Skocz do zawartości

Oszuscik Ze Słubic


karuzel506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

popieram wypowiedź K@mila i Hehepacka jak ktoś chcę sprzedać to za pobraniem sprzeda raptem 3-4 dni poczeka na pieniądze a kanciarzy na tablicy nie brakuje,trzeba być czujnym i tyle.

Masz racje, nauczka i chwila refleksji dla mnie a dla innych... zęby uczyli się na czyichś błędach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz może w google dane jakie masz ja kiedyś kupiłem bubla od kogoś potem okazało się że ta osobą ma ponad milion złotych różnych zaległości dopiero mi wtedy szczena opadła. okazało się że i tak nie było tak żle w moim przypadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na policji oleją ciepłym moczem system, za mała kwota (100 zł) a to podlega pod wykroczenie bodajże, na "poważniej" zaczyna się od ok. 300 zł w górę.

Zresztą to banda darmozjadów, u mnie wyszło na jaw kto w końcu połamał mi lustro w aucie (szkoda na 700 zł z lakierowaniem drzwi) sąsiedzi złapali naćpanego gościa po pościgu gdy zdemolował kolejne 10 aut o g.20 (połamane lusterka, kołpaki, itp) , policja go zatrzymała i cisza.... zero odzewu. Więc jak jest możliwość to sprawiedliwość należy dochodzić samemu, prawo Kalego "Ząb za Ząb" ja wiem co to za obsraniec i jak trafię w ciemnej uliczce, to chyba sobie fiutem będzie kręcił kolejną działkę narkotyków, bo rękoma na pewno nie.

Nie do końca tak jak mówisz. To podlega pod wyłudzenie, a to jest karalne już od niskich kwot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś pomóc w ustaleniu, ale ciężko to widzę, bo będę musiał babeczki z banku zmusić/przekonać/wybłagać o adres posiadacza konta( a wiem ,że w bankach dość restrykcyjnie podchodzą do kwestii tajemnicy bankowej), bo na tą chwilę wiadomo tylko, numer konta, jaki bank(nawet nie jaki oddział) i nazwisko kobity, na którą jest konto, niestety nazwiska nie kojarzę aby obyć się bez adresu, okazuje się ,że Słubice to nie taka wieś i trudno znać wszystkich z imienia i nazwiska.

 

ps. Ptaki już nie zawracają więc chyba rozrasta mi się miasto na metropolis... :rotfl: :rotfl:

A po końcówkę szlifierską do Dremela, naginałem specjalnie 30 km w jedną mańkę, bo gdy u mnie w marketach budowlanych spytałem dwóch panów "Są końcówki do Dremela?... Co? :szok: , no Dremela, taka miniszlifierka do prac hobbystycznych... Co?? :szok: :szok: , nic, czyli nie ma.. A pan chce na wiertarkę? :rotfl: :rotfl: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaja Trucku bo mamy juz Schengen :P

 

Ja pierdykam, ale ze mnie debil... :mur1: :mur1:  Zapomniałem ,że przecież mogłem 2 km do Frankfurtu podjechać do ich składów budowlanych za tymi końcówkami... :rotfl: :rotfl:

Ale jakoś nie przepadam za tym Niemieckim powietrzem... :)

 

A plus tej całej akcji z bankiem jest taki ,że to niby gość ma w moim banku konto, więc znam kobiety z obsługi dość dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

liczy się zysk i tania siła robocza.

 

Fakt w tych marketach ludzie zmieniają się jak w kalejdoskopie, pewnie płaca na poziomie minimalnej krajowej a za tysiaka, jaka płaca taka praca, za miesiąc i tak już ktoś inny obsługuje, bo ludzie uciekają z tych Kołchozów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a FB czy inna nasza klasa, nawet google, adres e-mail, cokolowiek z danych poza tym nazwiskiem i nr`em konta? Może stara książka telefoniczna? Potem rozpytać na osiedlu, wypatrzyć... Mi jakoś znajdywanie ludzików bardzo łatwo przychodzi :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie chciałeś adresu ? W sumie to z samym imieniem, nazwiskiem i numerem konta można coś z działać. Jeżeli nikt z forum nie pomoże to pozostaje pójście na Policje, tylko w taki sposób możesz się dowiedzieć komu przelałeś pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciężki do ogarnięcia, mam sąsiada policjanta to większych szans nie widzi na odzyskanie kasy, w banku danych nie powiedzą bo ochrona danych osobowych, zgłoszenie poszło, również policja w Słubicach wie o sprawie już ale tez za wiele nie pomogą chyba ze uda się namierzyć takowa osobę, co będzie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale jako mieszkaniec miasta to na Słubicką policję bym nie liczył... Za dużo roboty ("grubszej") mają z innymi sprawami związanymi z pograniczem... :/

Dziś np w pościgu za gościem rozbili im 3 radiowozy podczas blokady paru policjantów odniosło obrażenia, jakoś tydzień temu podczas podobnej akcji przeciw złodzieją kradnącym auta w DE i wracającym do Polski zginął policjant z sąsiedniego powiatu, do tego przemyt narkotyków itp akcje... Więc jak im zgłosisz "Panie gość mi nie dał wzmacniacza za 90 zł.." to wątpię by ktokolwiek znalazł czas za tym chodzić...

Szuflada i tyle... Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...