Skocz do zawartości

Pasek B5 FL by SynDmx


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednego nie rozumiem, kupiłeś Patryk te suby nowe z fv itd?

To dlaczego nie napiszesz wprost co to za sprzedawca tak wali w kulki i tyle, gość robi jak dla mnie idiote z Ciebie odsyłając Ci po przeciągniętym czasie tego samego suba, którego reklamowałeś jako inny.

Kilka zdań i gość na super antyreklame na wlasne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pretor:

Pewnie gdyby nie Mirek to bys tez niczego nie zauwazyl i jezdzil do dzis z dwoma roznymi wooframi.

 

Dokończ dalej swoją myśl Bo nie mam w ogóle pojęcia do czego w tym momencie nawiązujesz ? 

 

 

Szkoda ze ty tak wszystko zauwazasz i znowu robisz nie swoj problem.  ( Jaki ja niby robię problem ? ) To ty masz chyba ze sobą człowieku Problem jakiś pokaż mi dosłownie gdzie ja koledze SynDmx robię jakiś problem ? 

 

Ty widzę chcesz tutaj być i się wywyższać w tym momencie bóg wie o co więc Ty daj na spokój w tym momencie a nie JA ... bo ze mną na chwilę obecną jest wszystko w porządku ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do producenta, ale i tak mi sie to nie podoba.

Wiadomość odczytana i brak odpowiedzi, tel też nie odbiera. Poczekam do jutra...


Zadzwoniłem do producenta, koleś twierdzi że nie ma różnic w parametrach i nie usłyszę różnic w dźwięku. Zmienili tylko kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie było problemów, a teraz jakaś masakra. Nie mam już ochoty wydzwaniać i się prosić.

Moim zdaniem nie ma co odpuszczać ... Może jesteś Pierwszą Lub Jedną z Wielu osób które tak próbowano oszukać ? 

Jest wiele sposób na załatwienie takiej sprawy, myślę że jesteś na tyle dojrzały i dorosły że wiesz jak to zrobić ? 

 

Chyba że w życiu lubisz się łatwo poddawać i dawać sobie w kaszę pluć za twoje ciężko lub lekko zarobione pieniądze 

Bo ja na twoim miejscu w życiu bym tak tego nie zostawił ... i dawał robić z siebie idiotę za swoje pieniądze ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który mu odesłałeś? Może akurat wysłałeś ten z nowszej serii i dlatego wrócił taki sam ;)

Skoro producent twierdzi że nie ma różnicy to pewnie tak jest. W końcu to DD więc chyba dbają o swoją renomę.

Swoją drogą to mi nigdy nie udało się dodzwonić do Basstonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odesłałem ten niższy i jeszcze przed wysyłką wysłałem fotkę i zaznaczyłem który będzie odesłany. Mściwy nie jestem tym bardziej że pomógł mi kiedyś w temacie RE, ale tym razem przesadził. Wolę żeby ktoś mi powiedział wprost że się zajebał w akcji, że mu się nie chciało pakować itd. Ale nie cierpię ściemniania i bajeczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor:

Pewnie gdyby nie Mirek to bys tez niczego nie zauwazyl i jezdzil do dzis z dwoma roznymi wooframi.

 

Dokończ dalej swoją myśl Bo nie mam w ogóle pojęcia do czego w tym momencie nawiązujesz ? 

 

 

Szkoda ze ty tak wszystko zauwazasz i znowu robisz nie swoj problem.  ( Jaki ja niby robię problem ? ) To ty masz chyba ze sobą człowieku Problem jakiś pokaż mi dosłownie gdzie ja koledze SynDmx robię jakiś problem ? 

 

Ty widzę chcesz tutaj być i się wywyższać w tym momencie bóg wie o co więc Ty daj na spokój w tym momencie a nie JA ... bo ze mną na chwilę obecną jest wszystko w porządku ! 

Napisano dziś, 17:29

Tak na marginesie zastanawia mnie Jedno Czy ta radość Kolegę SynDmx Oczarowała i zaślepiła ,że kolega nie widział naprawdę różnicy tych koszy przy tych gabarytach pompeczek  :P ??

 
TO nie ty oczywiscie napisales tylko po co??? Kolega cos wczesniej napisal ze 21 pazdziernika odeslal a ty sie czepiasz  Spejson.
 
Nie nie jestem Ekspertem ... Dziwne to jest to że ty nawet nie zauważyłeś tego wyciągając je z Pudła ... ślepy by to zauważył   :mur:
 
Tego tez nie ty napisales ??? JEstes zalosny i lewy co by nie bylo.
 

 

Odesłałem ten niższy i jeszcze przed wysyłką wysłałem fotkę i zaznaczyłem który będzie odesłany. Mściwy nie jestem tym bardziej że pomógł mi kiedyś w temacie RE, ale tym razem przesadził. Wolę żeby ktoś mi powiedział wprost że się zajebał w akcji, że mu się nie chciało pakować itd. Ale nie cierpię ściemniania i bajeczek.

To mu napisz ze mu odeslesz obydwa i ze zadasz zeby wrocil komplet dwoch takich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano dziś, 17:29

 

? JEstes zalosny i lewy co by nie bylo.
 

 

 

 

A ty jesteś analfabetą ... i naucz się języka Polskiego i czytania ze zrozumieniem zastanawia mnie jedno jak ty zdałeś maturę pisemną z naszego polskiego Ojczystego języka Chyba za Kaczki co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ty jesteś analfabetą ... i naucz się języka Polskiego i czytania ze zrozumieniem zastanawia mnie jedno jak ty zdałeś maturę pisemną z naszego polskiego Ojczystego języka Chyba za Kaczki co ?

 

Przyganial kociol garnkowi :) Jesli mam byc obiektywny, to wlasnie Twoje posty czesto, bardzo trudno zrozumiec. Popracuj najpierw nad swoja polszczyzna zanim komus zwrocisz uwage.

Dajcie juz spokoj z tym smieceniem koledze w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś analfabetą ... i naucz się języka Polskiego i czytania ze zrozumieniem zastanawia mnie jedno jak ty zdałeś maturę pisemną z naszego polskiego Ojczystego języka Chyba za Kaczki co ?

Napewno nie tak jak ty za pieniadze :P 

 

 

SynDmx inaczej zapytam wiesz co to jest ,,Prawo Konsumenta" ??

Chlopie a co ma prawo konsumenta do tej sprawy ??? Jakis paragraf na to ??? Ma dwie sztuki ??? MA. Sa sprawne ?? Nie wie dopoki nie podlaczy.

 

A to ze dostal dwie rozne to nic tu prawem nie zrobisz bo producent takie wydal i tyle.Model sie zgadza i przeznaczenie.

 

Jedynie co to mozesz na nich wywrzec presje byle nie za ostro bo sie pogniewaja a dla dobra klienta powinni cos zaproponowac.

To nie sa buty ze dostal dwa lewe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brales to na przyslowiowa gebe bez paragonu to faktycznie nic nie zrobisz... ew nasrac mu na wycieracze :)

Panowie, zawsze pomaga jeden e-mail:

 

Szanowny Panie ponieważ nie otrzymałem paragonu - jak sprawa nie zostanie załatwiona w ciagu tygodnia - uprzejmie poinformuje urząd skarbowy o fakcie nieotrzymańia paragonu.

 

Gościu z miejsca ma 200-300 zł mandatu i dodatkowo być może dodatkowe czynności. Skarbowy zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...