Skocz do zawartości

III Eliminacje Easca - KIELCE, 20-21.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Masz  chyba w instalacjach auto Jaroo, popatrz sobie... Albo zapytaj co ma zainstalowane, bo tak klocek po klocku to trochę potrwa... :D

Po piecu na sub, subie, wooferach, zostają jeszcze takie niuanse jak śruby do wooferów np... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebus00 ile miałeś punktów? Nie wiem ile mi brakło do Ciebie

 

Karol a już ci mówie 263,5, zapewne niuanse rozbieżności punktów  będa niewielkie a jednak segregujace poszczególne miejsca.

ps, szkoda że nie mogłem zostać i na 2 dzień trochę lepiej by się człowiek poznał przy dobrych % :)

a jak się podobała fabryka mocy w niepozornym demo car :) ja tam nie mogłem zbyt długo usiedzieć w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brakło mi do Ciebie 9 punktów :rotfl: Jak to suzuki.gsx powiedział że zrąbałem przy instalacji :wink: , ale tak to jest jak zaraz trzeba znowu rozbierać bagażnik i przerabiać wszystko przy akumulatorze w komorze silnika :mur:. Zapomniałem wczoraj napisać. Dzięki chłopaki za wczorajsze rady co do sprzętu, za wyrażenie swoich opinii. Myślę że w przyszłym roku (jeśli zorganizują DUB IT) lub na jakiejś imprezie znowu się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, przecież Wy byliście na miejscu. Znam tylko różnicę jaka była miedzy pierwszym a drugim miejscem oraz jaka była różnica za sam dźwięk. Wrzuci JD, dziś jest czy jutro arkusze z sql to będzie wiadomo co i jak w każdej klasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje organizatorom i uczestnikom za kolejną udaną imprezę :ok:

Rywalizacja była do samego końca a mimo to atmosfera bardzo sympatyczna. Szliśmy z Raadkiem łeb w łeb, ale w dogrywce wyprzedził mnie o 1,5pkt. Mam nadzieję że dasz mi szansę na rewanż w Bydgoszczy :D

Fajnie było się spotkać i poznać kolejnych użytkowników naszego forum.

Gratulacje dla zwycięzców i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rywalizacja była do samego końca a mimo to atmosfera bardzo sympatyczna.
Oby zawsze tak wyglądała rywalizacja jak wczoraj :)

 

 


Mam nadzieję że dasz mi szansę na rewanż w Bydgoszczy
Mną się nie przejmuj,jest dwóch mocniejszych graczy do ogrania :hyhy:

 

 


Szliśmy z Raadkiem łeb w łeb, ale w dogrywce wyprzedził mnie o 1,5pkt.
Mieliśmy dużo szczęścia.Przed dogrywką procek się zawiesił i tylko reset nas ratował(oczywiście nastawy nie zapisane)...jakoś wklepałem z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, może lekko skołowany i nie obeznany z ludźmi to ciężko mnie było wypatrzeć :P ale jak kojarzysz kto nie umiał obsłużyć się kluczykiem Burego to bez bicia przyznam się, że to Ja. Nie odsłuchałem wszystkich aut i twojego też niestety nie, ale przy następnej okazji nadrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Stanec'owy bym powiedział :wink2:

 

No właśnie tylko chwilkę na szybko z całodobowym rozmawiałem , ale co to za rozmowa kiedy frekwencja dopisała ( :ok:  ) i o każdym z aut po dwa słowa zdawkowo, a skoro Maxi Artur ograł to słabowicie z pewnością nie było, stąd z ciekawości podpytuję czy ktoś słuchał i jakie ma spostrzeżenia. Radek powiedział mi tylko , że fajnie grająca tanzbuda. :)

A co to za historia z Emilem w Pavliqowym aucie? Dlaczego Pavliq sam nie przyjechał A6ką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...