Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście ,że były... Że nie wspomnę o "drukowaniu" wyników przez ... dla chłopaków z Brax Teamu, ale spotkało się to chyba z reakcją JD i proceder ucięto. Ta osoba już nie sędziuje.

 

Truck - o czym ty piszesz ? Możesz bardziej dokładnie ?? Bo coś mi się zdaje że chodzi ci o moją osobę - tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Tak Paweł, kilka osób , które startowało w latach kiedy sędziowałeś , wspominało mi, że bolało ich kiedy zjawiało się "teamowe" auto i z zasady miało fory u Ciebie... Jak widać minęło już kilka ładnych lat, a drukowanie ludzie sobie doskonale pamiętają, bo zawodnika nie boli, gdy dostaje w tyłek w równej walce, wraca do domu i siedzi sobie nad progresem, ale jak przyjeżdżasz starasz się, a zjawia się "Brax Team" i masz z zasady w pizd..ę na arkuszu, to dziwisz się ,że do tej pory się o tym pamięta? Specjalnie pominąłem szczegóły bo wiedziałem ,że Ci co potrzeba to "zatrybią" o czym mowa, a załapał i Tbrek i jak widzisz Ty. Więc z palca historie nie wyssane.

Ale naprawdę nie mam ochoty na żadne spinki czy bicie piany, dałem anonimowy przykład, że miały miejsce tego typu sytuacje ale zostało to w jakiś sposób rozwiązane w gronie sędziów i JD, a nie sprawa całkiem zamieciona pod dywan tak jak to czyni Manuel. A ,że ten przykład (jako najjaskrawszy) ruszył Tbreka i pociągnął temat to cóż... Śmietankę z tego piwa to już chyba spiliście w sezonie 2010... I nie wiem czy czkawką się nie odbiło...

 

ps. Ale jak już uważacie się za takie dziewice niepokalane, to może warto abyś przybliżył w jakich okolicznościach przestałeś sędziować zawody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck. Niestety nie masz racji. Żadnego z aut teamowych nie faworyzowałem. Nie wiem kto takie pierdoły opowiada ale widać, że bajeczka krąży i dobrze się ma. Informację o tym wpisie dostałem od Tomka , który mi na tą informację zwrócił uwagę, że pijesz bezpośrednio w moim kierunku. Niestety jesteś w błędzie. Jeśli jakieś auto miało wyższą notę - po prostu lepiej grało. Koniec kropka. Nie "drukowałem" arkusza jak w/g ciebie lub kogoś innego miało niby miejsce. Sorry ale nie byłem w stanie stwierdzić w trakcie odsłuchu aut które auto wygra. Bo nie było takiej możliwości. Nie siedziałe i nie spisywałem sobie cyferek i nie podliczałem tego na kolanie przed innymi sędziami.

 

Niestety - również JD nie usunął mnie z listy sędziowskiej. Przestałem sędziować sam, ze względu na moje osobiste sprawy. Być może kogoś boli to, że sędziowałem to co słyszałem a nie to co powinienem usłyszeć. Być może dlatego ktoś taką śpiewkę puścił w obieg. Z tego co widzę, dalej na topie jest typowe "polskie" od lat podejście - czyli obgadywanie za plecami a nie bezpośrednio w oczy, gdy daną sprawę można bez problemu wyjaśnić. Tym bardziej, że nigdy w trakcie ocen nie miałem jakichkolwiek pretensji od biura zawodów czy JD. Jeśli ich nie było i nikt do mnie pretensji nie miał - dlaczego rok czy dwa po zawodach pojawia się tego typu historia i śpewka ???

 

Z tego  co widzę - to jednak podjąłem dobrą decyzję o odejściu z sędziowania i pozostawieniu tego sportu tym, którzy potrafią z niego co nie co wyciągnąć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku, daj se już coś na wstrzymanie sraczki i przy okazji nie wkręcj mnie kolejny raz w coś, o czym pewnie tylko gdzieś zasłyszałeś.

 

 

Ja z żadną sraczką nie latam, padło jedno zdanie 9 stron wcześniej, to Tbrek nie wytrzymał, musiał wytrzepać swoje żale i pociągnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żadną sraczką nie latam, padło jedno zdanie 9 stron dalej, to Tbrek nie wytrzymał, musiał wytrzepać swoje żale i pociągnąć temat.

 

No i ma chłopak rację ! Myślisz, że obgadywanie ludzi za plecami i powielanie nieprawdziwych bajeczek jest fajną sprawą ?? Bo moim  zdaniem nie. Nie wiem czemu ludzie nie potrafią jak stanąć jak faceci oko w oko i wyjaśnić sobie takich spraw tylko szeptają za plecami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Informację o tym wpisie dostałem od Tomka , który mi na tą informację zwrócił uwagę, że pijesz bezpośrednio w moim kierunku.

 

A gdzie w tamtym wpisie jest cokolwiek o Tobie wspomniane ? hm? Sędziów było z 10ciu , a dziwnym trafem nie odezwał się nikt inny tylko Tbrek i Ty... Więc panowie, jest coś na rzeczy czy nie?

Nie ciągnijcie ze mną tej dyskusji bo doskonale wiecie czym takie akcje ze mną się kończą... Wypierd.... na tapetę wszystko co wiem i będzie śmierdziało jeszcze miesiąc póżniej.

Dajcie na luz. Jeśli jesteście bez skazy. To ok. Dla mnie to koniec tematu w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w tamtym wpisie jest cokolwiek o Tobie wspomniane ?

 

Na forum - nie było. Gdzie indziej - tak. Tym bardziej, że napisałeś dokładnie że chodzi o jedną osobę. Więc sam dobrze wiesz o kogo Ci chodziło.

 

Nie ciągnijcie ze mną tej dyskusji bo doskonale wiecie czym takie akcje ze mną się kończą... Wypierd.... na tapetę wszystko co wiem i będzie śmierdziało jeszcze miesiąc póżniej.

 

Tutaj akurat ja się niczego nie boję.

 

 

Dajcie na luz. Jeśli jesteście bez skazy. To ok. Dla mnie to koniec tematu w tej kwestii.

 

Ja kończę swoje wypowiedzi. Jeśli ktoś coś ma do mnie - proszę otwarcie a nie po kątach. Nie cierpię jak mi ktoś coś za plecami nawija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma chłopak rację ! Myślisz, że obgadywanie ludzi za plecami i powielanie nieprawdziwych bajeczek jest fajną sprawą ?? Bo moim zdaniem nie. Nie wiem czemu ludzie nie potrafią jak stanąć jak faceci oko w oko i wyjaśnić sobie takich spraw tylko szeptają za plecami ?

 

 

Jeszcze raz krótko i treściwie się Paweł spytam. Dlaczego odezwałeś się Ty i Tbrek, skoro zawodników i sędziów w sezonie 2010 było sporo, sporo więcej niż obecnie, był Darek, był Michał, był Siwy, był Tomek Załęcki, był Artur, Seweryn,a nie odezwał się nikt tylko Ty... Dlaczego więc?

I nikomu dupy za plecami nie obrabiam, nie chciałem smrodu tutaj gdy Tbrek zaczął to mu napisałem sms o co chodzi, ale jak widać nie zostało to w żadnym stopniu docenione i wolicie tutaj "podyskutować".

 

ps. A informacje o tym ze było drukowane naturalnie mogę Ci powiedzieć prosto w oczy, bo nikomu dupy za plecami nie obrabiam. Podam Ci też gdy się spotkamy konkretnie kogo uwaliłeś a kogo wyciągnałeś za uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz krótko i treściwie się Paweł spytam. Dlaczego odezwałeś się Ty i Tbrek, skoro zawodników i sędziów w sezonie 2010 było sporo, sporo więcej niż obecnie, był Darek, był Michał, był Siwy, był Tomek Załęcki, był Artur, Seweryn,a nie odezwał się nikt tylko Ty... Dlaczego więc?

 

Dlatego że mam pewien SMS w którym wskazałeś bezpośrednio mnie !! Gdybyś nie wskazał w nim mnie - nie odezwałbym się.  Ty też siedzisz cicho jak ktoś napierdyla o tobie ?? Może mam ci przytoczyć ten SMS w całości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że mam pewien SMS w którym wskazałeś bezpośrednio mnie !! Gdybyś nie wskazał w nim mnie - nie odezwałbym się. Ty też siedzisz cicho jak ktoś napierdyla o tobie ?? Może mam ci przytoczyć ten SMS w całości ??

 

Napisałem sms Tbrekowi aby skończył temat tutaj. K...a ludzie, czy naprawdę nie rozumiecie ,że jeśli ktoś pisze sms, to mu nie zalezy na robieniu smrodu? A sms sprawił ni mniej ni więcej jak to ,że sami wyciągnęliście sprawę "Braxowych" wałów na światło dzienne. Gratuluję odwagi. :wink:

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nikomu dupy za plecami nie obrabiam, nie chciałem smrodu tutaj gdy Tbrek zaczął to mu napisałem sms o co chodzi, ale jak widać nie zostało to w żadnym stopniu docenione i wolicie tutaj "podyskutować".

 

Pomine  odpowiedz na ta czesc twojej wypowiedzi majac sms przed soba w komorce.

 

 

ps. A informacje o tym ze było drukowane naturalnie mogę Ci powiedzieć prosto w oczy, bo nikomu dupy za plecami nie obrabiam. Podam Ci też gdy się spotkamy konkretnie kogo uwaliłeś a kogo wyciągnałeś za uszy.

 

Ok - czekam na takie ciekawe informacje.  Aż jestem ciekaw komu wyrządziłem krzywdę a kogo wyciągnałem za uszy - w/g ciebie. Mogę Ci tylko powiedzieć, że totalnie nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci też gdy się spotkamy konkretnie kogo uwaliłeś a kogo wyciągnałeś za uszy.

 

według czyjej to będzie opinii ?? Twojej, zainteresowanego, czy może kogoś innego ??

 

Skoro tak wszyscy są mądrzy i rwą się do protestów, dlaczego nie protestowali wcześniej ?? mogli jak Kościk, nie podpisać arkusza jak się z oceną nie zgadzają... tylko oczywiście pewnie jaj zabrakło.

 

 

jeśli ktoś pisze sms, to mu nie zalezy na robieniu smrodu?

 

Ty akurat znasz tego słowa znaczenie.....

 

Sam to napisałeś , sam wywołałeś awanturę, ja nie mam czasu tak jak Ty siedzieć cały dzień przed kompem i walić jak opętany w klawiature, po zalogowaniu przeczytałem temat od ostatniego pozostawionego postu , no i przeczytałem i to. Więc sam na przyszłosć się opanuj a nie miej ciągle pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, naprawdę piszę bez żadnej napinki, ale klepiesz chłopie jak błyskawica bez chwili na zastanowienie. W Słowacji w pewnych momentach prawie nam ostatnie włosy dęba stanęły na łysinach, gdy z wpisów na forum można było się więcej dowiedzieć niż u źródła na żywca. Czasem nawet o tym co wydarzyło się minutę temu, a może nawet dopiero miało się za chwilę zdarzyć. To zaczyna być już lekko niebezpieczne dla otoczenia. I piszę teraz na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


według czyjej to będzie opinii ?? Twojej, zainteresowanego, czy może kogoś innego ??



Skoro tak wszyscy są mądrzy i rwą się do protestów, dlaczego nie protestowali wcześniej ?? mogli jak Kościk, nie podpisać arkusza jak się z oceną nie zgadzają... tylko oczywiście pewnie jaj zabrakło.

 

Jakiej "mojej"? Przecież ja wtedy nie startowałem. Ty Wy doskonale wiecie jak w tym roku wygladał sezon, kto wyszedł na swoje a kto przepadł. Więc odpowiedzi na wszelkie pytania znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


według czyjej to będzie opinii ?? Twojej, zainteresowanego, czy może kogoś innego ??



Skoro tak wszyscy są mądrzy i rwą się do protestów, dlaczego nie protestowali wcześniej ?? mogli jak Kościk, nie podpisać arkusza jak się z oceną nie zgadzają... tylko oczywiście pewnie jaj zabrakło.

 

Jakiej "mojej"? Przecież ja wtedy nie startowałem. Ty Wy doskonale wiecie jak w tym roku wygladał sezon, kto wyszedł na swoje a kto przepadł. Więc odpowiedzi na wszelkie pytania znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem sms Tbrekowi aby skończył temat tutaj. Kurwa ludzie, czy naprawdę nie rozumiecie ,że jeśli ktoś pisze sms, to mu nie zalezy na robieniu smrodu? A sms sprawił ni mniej ni więcej jak to ,że sami wyciągnęliście sprawę "Braxowych" wałów na światło dzienne. Gratuluję odwagi. :wink:

 

Jakich kurna Braxowych Wałów ?? O czym ty piszesz ?? Nigdy nikogo nie faworyzowałem tylko dlatego ze mial Braxy !! Zresztą - szkoda nerwów i mojego czasu. 

 

Jeśli ktoś coś do mnie ma - mój numer tel jest znany jak również mój e-mail oraz adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według czyjej to będzie opinii ?? Twojej, zainteresowanego, czy może kogoś innego ??

 

 

 

Skoro tak wszyscy są mądrzy i rwą się do protestów, dlaczego nie protestowali wcześniej ?? mogli jak Kościk, nie podpisać arkusza jak się z oceną nie zgadzają... tylko oczywiście pewnie jaj zabrakło.

 

 

Jakiej "mojej"? Przecież ja wtedy nie startowałem. Ty Wy doskonale wiecie jak w tamtym roku wyglądał sezon, kto wyszedł na swoje a kto przepadł. Więc odpowiedzi na wszelkie pytania znacie. W zasadzie mam wywalone, kto komu i dlaczego wtedy podpadł, wali mnie to i nie mam ochoty się o to wykłócać. Jednakże dowodzi to tylko jaka wtedy była atmosfera a jak jest obecnie a uważam ,ze obecnie jest naprawdę dobrze. mimo ,że Ty Tomku nosisz w sobie tyle żali z czasu swoich startów ,że wykorzystasz każdą okazję aby sprowokować czy też wyciągnąć jakąś sprawę aby oblać pomyjami Eascę... Tylko nie rozumiem po co? Bawisz się w AYA, no i miło, Easca powinna Cię grzać dość głęboko ale nie... Zawsze trzeba wykręcić dym. Bo ktoś kiedyś Cię przeniósł do profi (za rozdzielony panel,wyciągnięty optyk czy inną przeróbkę, nie pamiętam już dokładnie o co tam poszło), bo, bo, bo... Było mineło. Baw się w AYA i trzymam kciuki za występy.

 

ps. Szczerze to szlag mnie trafia jak zawsze najwięcej do powiedzenia i do wyżalenia się po finałach masz Ty i Mirek... Ty, który jak się z tym wszem i wobec obnosisz wyniosłeś za miedzę do "niemca" i nie bywasz na zawodach, i Mirek, drugi ciemiężony przez los, wiecznie rozczarowany i zdziwiony ,że nie wystarczyło luftu aby ugrać coś w profi i wietrzący teorie spiskowe... Ja jeśli czułem ,że nie mam gotowego auta na taką kategorię nie robiłem z siebie wariata i zwyczajnie nie startowałem. Bo wolę przyjechać jako widz i sobie aut posłychać niż potem klepać jaka to bieda i niesprawiedliwości się dzieją na finałach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Tobie przypomnę bo poszukałem:

 

Sosnowiec, sędziował Paweł a "poszkodowanym"  był pewnie caddy..... Lublin tego samego roku, podobne miejsca ale 3cia była Yariska

 

to były 2 eliminacje, przy czym  sędziowali we dwójkę, więc musieliby się  po cichu "dogadać"

 

potem pewnie w.g. Twoich teorii spiskowych Seweryn, Tomek oraz  Pan Pan Siwy musieli się pewnie na Pawle odegrać...

 

finał w Bydgoszczy sędziował już Łukasz i Paweł Zawalich i co wytypowali: .... 1 i 2 bez zmian, poszkodowane auta z teamu Szczecin bo pewnie do tego pijesz - 3,4 i 6.

 

W Katowicach Adam znów w czołówce, wraz z Eweliną i Caddym, Kościk się nie zgodził z oceną więc się nie liczy, choć chodziły słuchy że nie potrzebnie to zrobił.

 

Proponowałbym Tobie też lekturę wyników choć tylko klasę amator, ile to razy Adam z Łukaszem byli w czołówce (1), a ile Ewelina i Caddy, mimo innego składu sędziowskiego.... jak to przeczytasz i zrozumiesz to pogadamy.

 

Opanuj się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże dowodzi to tylko jaka wtedy była atmosfera a jak jest obecnie a uważam ,ze obecnie jest naprawdę dobrze.

 

Co ty wiesz o atmosferze na zawodach ...

 

Nie startowales w Polsce na zawodach  w poczatkowych latach Car Audio. Na porządku dziennym były np przecięte kable sterujące do procka(P9) , wgniecione potencjometry od wzmacniaczy (genesis) w autach które stały otwarte do odsłuchu ....

 

AAA - zeby rozwiać twoje wątpliwości - nie byłem sędzią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...