Skocz do zawartości

Pasek B5 FL by SynDmx


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taa, tylko d.pa siadła i spalanie się podniosło :rotfl:


Panowie co sądzicie o założeniu gwintu? Nie podoba mi się jak obecnie auto stoi (za dużo kg w bagaju), nie chodzi mi tu o super tutning tylko o wyrównanie tyłu z przodem. Z tego co słyszałem, to gwint będzie sztywny, a w moim rejonie drogi są fatalne. Ktoś mi zasugerował skrócenie sprężyn z przodu, ale nie wiem czy mówił serio czy sobie jaja robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spojrzal byś chociaż jak wygladaja sprezyny w passacie i sam bys wiedział czy da sie je skrócic czy nie...

 

Akurat w b5 załozenie nawet najtanszego gwintu nie przynosi strasznego pogorszenia komfortu.

Wielowahacz jednak dzieki gwintowi szybciej sie zuzywa... 

 

Alternatywnie, kup springi na przód i na tył na przód -50 a na tył -20 na przyklad, sam zmierz jaka teraz jest róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ewentualnie dać dodatkową gumę pod lub nad sprężynami z tyłu. Mam u siebie dodatkową gumę i sprawdza się bardzo dobrze. Dokładnie takie coś. 

http://img13.staticclassifieds.com/images_tablicapl/200318197_7_644x461_gumy-pod-sprezyny-vw-passat-b5-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam mały zgryz odnośnie tweeterów, obecnie założyłem z zestawu Focal Polyglass 165 VR, (oryginały z Helonów zakończyły niestety karierę) no i wali mi po uszach niemiłosiernie. Na zwrotce przycinałem je od dołu, zwiększałem L-pada i nic to nie daje. Możecie polecić jakieś łagodne tweetery (25mm)? Myślałem o Proa Simplex 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu uporałem się z łączeniem cewek grubymi przewodami (przedtem trzeba było je oskubać żeby się zmieściły)

http://images78.fotosik.pl/323/959a8b1b5acd293dmed.jpg

 

W drodze są Simplexy no i może może uda mi się zrobić aktywkę, chociaż w stajni leży tylko Eton 5002 i wątpię czy nada się na tweetery :D

Musze poszukać coś łagodniejszego.

Zakupiłem nowe płaskowniki do połączenia 3xSPV20 i zrobiłem podkładki miedziane (również z płaskownika) ale foto z montażu zrobię jak przyjdzie nowa 20tka.

Materiały na "BIG 3" zamówione i czekam za alternatorem 180A.

Co to się dzieje po 13tce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...