Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eco-sound-driving.

 

Czyżby nadeszła już pora, kiedy będę jeździł przepisowo ... ? :)

 

Polecam. Przyjemniej, mniej nerwowo i średnio co najmniej 12 zł w kieszeni na każde 100km. :ok:

Wcześniej średnia moja "przelotowa" to jakieś 140-150, obecnie przepisowe 90-100 w porywach jak fajna droga 120, nie odczuwam aż tak bardzo , jakiś strat czasowych, a naprawdę odczuwa się jazdę wolniej i ekodriving, zwalnianie na biegu wcześniej przed światłami itp, malutkie kroczki. Mi spalanie w kopciuchu spadło o co najmniej 2 l/100, w benzynie podejrzewam jeszcze lepiej to by kieszeń odczuła. Wolniej spokojniej, więcej czasu na feeling muzyki no i bezpieczeństwo większe. :)

A jak do kogoś nie trafia argument brak stresu i większe bezp to może tak... Średnio powiedzmy 30 tys km czyli oszczędność 300x12 zł=3600 plus wolniejsze zużycie opon, klocków, tarcz. Jak nie patrzeć HX-D2 z bonusem co roku za free. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin - nie do końca to miałem na myśli :)

Ostatnimi czasy przez muzykę przestało mi się gdziekolwiek "spieszyć".

 

Wiem co miałeś na myśli. :)

Ale Twoja przyjemność i relaks w blaszaku przy ulubionych nutkach pojawi się jako bonus w kieszeni.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy przez muzykę przestało mi się gdziekolwiek "spieszyć".

 

Od dawna tak twierdzę, mało tego ostatnio nawet kolega, który zawsze zapierdziela po 150-180 powiedział mi, że już tak szybko nie jeździ po to żeby dłużej delektować sie muzyka :) coś w tym musi być jednak...

 

PS. O i mamy poetę w temacie. Zaraz temat "przytyje" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak spotkam na swojej drodze auto, ktore jedzie denerujaco wolno (dla mnie) to mogę zacząć sobie tłumaczyć to tym, ze palenie ma wysokiej jakosci nagłośnienie w aucie a nie sobie poprostu nie radzi? :wink:

To jedno z możliwych wyjaśnień, aczkolwiek wcale nie najbardziej prawdopodobne :)

W myśl tego co rzecze Bury - to samo możesz powiedzieć o aucie, które będzie jechało denerwująco dla Ciebie szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak spotkam na swojej drodze auto, ktore jedzie denerujaco wolno (dla mnie) to mogę zacząć sobie tłumaczyć to tym, ze zapewne ma wysokiej jakosci nagłośnienie w aucie a nie sobie poprostu nie radzi? :wink:

Większość lasek jeżdzących po mieście ma wy.bane granie w autach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Miałem okazję dziś posłuchać tego systemu po paru zmianach. Najważniejsze, że co zmiana to krok do przodu a na pewno jeszcze można z tego więcej wycisnąć. 

 

Została tylko wymiana tweeterów do kompletu z resztą głośników i heja:)

 

Woofery TT1 świetnie się spisały. W porównaniu do Lotusów dają więcej mięska. Są świetnie kontrolowane przez wzmak. Dynamika, precyzja i szybkość na wysokim poziomie. System gra bez suba i strojony pod jazdę autem, więc można by do postoju ewentualnie troszkę poziom ich ściszyć. Jednak za to trochę zabawy jest:)

 

Na wysokich i średnich do napędzenia wpadł wzmacniacz Nakamichi, który dodał niesamowite melodyjności i ogólnie rozumianej muzykalności. Można było na niektórych kawałkach usłyszeć kilka nowych dźwięków.

 

Czyli zmiany na plus i oby tak dalej.

 

Pozdrawiam i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z wypowiedzi brzmi obiecująco. Niestety znów nie mogłem się z Wami spotkać, ale nadrobię:)

 

@perfectblossom - widzę, że straszne ciśnienie na Xeteca masz skoro aż 4 ogłoszenia dajesz:) Odsłuch widzę owocny był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...