Skocz do zawartości

P.O. Pikniku- jedziemy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

kto jakie miejsce zajął w jakiej kategorii

Kategoria była tylko jedna, SQ :wink:

 

1. Piotrek vel triku77

2. Balcer Pancer

3. lklukasz

 

dopisać pozostałą trójkę bom zapomniał  :P

 

Idę posłuchać do siebie jak to tam gra w porównaniu do piknikowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kategoria była tylko jedna, SQ :wink:

 

 

1. Piotrek vel triku77

 

2. Balcer Pancer

 

3. lklukasz

 

 

dopisać pozostałą trójkę bom zapomniał :P

 

4.te najbardziej wdzięczne :D miałem ja, czyli wujek truck

5.te zabijcie mnie nie wiem

6.Tomomadej

 

Aby było śmieszniej, z aut , które ja wytypowałem w swoim rankingu, znalazło się tylko jedno wśród wygranych... Katastrofa z tymi moimi preferencjami... :rotfl:

Np.... dlaczego mnie mendy jerychońskie nie głosowaliście na Przemcia? :chytry:  Przecież w tej klasie budżetowej to był kawał bardzo przyjemnego grania do słuchania a nie brandzlowania się na punkty i podpunkciki. U mnie został dość wysoko oceniony (choć przyznaję szczerze) nie mam już zielonego pojęcia na , której pozycji. :D

Albo auto Salmonelli? he? :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc strojenia z hymnu, to truckowe granie to moja bajka.

Ma napierd...... i ma być fun. A tego tam sporo.

 

Na reszte odsłuchów jakoś mi czasu zbrakło, albo się w błocie tażałem, albo piłem, albo targałem sylwka.

Albo śpiewałem "u rycha jest grubo i się kręci" lub "nie dymać pokojuwki, zrozumiałeś kutaiie rudy" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie licząc strojenia z hymnu, to truckowe granie to moja bajka.

 

Nie wychylałem się z kwotami w domu, ale Aśka także czytuje forum i wpizdu mam ciche dni w domu... Powiedziała mi ,że jestem pojeb.... płacąc "taaaakie" pieniądze za cytuje "jakieś kręcenie gałą" i weż jej teraz wytłumacz jako kobicie ,że to było konieczne? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówka maiała nie źle bitą dupę, przeglądu by nie przeszedł. :rotfl: :rotfl:

 

 

Się nie śmiej... Bo mało brakowało aby zawór bezpieczeństwa mi puścił w głowie i by się skończyło jak u słoików w Izbicku, na szybkiej loli kontrującej co byś pasował do Burego... :D

Raz, drugi spox, ale po 10tym ciśnienie mi już poszło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co piknik to grubiej :rotfl: .Najważniejsze  wytłumaczyłem JEJ w końcu, że tam różańców odmawiać nie jedziemy. Standardowo jak co roku bywam główną atrakcją :rotfl: choć obudziłem w niej nadzieję, że w przyszłym roku być może w Jelitkowie odpowiedź: "to chyba tramwajem podjedziesz co, i na noc wrócisz"?

Coby było pod temat, kolejna "złota myśl" tym razem od suza:

"aby życie miało smaczek raz dziewczynka a raz ...traczek :rotfl: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń do trucka, piszczy prosiak po koronoskopi. :hyhy:

 

 

Dziś prawie musiałem babie w wydziale komunikacji napisać na kartce o co mi chodzi (byłem spytać o to wyrobienie tablicy), bo pieję jak gejsza... :rotfl:

 

 

 

Niczego sie nie nauczył :wink:

 

Czekałem aż ten rzeżnik się nauczy i zrozumie ,że skoro ktoś mówi wystarczy , to wystarczy! Jak widać długo mu zajęło aby pojął ,że mnie to już przestało dawno bawić.

Ale pomyślałem sobie wtedy w tamtej chwili ,że uwaliła się świnia i opiła Kelerisa jak kwasu , to lepiej zbastuję z ripostą bo jeszcze tego by brakowało aby na rodzinnej imprezie się jakieś lole posypały. Za rok przywieza paralizator, zobaczymy jak Suzuk pieje pod high voltage... :D

Jak puści kleksa po 10tym razie to skończę z "żartami"  i najlepsze ,że na drugi dzień bez skazy... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się skończyło, że do błota poszłeś. :rotfl:

 

Z tego co pamiętam to w troje...Z Burym i Tobą. Zaleciało wtedy klimatem Woodstocka.. :wink:

Ale to jest nic.... Najlepszy był mega telemark na trzeżwo uciekając przed... osą, jak zawinąłem szlifaaaaaa w błocko uhuhuhu... miodzio. :D

Osobiście lubię im grubiej tym lepiej, byle jakieś tulipany nie latały czy na drugi dzień nie okazało ,że domek musimy odkupić :D przyjdzie zima będziemy wspominać Nasze klasyki. :wink: Siwy włos już na łbie się pruszy a ja z roku na rok coraz bardziej zjechany beret... :/:wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...