Skocz do zawartości

Pasek B5 FL by SynDmx


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zawsze pomaga jeden e-mail:

Szanowny Panie ponieważ nie otrzymałem paragonu - jak sprawa nie zostanie załatwiona w ciagu tygodnia - uprzejmie poinformuje urząd skarbowy o fakcie nieotrzymańia paragonu.

Gościu z miejsca ma 200-300 zł mandatu i dodatkowo być może dodatkowe czynności. Skarbowy zawsze pomaga.

Jeśli to właściciel firmy to w tysiącach mandat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Są w sumie jakieś pozytywy braku suba... Cięcie przodu zmniejszyłem z 80Hz na 50Hz (6dB/okt) i w końcu usłyszałem potencjał Helonów, kopią pięknie. Simplexy są nie do zdarcia i jakościowo zostawiają w tyle TW z zestawu (mimo że zwrotka została ta sama)

Męczę ten kawałek dzień w dzień i nadal kłaki dęba :P Szkoda że jakość kiepska, ale wydaje mi się że nawet SQLowcy chętnie posłuchają vocalu Zoe Johnston :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem fakturę w końcu, a wymiana suba... Bez komentarza.

Na pewno grają bardziej twardo niż RE, fajnie się słucha elektro, trance itp.

Jeśli chodzi ciśnienie to na razie się nie wypowiem bo dopiero się wygrzewają. Dodatkowo altek powoli się ze mną żegna (ładowanie 13,6V) i będę zamawiał 180A od Craftera + nowy pasek klinowy i BIG3. Dopiero wtedy je prawidłowo przetestuje :P

Fotkę skrzyni wrzucę po weekendzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie strojenie skrzyni masz? Tak jak zaleca producent? Czyli re zagra bardziej z mięchem ;-) dzieki za odpowiedź bo to dość istotna dla mnie informacja gdyż rozmyślałem między dd serii 7 a re sxx v2 i Teraz wiem że postawie na re. Jak ogarniesz prąd wrzuci jakiś filmik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie strojenie skrzyni masz? Tak jak zaleca producent? Czyli re zagra bardziej z mięchem ;-) dzieki za odpowiedź bo to dość istotna dla mnie informacja gdyż rozmyślałem między dd serii 7 a re sxx v2 i Teraz wiem że postawie na re. Jak ogarniesz prąd wrzuci jakiś filmik

Pozdrawiam

 

Pamiętaj, że RE były 15" a DD 12" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba 2-3 lata temu go kupiłem. Działa bez zarzutu, w 0,5 ohma latał bez problemu.

Teraz mam spięte suby w 1 ohm. Przy dosyć mocnym graniu sprawdzałem napięcie - spadało max o -0.1V. Więc tragedii z poborem nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba 2-3 lata temu go kupiłem. Działa bez zarzutu, w 0,5 ohma latał bez problemu.

Teraz mam spięte suby w 1 ohm. Przy dosyć mocnym graniu sprawdzałem napięcie - spadało max o -0.1V. Więc tragedii z poborem nie ma :)

 

Jak? U mnie są podobne spadki. A może i większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SXXy grały bardziej miękko, więcej mięcha :) 712 do zupełnie inne suby, ale jeszcze ich w pełni nie wykorzystałem. Fotki są w temacie, musisz się kilka stron cofnąć :)

151,2 było w Seicento na 2xSXX12v2 przy 53Hz. W Pasku je też mierzyłem i wyszło 148,5 dB na skrzynce od muzy przy 44 Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...