Skocz do zawartości

Oszuscik Ze Słubic


karuzel506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Domyślam się, tez podobna informacje jako ze to pogranicze dostałem od swoich przedstawicieli prawa , dlatego to raczej ciężki temat na odzyskanie kasy a dla innych przestroga...

 

No ja pytałem jedną z kobitek w banku (aby nie było ,że zapomniałem) i podobnie jak kontakty Ancymona spuściła mnie po rynnie bojąc się ujawnić dane tej kobiety od przelewu i zasłaniając tajemnicą bankową.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się konkretnego oddziału nie udało namierzyć... ja i tak bym poszedł na policję, mają obowiązek przyjąć zgłoszenie - zawsze szansa, że gość jeszcze kogoś oszukał i może kiedyś coś odzyskasz. Warto mieć potwierdzenie chociażby w formie zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moja rada od "psów" to z dala

 

takie wypowiedzi zawsze mi się kojarzą z zespołem "firma". Wszyscy wiedzą z czego ten zespół słynie a jak im stronę zhackowali albo jednemu ktoś autko poniszczył to gdzie z płaczem polecieli?! Kiedyś kumpel poszarpał takiego pozerka z hwdp na bluzie. Zapiął pozerek kurteczkę żeby bluzy widać nie było i poleciał po radiowóz. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko raz w życiu byłem zgłosić kradzież na policji (jakieś 15-16lat temu) jak mi prawie cały sprzęt CA z auta wyciągnęli i co usłyszałem na wstępie że oni spiszą notatkę ale odzyskanie to 0-we niech pan nawet nie liczy. Od tamtej pory sam załatwiam sprawy i napewno jestem skuteczniejszy niż oni. Co do tego zespołu to nie wiem co to "firma" nie znam ich nie słyszałem o nich i się z nimi nie utożsamiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zip pojechałeś z szyderą :wink:  ale kepke_23 ma też trochę racji. Jednak jak zwiększysz nakład czasu, uwagi i pieniędzy na jakąś sprawę to szybciej coś zadziałasz niż policja. Wszystkiego przecież nie ogarną. Ja tam wolę niech łapią morderców, mafiosów, dealerów i inne ścierwo niż rozpytują na osiedlu kto mi wycieraczki podwędził. Tym mogę zając się sam. Chyba o to bardziej chodziło koledze kepke_23. Chociaż zabrzmiało jakby był nocnym mścicielem i czuwał na bezpieczeństwem swojego miasta :rotfl:

 

P.S. znam kilku takich osiedlowych "załatwiaczy"(wiedzą kto z kim trzyma, kto z kim ma "kosę" i gdzie można coś załatwić) przy których detektyw rutkowski to pimpek.

 

Wracając do tematu autora. Ja na jego miejscu bym nie odpuścił. Dla zasady. Imię, Nazwisko i nr tel to już jest dużo. Wpisywanie tego w google, nk czy fejsie powinno już dać dużo nowych info + plus stare książki telefoniczne... nie ma siły żeby nic nie znaleźć. Masz papier z policji, ciśnij tablice.pl. Przy wystawianiu oferty trzeba podać e-mail`a. Kombinuj chłopie. Może masz w historii tą ofertę. Tost na ryj takiego śmiecia da dużo więcej satysfakcji niż ta odzyskana stówa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23 nowy Rutkowski :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

 

sam wszytsko zalatwia

 

 

 

mam dla ciebei zlecenie skoro jestes taki skuteczny

 

zarobisz wiecej niz na handlu alpinkami

 

sorki ale ja zleceń nie przyjmuje bo nie jestem rutkowskim ani też nie czuwam nad okolicą (bo zaden ze mnie Batman) tylko załatwiam swoje sprawy i mojej rodziny czy przyjaciół. Uwierz mi że takiego typka co by mnie tak przekręcił znalazł bym na szybko i załatwił sprawę ze by to co zabrał oddał z płaczem. Nie szydź z kogoś kogo nie znasz bo możesz się kiedyś zdziwić i nie odbierz tego jako groźby bo nie o to mi chodzi poprostu nie raz miałem sytuację gdzie trzeba było odebrać co swoje szczególnie jak polaczyna cwaniaczyna chciał mnie przekręcić i nie chodzi tu o kwotę ale o zasadę że nastepnym razem ten niby "cwaniaczek" się zastanowi zanim znowu spróbuje kogoś przekręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????

A ty kim jesteś? Niemiaszkiem? Chochołem?

A Ty cos sie tak obruszyl? Dotknelo Cie to? To nie czytaj. W temacie o pilce kibicujesz UPA, a tu o jakas "polaczyne" fuczysz. Niestety, ale sporo jednostek na takie nazewnictwo u nas "ambitnie" pracuje, co potem rzuca na nas cien jako na caly narod. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karuzel506 ja bym na twoim miejscu przeglądał tablice.pl codziennie z autopsji wiem że się opłaca sam kiedyś tak namierzyłem oszusta przeglądałem aukcje codziennie aż wkońcu go utrafiłem czekania się opłaca. Ale kurde przecież masz dane tej jego dziewczyny czy kogoś tam to idź w tym kierunku trochę cierpliwości a napewno sprawa się zakończy pomyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie,

Odświeżam temat bo sam dałem się naciąć jak młody... Jest na forum może ktoś z gryfina? Albo pracownik banku inteligo? Potrzebuje namierzyć jednego osobnika. Dostanę namiary, wsiadam w weekend w auto i się 450km przejadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350km jak złoto... do domu wrócę na obiad. Dam typowi czas do jutra. K**wa jak debil dałem się zrobić. Odkąd przelałem hajs jest totalna cisza. No niby minął tylko tydzień ale ja już stópkami przebierałem jak sobie będę fajnie muzyczki słuchał. Poniedziałek - nic, tak samo wtorek, środa, czwartek... Zero odzewu, odbierania telefonu czy odpisywania na wiadomości. Najpierw przejdę się jutro do policmajstrów, zgłoszę całą sprawę i uprzedzę że jadę osobiście odebrać paczkę. Może jak oni do niego przedzwonią to się namyśli. Zazwyczaj to działa. Co mnie najbardziej zdziwiło to nie jest żaden gówniarz(chyba) tylko dorosły kolo. Z takim przynajmniej rozmawiałem przez telefon. A póki co, poszukam kogoś kto pracuje w inteligo. Najpierw wolałbym dane potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...