Skocz do zawartości

Pasek B5 FL by SynDmx


SynDmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


a i jeszcze jeden znaczący minus do którego się przyzwyczaiłem to brak memorek w DSP :mur1: ale i tak polecam :D

 

No trochę szkoda, ale to nic, zapisze sobie na kartce po strojeniu :rotfl:

Próbowałeś może odtwarzać muzę z ipoda przez BT? Zastanawia mnie to, czy się sprawdza takie coś, leżysz sobie na słoneczku, w łapie ipodzik i robisz co chcesz :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę szkoda, ale to nic, zapisze sobie na kartce po strojeniu :rotfl:

Próbowałeś może odtwarzać muzę z ipoda przez BT? Zastanawia mnie to, czy się sprawdza takie coś, leżysz sobie na słoneczku, w łapie ipodzik i robisz co chcesz :hyhy:

Jesli chodzi o muze przez BT to jest jedna z tych rzeczy ktora mi sie w tym radyjku podoba bardzo. Ogolnie w czasie podrozy wlaczam sobie tryb bluetooth gram sobie z sgs3 flacki,  w tle przez glosniki leci sobie Navigon podajac instrukcje minimalnie sciszajac na czas trwania komunikatu glosnosc muzyki  , utworki w ramach wybranego katalogu  moge sobie przewijac manetkami z radia. Przypuszczam ze z ipodem moze byc jeszcze ciekawiej ze sterowaniem gdyz ma lepsze wsparcie w firmwerze niz SGS3,

Sgs3 posiada bluetooth 4 generacji  radyjko 3 generacji - i powiem ze ten mityczny tu na forum " dzwiek jakby przez koc" to chyba tyczy sie uzadzen z bluetoothem max 2 generacji...

Generalnie po sparowaniu telefonu wchodze do auta uruchamia sie radio i automtycznie ostatni utworek jaki byl grany przed wyjsciem z auta - a telefon nieniepokojony spoczywa sobie  w kieszeni spodni - full automat - oczywiscie jesli jest w trybie bluetooth a nie na przyklad usb czy cd.. Tak jak napisalem zmiana utworow i przewijanie odbywa sie przy sgs3 w ramach wybranego katalogu niestety. Czyli jesli sluchalismy przez bluetooth na przyklad plyty Etty James  a chcemy posluchac na przyklad ONA - to  musimy wybrac ten katalog na ekranie telefonu - a potem dopiero w nim mozemy nawigowac manetkami radia bez rozpraszania sie klikaniem na ekranie fona. Mysle ze to wina niepelnej kompatybilnosci z Sgs3 - nawet ich AppRadio najnowsze  o zgrozo zatrzymalo sie na Sgs1 i Nexusie i nie ma pelnego wsparcia dla GalaxyS3. Byc moze z urzadeniami jablkaw kwestii pelnego sterowania z radia  bedzie  lepiej bo jakby na nie Pionek jest bardziej nastawiony.

 

Co do fona i lezenia na sloneczku to dziala to bez problemu lacznie z radiami internetowymi filmami itp... Z ipodem na 99 proc pewnie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieopisane jabłka są kopatybilne z nim. Tylko z zasięgiem na Bluetooth nie poszalejesz bo wystarczy odalić sie ok 4-5m od radia i zaczyna przerywac. Przez Bluetooth odtwarza muzykę ale nie wyświetla utworów. Jak podlączysz go przez kabel to masz pełne sterowanie z poziomu radia. Włącznie z aplowską playlistą i podziałem na artystów, utwory, typ muzyki itp. Ja osobiście preferuje wavy. Na stałe mam wlozoną do radia kartę SD 32gb z ulubionymi ok 40 płytkami w wave-ach które zawsze są pod ręką nawet jak dysk czy pendrive zostanie w domu a plytkami mi się nie chce żąglować.

 

Jest tylko mały myk z nagrywaniem utworów na SD czy pendrive (hdd) otóż nie liczy się dla niego kolejność alfabetyczna tylko kolejność nagrywanych utworów. Więc jeśli nagrasz coś alfabetycznie a potem dograsz coś za jakiś czas w katalogu na A to znajdziesz go na końcu zaraz po Z z poprzedniego nagrywania itd. Nie potrafi tego przezucić na początek listy. Mowa oczywiście o nazwach katalogów.

 

Fajnie jest z Handsfree. Bo jak już raz sparujesz tel to pozniej już nie musisz nawet go z kieszeni wyjmować. Masz dostęp do książki tel, odebranych, nieodebranych i ostatnio wybieranych numerow z poziomu radia. Mikrofon masz w zestawie zewnętrzny na długim kablu więc bez problemu idzie go przeciągnąć pod lusterko wsteczne :) jakość rozmów przy dobrze umiejscowionym mic-u więcej niz zadowalająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moze dlatego ze mnie roboty jest wtedy. Potem i tak mozna to szybko i pewnie przymocować.

no nie wiem czy tak szybko i pewnie... tam masz tylko 2 lub 3 śruby na końcówkę spline M8 oraz poluzować śrubkę od wkładki zamka, roboty mniej niż późniejsze spasowanie w/w kołeczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Mały UP. SXy przeszły na zasłużoną emeryturę  :wink2: Wpadła najnowsza seria - 2x SXX12v2D2. Dopiero co je rozpakowałem, mimo moich obaw co do nowych produktów jestem miło zaskoczony. Magnes wydaje się nieco większy, solidniejsze dolne zawieszenie, większy Xmax i moc 1200 RMS :hyhy:  No i oczywiście w końcu ładne kartony, instrukcja obsługi itd :rotfl:  Nowa skrzyneczka już czeka na przeszczep, tym razem zrobiona na dużo niższym strojeniu niż poprzednia. Passat nie będzie już jeździł na zawody więc 34Hz do "słuchania" muzyki w sam raz  :hyhy:

Fotki

http://images61.fotosik.pl/893/d4d4ef9fc09c0567m.jpg

http://images65.fotosik.pl/895/c3d0a88f78bc38a2m.jpg

http://images63.fotosik.pl/893/2aeec1eba175c7c5m.jpg

 

Po świętach wrzucę foto skrzynki z zamontowanymi subami, może jakiś filmik się nagra. :hyhy:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wlecieć, wiem że obiecywałem ale zawsze mi coś wypadło :looka: Łup łup wiadomo, ale klasyki też lubię posłuchać :wink:

 

Taaa... Jak u Szyszuni, na Easce...

"Synek włącz coś... Nie bo nie podłączone... No włącz, co Ty tam masz w tym pająku do podłączania rca? Ale aku słabe i nie pierdnie tak... No nie bądż rura, włącz... czekaj... Trzymaj piwo.... po bliżej nie określonej chwili stoję z tyłu z fifą BR przed czaszką.... No i co?? Czekaj, kawałka szukam.... No i? No i już..."

Nagle BUMM!!! Piwo prawie mi z rąk wyleciało jak trzepnęło... No i spać odechciało bez kawy.... :rotfl: :rotfl:

Ale my się z Synkiem rozumiemy on trochę liżnie SQ ja trzepania nery i jest git. :wink::super:

 

ps. Ale żeby nie było , kulturny chłopak, gdy drzwi zrobiliśmy zabrał sobie jakiegoś Stockfischa z mojej kolekcji... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś podjechać do mnie na odsłuch i coś Cię nie widać  :hyhy: Co prawda "fifa BR" leżakuje w domu, ale na nowej skrzynce doznania są o wiele lepsze  :rotfl:  

Nie wytrzymałem tej presji i musiałem je wczoraj podkarmić przez parę godzin, więc dzisiaj wrzucę fotki :wink:  

Co do muzyki to wczoraj Ojciec już je wymęczył trochę swoimi nutkami (Diary of Dreams)

Dziwna muzyka. ale muszę przyznać że robi wrażenie :wink2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...