Skocz do zawartości

Zlot Brax Team & Eliminacje AYA 25.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyniki zawodów:

 

http://www.ayasound.org/index.php?eID=tx_nawsecuredl&u=0&file=uploads/media/Ergebnisse_Audiotec_Fischer_AYA_2013.pdf&t=1369753020&hash=e130159eec936adb19deebf7564b76c81efae7a2



to się nazywa komora zamknięta :D  Truck szukałes ostatnio jakiejś prostej konstrukcji :D

 

http://www.mrwoofa.de/treffen/atf_aya_2013_05_25/033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tutaj decydowało o kilejności miejsc 2 i 3, bo chyba ani punkty, ani alfabet ?

1 Plociennik Tomasz 20,0 - 5,0 - 140,0 - 165,0 Audi Grau 10
2 Horstmann Rainer 20,0 - 5,0 - 137,0 - 162,0 VW Golf 6 Silber 8
3 Bigoray Robert 20,0 - 5,0 - 137,0 - 162,0 Honda schwarz 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To raczej brak umiejętności stopniowania systemów w trakcie ocen brzmienia . Dziewięć pojazdów jest różnicowanych w granicy 10 pkt .

 

Może wszystkie grały na takim dobrym poziomie, że się zmieściły w 10 pkt? :wink2:

Ale to zagranie z ponownym odsłuchem było w porządku, jeśli są wątpliwości ( a sędzia to człowiek, więc może mieć wątpliwości i chcieć powiedzmy po 2-3 kawałki sobie odsłuchać w bezpośrednim porównaniu auto do auta).

Osobna kwestia ,że według mnie dobrym rozwiązaniem byłby ponowny , krótki odsłuch pierwszego auta, które idzie do odsłuchu w danej klasie i ewentualna korekta arkusza, bo zawsze z zasady ma "w d..." jako "odnośnik" dla innych.Sędzia zostawia sobie "luz" w arkuszu, gdyby trafiło się lepsze, mimo ,że czasami słyszy, że dany aspekt już gra na 18,19 czy 20cia.

Żaden wstyd czy ujma dla składu sędziowskiego a zawodnik nie modli się ( jak ja :rotfl: ) tylko nie pierwszy, tylko nie pierwszy...:)

Ale Bmka tak w zeszłym roku dostała po tyłku w Olsztynie gdy mnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Trucku?

Jak można odrazu dac maxa za wysoki ton.

A co bedzie potem?

 

Chyba nie tylko ja byłem cały dzień na nogach w robocie... Co Ty bredzisz? :) Przeczytaj jeszcze raz co napisałem ze zrozumieniem.

Gdzie tam napisałem ,że powinno się sypać max ocenę za daną pozycję z arkusza w pierwszym aucie? Osobna kwestia ,że 20 ka powinna być tylko teoretyczna w arkuszu, bo jak można coś uznać za "ideał"? Ni ma co już robić w takim aucie. :wink:

Spokojnie można jak Niemcy na AYA ze mną w zeszłym roku "Gut, guuut, sechr Schon... 7.... Prima, alles in Ordnung...5" :rotfl:  Na arkuszu jeszcze luzu a luzu na "rodzynki" mimo ,że auto wygrało w swojej kategorii. A następnie wysforowało się bez nie domówień względem reszty klasy w Sosnowcu. Co także Tobie Tbrek polecam, skoro taka petarda wyszła to dać odsłuchać to polskim sędziom, ja tam kolegom z DE nie do końca wierzę. :D Chyba się nie boisz? Nie bądź wafel. :cwaniak:

Jeśli auto wypadnie ładnie w dwóch różnych organizacjach i zespołach sędziowskich, to już nikt nie zarzuci ,że jakiś wynik to tylko "wypadek" przy pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cały dzień... cały dzień :)
Widze, ze jednak cos zrozumiałes :wink:

 

Dobra komu w drogę temu... rower... O 5 rano wstaję i jadę na Śląsk. Zaczynam od wizyty na komisariacie w Pszczynie... Gość mi sprzedał naczepę, a następnie postała trochę na jego posesjii, gdyż wynikła awaria, dzwonię go niego ,że chcę jutro przyjechać a ten pali frana "A to nie pan ją zabrał? Bo naczepy nie ma, myślałem ,że to pan..." Tak z prywatnej posesji wyjechało mu 14 metrów żelastwa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co także Tobie Tbrek polecam, skoro taka petarda wyszła to dać odsłuchać to polskim sędziom, ja tam kolegom z DE nie do końca wierzę. :D Chyba się nie boisz? Nie bądź wafel. :cwaniak:

 

Chciałbym to skomentować, ale chyba nie muszę,  ja się już z nikim nie biorę w szranki, chyba że nie zrozumiałeś to co kiedyś powiedziałem.

W DE też nie chciałem startować, chłopacy mogą potwierdzić, zapisałem się chyba koło 11 dopiero, gdzie do 9:30 była rejestracja, 3 auta w mojej klasie to auta z EMMA, w tym jeden Bytomski Polak :) więc ciężko je określić (tak tu popularnym ) słowem jako niegrające, passata CC słuchali, Marek, Nexus i ktoś jeszcze i byli pozytywnie zaskoczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można jak Niemcy na AYA ze mną w zeszłym roku "Gut, guuut, sechr Schon... 7.... Prima, alles in Ordnung...5" :rotfl: Na arkuszu jeszcze luzu a luzu na "rodzynki" mimo ,że auto wygrało w swojej kategorii. A następnie wysforowało się bez nie domówień względem reszty klasy w Sosnowcu. Co także Tobie Tbrek polecam, skoro taka petarda wyszła to dać odsłuchać to polskim sędziom, ja tam kolegom z DE nie do końca wierzę. :DChyba się nie boisz? Nie bądź wafel. :cwaniak:

Jeśli auto wypadnie ładnie w dwóch różnych organizacjach i zespołach sędziowskich, to już nikt nie zarzuci ,że jakiś wynik to tylko "wypadek" przy pracy. :)

chyba wlasnie m.in. dlatego nigdy nie wystartuje w zadnym zawodach w PL no bo przeciez trzeba cos udowodnic komus i wcale sie nie dziwie Tomkowi ze ma w dupie w PL zawody jesli juz chce wystartowac sobie gdzies i ma w tym czasie tu i zagranica (jak wyzej wspomnial o Czechach) to woli pojechac za granice gdzie bez zadnego udowadniania czegokolwiek przyjma go z uprzejmoscia, posluchaja, ocenia i napija sie browara razem jesli "pozamiata" badz nie bez zadnych podtekstow. :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...