Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o ja jebe jak Truck będzie sędzią to 5 minut po podliczeniu pkt ludzie się rozjadą bo będzie wiadomo jakie są wyniki :D hahahahah

 

Ja myślę nawet nad kilkoma osobami , w przerwie do przyszłego sezonu trzeba będzie ogarnąć szkolenie w falentach , dwóch chętnych już na przedsmak szkolenia się załapało1` :D

 

 

Szkolenie powinno się odbywać tak jak to robią na AYA... w warunkach HA lub jeszcze lepiej na... żywo... W tym roku koncert w studio Stockfischa grał im Strauss z tego co pamiętam... I Tbrek usłyszał od sędziego," słuchaj Tomek ale Steve u Ciebie nie śpiewa jak Steve", więc Tomuś pewny swego, wali do niego, "a skąd Ty możesz wiedzieć jak na żywo śpiewa Strauss?" No to mu powiedział i się Tbrek zdziwił. :D

post-4530-0-62783900-1381244813_thumb.jpg

post-4530-0-69615100-1381245317_thumb.jpg

 

A dlaczego HA? Bo jak wyszkoli Tomek lub Robert na zasadzie "siadaj, słuchaj, tu ma być to, tu ma być to", kolejny kawałek "tu ma być to, tu to i w takiej pozycji" to wyjdą sędziowskie klony, jeśli chodzi o preferencje. A dobrze by było przy okazji wymiany sędziów odsłuchowych, wnieść świeże spojrzenie na to jak powinna grać ta płyta (bo na nową się na pewno nie zanosi) w aucie.

 

ps. Spadaj dziadu, w Izbicku wiedziałem co jest w pięć i jakoś pary nie puściłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zresztą na pikniku słyszałeś zieloną na SS a na MP na Tec i chyba sam przyznasz ,że choć trudno mówić o jakiejkolwiek rewelacji w przypadku dołu z TECa to zagrał dużo treściwiej niż SS, który buczał, mruczał i dokładał basu, nic więcej.
Skoro większemu coś nie pasowało to może mniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z mojego punktu widzenia nie wydaje mi się, żeby można było wychować sobie klona :wink:, no chyba że Truck'u chciałeś mnie obrazić, że niby Bury to mój klon :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

 

 

Nie, no taki brzydki to Ty nie jesteś, musiałbyś bzyknąć jakąś bułgarkę( i to taką dużą 100 kilową) aby wyszedł Bury z tych genow, przy jego gabarytach... :rotfl:

 

 

Skoro większemu coś nie pasowało to może mniejszy...

 

Spoko, nie sztuka odwalać rewolucje(sam to zawsze powtarzasz), zmiana piecyka, trochę wniosła do jego wigoru, ale z racji ,że pozbyłem się średniaków a "chomików" ni ma... To trudno ocenić jak się docelowo sprawdzą w takiej opcji jak je widzę czyli 3 way... Obecnie gra, bo gra, przez zimę zrobi się może jakąś małą rewolucję (ale już nie w takiej skali jak ostatnio) a jedynie z aplikacją głośników i zobaczymy co z tego się odezwie na wiosnę. Czy znowu będzie na pikniku, wydałem 1000 pińcet czy "zawsze chciałem mieć takie coś"... :rotfl:  :)

Ls 155, mimo wszystko jest fajnie wdzięczącym się średnicą wooferem, ale... Ja tego wcale nie oczekuję. Za to ma być ostra i co już trudniejsze punktualna pompa z drzwi..

 

 

ciezej wychodowac kolna tracka :rotfl:

 

 

Klona nie wyhodujesz , ale... Znam już klona Zipka na przyszły sezon... Wystartuje w klasie do 100 Watt z tuuubą. :D

http://www.youtube.com/watch?v=DWfxCqXmJ1E

I mam nowy hit na otwarcie sezonu 2014... "oops, ooops będą cycki będzie pompa"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hisound przyjechał w piątek ,naście godzin przed zawodami.

 

Jak się okazało radio było modyfikowane.

 

Gdybyśmy wiedzieli że radio fixuje to udostępnili byśmy sztukę bez modyfikacji.

 

Jeszcze przed wyjechaniem z garażu słuchałem kilka kawałków,wtedy jeszcze było ok.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękował ekipie za udany wypad, Siergiejowi, Buremu i Przemciowi za pomoc w uratowaniu akumulatora. Włosi jak mi wsiedli to przez bitą godzinę słuchali, po czym wysiedli.....aby zamienić sie miejscami :))

 

Nasz sędzia w profi (Niemiec) miał auto w DBL i wydmuchał 139dB, wiec juz wiadomo o co chodzi z tym "zu wenig". Mam też nową definicję poprawnego niemieckiego basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że były... Że nie wspomnę o "drukowaniu" wyników przez ... dla chłopaków z Brax Teamu, ale spotkało się to chyba z reakcją JD i proceder ucięto. Ta osoba już nie sędziuje.

 

Możesz tą Twoją cudowną myśl rozwinąć, mimo 9h opóźnienia i nastukanych kilku stron ?

Bo zdaje mi się że Cię informator w konia robi, lub podpuszcza a Ty łykasz jak pelikan.

 

-----------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Możesz tą Twoją cudowną myśl rozwinąć, mimo 9h opóźnienia i nastukanych kilku stron ?

 

Nie chce mi się ciągnąć tego tematu publicznie. Dlatego nie użyłem nazwisk tudzież ników, kto ma wiedzieć ten, wie i Ty także doskonale wiesz jakie sytuacje miałem na myśli, a jak nie, to tel Tomku masz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...