Skocz do zawartości

Oszuscik Ze Słubic


karuzel506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu znalazłem dosyć ciekawy wzmak na tablicy, cena wydala się dosyć atrakcyjna wiec czemu nie, rożne rzeczy się kupuje, sprzedający utrzymywał ze eleganta malinka ze wszystko będzie okej bo za stary jest na ściemnianie itp przez tel tez wydal się osoba godna zaufania, wpłaciłem pieniążki a wzmaka jak nie było tak nie ma, Moje pytanie może jest ktoś z tych okolic kto mógłby jakoś namierzyć ta osobę ?? już nie chodzi o kasę ale o zasadę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, nie trzeba szukać... To ja go wywaliłem w kosmos... A co. :wink:

 

A tak na poważnie, to oczywiście mogę pomóc o ile okaże się ,że to gość ze Słubic w Lubuskim, bo są jeszcze jedne koło... Płocka..

Więc proszę to ustalić, jeśli to jakiś gość z mojego miasta to poproszę o numer tel lub jakieś namiary adresowe na PW i postaram się pomóc, chętnie wybiorę się w odwiedziny dać mu pstryka w ucho albo chociażby zobaczyć jego minę, gdy wywalił kogoś z dalekiej Polski a ktoś z jego miasta go pyta o sprzęt. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawne...

No niestety Karuzel ma tylko tel gościa, który naturalnie już skrupulatnie wyłączył. Według mnie chyba w alledrogo można pozyskać dane sprzedającego lub adres na jaki było zarejestrowane konto?

Wył, tel to za mało aby kogoś zidentyfikować.

Co prawda dziwi mnie ,że przelał komuś kasę i nie ma danych posiadacza konta bankowego, lub danych na kogo jest zarejestrowane konto w serwisie aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na policji oleją ciepłym moczem system, za mała kwota (100 zł) a to podlega pod wykroczenie bodajże, na "poważniej" zaczyna się od ok. 300 zł w górę.

Zresztą to banda darmozjadów, u mnie wyszło na jaw kto w końcu połamał mi lustro w aucie (szkoda na 700 zł z lakierowaniem drzwi) sąsiedzi złapali naćpanego gościa po pościgu gdy zdemolował kolejne 10 aut o g.20 (połamane lusterka, kołpaki, itp) , policja go zatrzymała i cisza.... zero odzewu. Więc jak jest możliwość to sprawiedliwość należy dochodzić samemu, prawo Kalego "Ząb za Ząb" ja wiem co to za obsraniec i jak trafię w ciemnej uliczce, to chyba sobie fiutem będzie kręcił kolejną działkę narkotyków, bo rękoma na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck popieram taki tok myślenia. Niestety ale rzeczywistość i służby są jakie są.....z doświadczenia wiem, że bardzo wiele zależy od widźimisię panów policjantów wezwanych/u których zgłaszamy sprawę. Paranoja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, tyle tematów na forum z wałkami, tyle przestrzegania...

A na forum znajdują się osoby co przelewają kasę w ciemno nawet nie mając danych kompletnych...!

 

No wybaczcie, ale jest to proszenie się na własne życzenie o stratę kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, tyle tematów na forum z wałkami, tyle przestrzegania...

A na forum znajdują się osoby co przelewają kasę w ciemno nawet nie mając danych kompletnych...!

 

No wybaczcie, ale jest to proszenie się na własne życzenie o stratę kasy!

Masz racje ale wiele rzeczy kupuje również z tablicy i jak dotąd wszystko było okej wiec myślałem ze i tutaj również tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy kupowałem przez Tablicę, ale nigdy sprzedający nawet nie proponował przedpłaty.

 

myślałem że to taka oczywistość że w przypadku tego portalu wysyła się za pobraniem i to jeszcze z możliwością sprawdzenia zawartości często. 

 

a jednak bywa inaczej.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...