Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raadosław - nie myślałeś o karierze wróża (czy jak się tam nazywa męska wersja wróżki)? :)

Nakamichi został przeszczepiony - wygląda na to, że organizm go nie odrzuci - przyjął się jak tkanka własna.

 

TT1 + Q175.2 również stanowią dobre zestawienie - coraz mniejszy odczuwam imperatyw posiadania suba - bynajmniej nie dlatego, że zastępować miałyby go woofer'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znam jednego co wozi Naki a na dniach zmienia na Zed'y.Będzie bezpośrednie porównanie.

można coś wiecej na ten temat? interesuje mnie porównanie gdyz na półce czekaja 2szt esx lecz brak czasu uniemożliwia po przepinania tego wszystkiego

Sorki za OT MAXAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naki wjechały dzięki uprzejmości Raadka przypadkiem, w który pewnie nikt by nie uwierzył ;).

 

Na górę są całkiem fajne, z HT1 brzmienie okazało się czyste, chwilami zbyt suche, sterylne, dokładne i nieco "nieśmiałe". Ani ostre ani łagodne. Brakuje mi tam tego czegoś, za co lubię Zapco. Przy amerykańcach Naka okazała się nieco bezpłciowa. Wzmacniacza posłuchać warto tak czy inaczej, w moim przypadku decydują tylko indywidualne gusta. Jeśli u Marka pacjent wpasował się w system, chętnie posłucham w tym wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobih - ja mam nieco inne zdanie.

ESX na górze jest trochę jak młody gentleman z dobrej rodziny - widać zacny rodowód, dobre wykształcenie i duży potencjał ale też pewne rozwydrzenie i potrzebę współzawodnictwa.

Naka jest jak gentleman dojrzały - facet z klasą i charyzmą, który nie musi już nikomu niczego udowadniać.

ESX jest bezpośredni - jak dla mnie nieco zbyt bezpośredni. Podaje wszystko prosto w twarz, czasami zdziebko nazbyt dosadnie.

Nakamichi robi to z większą dojrzałością i ogładą.

Za to na dole ESX podoba mi się bardzo. Czuć kontrolę, silną rękę i klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie są gusta i guściki :). Może też kwestia przetworników bądź źródła - mamy różne systemy więc różne wnioski też są całkiem możliwe.

 

Czwarty Zapek w drodze przez Wielką Wodę :). Potem pozostanie jeden mały detal - gdzie to upchnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku Naki nie przypasowały,właściciel preferuje amerykańskie konstrukcje.Quantumy mają jedynie Go upewnić że 4xstudio500 to właściwa droga :hyhy:

ostatnio szukając uparcie pa 400 natrafiłem na wzmianke ze jednak te starsze Naki są bardziej ''amerykańskie'' (brzmieniowo) niż wiele innych konstrukcji z tamtąd pochodzących :)

Niebawem sam to ocenie :wink:

Czy pa304 to czasem nie jest robota ZEDa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...