby, Przemcio? Co jest?

Jest pare fajnych fotek ale za dużo zeby się bawić pojedyńczo :)

 

Ma ktoś pomysł gdzie najlepiej galerie utworzyć ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria radio , tylko jakaś gała koło ręcznego była , a w drzwiach to ten tani badziew co jest za tani żeby grał ...na resztę nie zwróciłem uwagi ;)

.

 

Szkoda ze tej "galy" nie dalo sie rozkręcić mocniej ale nawet mimo tego bylo tłusto na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szkoda ze tej "galy" nie dalo sie rozkręcić mocniej ale nawet mimo tego bylo tłusto na dole

 

Miękka faja... :) Tylko zielona ma monopol wśród A6tek do wywalania w kosmos po jakimś czasie, co by tam nie wsadzić. :D

Ale granie w sedesie było fajnie, takie inne, wstążkowate. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te foty gaduły jedne? Juby, Przemcio?  Co jest?

Mam więcej zdjęć.

 

Więc od razu pytam- czy jest ktoś, kto sobie nie życzy, żeby wrzucać zdjęcia z jego osobą?

 

Najwięcej zdjęć mam z zawodów trzymania głośnika (pań też). Jest też kilka zdjęć z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...