Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2013 - Sosnowiec, 15-16.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie jednocześnie do JD czy zgodzi się przymknać jednorazowo oko na to odstępstwo od regulaminu(bo w tym przypadku bardziej to zabawa niż robienie auta na serio pod ciśnienie) przy spełnieniu reszty wymogów dotyczących tej kategorii w DBL?

Ale Wy przecież możecie się zmierzyć pozakonkursowo jedynie według zasad zbliżonych Funi. Nie musicie oficjalnie startować i robić wyjątków regulaminowych, o ile wcześniej się na takie coś obaj się zgodzicie. Podczas oficjalnych zawodów raczej nie chciałbym odchodzić od regulaminu, bo zaraz jakiś inny z tej kategorii zacznie nowy lament, że np. przez to przegrał. Możecie też umówić się, że gracie tylko na dowolnie wybranej częstotliwości jak w dB Race, a nie utworem muzycznym, żeby potem nie było tłumaczeń, że jednemu przypasiła lepiej dana muza, a innemu nie. Jak Wam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I wez fanow braxa zeby pozbierali z ziemi reszki 10:)

 

 

Nie mów hop wuja. kto powiedział,że ja chcę z Braxem wjechać na pomiar? Mam w głowie coś innego, aby nie było Wam za prosto. :D:cwaniak: Jedyny w zasadzie dla mnie problem to wysokość paczki parę cm ponad linię okien, jeśli tylko pod tym względem mi odpuścicie to zaczynam klepać odpowiedni karmnik w zieloną.

 

Możecie też umówić się, że gracie tylko na dowolnie wybranej częstotliwości jak w dB Race, a nie utworem muzycznym, żeby potem nie było tłumaczeń, że jednemu przypasiła lepiej dana muza, a innemu nie. Jak Wam pasuje.

 

 

Mnie w zasadzie jest obojętne, czy będzie to wybrana częstotliwość czy cały kawałek... Bardziej się martwię aby nie narobić sobie biedy i nie pobić przedniej szyby...

Ale myślę ,że najrozsądniej będzie zrobić taką wisienkę na torcie poza konkursem( tak jak Zip proponuje, w sobotę na wieczór po zawodach SQL a przed niedzielą kiedy idzie już normalne konkurencja w DBL) aby nie mieszać nic chłopakom, a niestety ciężko mi byłoby spełnić warunek o tej linii okien (w zasadzie nie wykonalne) tym bardziej ,że chcę pokazać coś innego niż zwykle się przewija na zawodach... Mniej mocożernego.. bez stada 20 aku, kilometrów kabli etc... :wink:

Mam nadzieję ,że się uda pokazać ,że liczy się bardziej koncepcja niż czysta brutalna moc i i walenie KW w cewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zagalopowałes sie... O to mozesz byc spokojny na wzmacniaczu z którym chcesz jechac...

 

Wszystko zależy od efektywności zastosowanych głośników Mastek... Jak i budowy paczki... Nikt nie powiedział ,że mam jechać na czymś na czym się dmucha na co dzień... :)

Zresztą nie ma co bić piany, termin jest, stawka jest, więc w zasadzie tylko potrzebuję wiedzieć od Kminia czy mi odpuści ten zapis o wysokości linii okien(w niedużym zakresie) przy zachowaniu reszty wymogów dotyczacych funi i jesteśmy ustawieni na zawody w Izbicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę ,że najrozsądniej będzie zrobić taką wisienkę na torcie poza konkursem( tak jak Zip proponuje, w sobotę na wieczór po zawodach SQL a przed niedzielą kiedy idzie już normalne konkurencja w DBL) aby nie mieszać nic chłopakom,

Wieczorny termin jest wskazany raczej dla deklarowanego przeznaczenia wygranej/przegranej w połączeniu z bezpiecznym powrotem do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny termin jest wskazany raczej dla deklarowanego przeznaczenia wygranej/przegranej w połączeniu z bezpiecznym powrotem do domu :)

 

 

Miałem koncepcję by pokazać ,że da się najpierw zastartować w SQL a póżniej mieć trochę czasu na naładowanie aku po odsłuchu i misz-masz pod zakład(stąd pomysł póżnego popołudnia/wieczoru), ale... Jako były sportowiec, posiadam jeszcze resztki sportowej żyłki więc odpuszczę sobie "pitolenie" jak to zwykło się określać w środowisku panów słuchających głośniej, nie będę skazywał braxa 10.1 na zbieranie z ziemi jak to ubarwił Zip i... przyjadę dmuchnąć w miernik z Kminiem, szybki wjazd i wyjazd z tarczą lub na niej... :wink:

Buta i pewność siebie chłopaków aż mnie przeraża i żenuje... Jak trzeba być dobrym lub... aby być tak pewnym swego? Strach się bać... :szok:  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem koncepcję by pokazać ,że da się najpierw zastartować w SQL a póżniej mieć trochę czasu na naładowanie aku po odsłuchu i misz-masz pod zakład(stąd pomysł póżnego popołudnia/wieczoru)

Da sie, choc w audi to troche kupa... Ale potwora(piec) w bagaznik + 2x10 na pionowo i na codzien bez suba z fajnymi drzwiami a dla odchamienia gała na maxa i "czarnucha" w odtwarzacz... Kupe czasu tak robiłem i frajdy mnóstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Da sie, choc w audi to troche kupa... Ale potwora(piec) w bagaznik + 2x10 na pionowo i na codzien bez suba z fajnymi drzwiami a dla odchamienia gała na maxa i "czarnucha" w odtwarzacz... Kupe czasu tak robiłem i frajdy mnóstwo :)

Pewna Omega Kombi z Poznania pierdła na 2x12 149,9 dB, sam byłem w szoku. Ale da się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia :

 

sam bp nie sklepisz to jest pewne :wink:



ale jak chcesz to zakladzik:)

 

 

Chętnie się przyłączę. Kielce ?

 

 

Czy Kielce są na jesień? :) Daj mi skończyć auto na spokojnie abym był w stanie poświęcić czas na ten zakład... Imprez DBL jak mrówków co drugą wiochę to coś na jesień się wybierze aby się spotkać, w porządku? :)

A zakład o tysiaka? Aby chociaż wygranemu paliwo się zwróciło pasuje? :)

Tylko napisz mi w jakiej kategorii startujesz abym miał czas dopasować się do niej.

 

 

Krótka piłka, rzuć kategorię i wracamy do tematu za jakiś czas jedynie w celu ustalenia terminu zlotu czy zawodów kiedy można się będzie spotkać.

 

 

 A zakład niech będzie w klasie najwyższej. Przecież to tylko subwoofer i trochę mdf'u prowincjuszu.

 

 więc truck proszę trzymaj się faktów i 

 

Ja show nie robię, przecież to nie mój pomysł a Kminia, abym dał się z nim zmierzyć. A ja, jak to ja... Jedynie przyjąłem wyzwanie.

 

nie wkładaj mi w klawiaturę nie moich wypowiedzi. ok?

Najważniejsze, nie zmieniaj sensu. Tylko o to proszę. Reszta z mojej strony bez zmian.

Miał być OUT, więc już w tym temacie mnie nie ma. Dziękuję i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...