Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Jak tam, lecimy jakoś na AYA'e ? 
 

 

A jakże, na wiosnę chcę strzelić kilka startów... Wtedy się moje dywagacje zweryfikują...  :wink:  Bredzi, a może ma rację... Posłuchają niezależni goście co i jak gra i wyjdzie szydło z worka...

Chętnie się ustawię na jakąś eliminację, na którą będziesz się wybierał... Ja nadal dumam nad doborem średniaka... Ma być fajny , tani, i fajny....  :rotfl:  Chyba te dwie rzeczy się czasami wykluczają.... Stąd moje skonfundowanie... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właśnie dziś odsłuchiwałem z kolei wariację 155,  i chyba teraz pójdę w coś twardszego, ale żeby nie było słabo, będzie x 2 na stronę :)

I słusznie ;)

 

 

 

Ja nadal dumam nad doborem średniaka... Ma być fajny , tani, i fajny....

Jest coś ciekawego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


właśnie dziś odsłuchiwałem z kolei wariację 155,  i chyba teraz pójdę w coś twardszego, ale żeby nie było słabo, będzie x 2 na stronę

 

Wątpię czy będzie to lepsze od P6... Nie wiem jakiej wariacji słuchałeś , ale te inne mają się tak do niego jak dzień do nocy... Nie bardzo rozumiem z czego to wynika... Ale to fakt.

Droga impreza i rzadka... Ale myślę warta grzechu... Za 2kę nie kupisz 4 lepszej klasy wooferów, jak taki tandem xeteców... 


 

 


Jest coś ciekawego na rynku.

 

Dawaj tip... :) Tw mam, wf mam, suba wybrałem, brakuje mi średniaka i jadę z koksem aby to ładnie wykończyć dopieścić przez zimę, dowalić ledy , lalki obciągarki i inne wodotryski i wiosna na zawody w germanijiii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowa fura trochę oblatana. Mogę co nieco o niej napisać. Do niedawna nawet przez myśl by mi nie przyszło kupienie forda(poza transitem bo to mistrz w swojej klasie).

Plusy:

Prowadzenie, trzymanie się drogi i hamowanie to po prostu majstersztyk. Tego się nie spodziewałem po fordzie. Mój stary golf(ta sama klasa i podobna moc) to tzw. leszczyk przy focus'ie. Jeździłem różnymi brykami(honda type R, impreza, bmw itp.) ale z taką trakcją nigdy.

Spalanie, o dziwo mniejsze od golfa.

Minusy:

Wielkość, to auto dla żony więc po przesiadce z yaris'a- zonk.

Ilość biegów, do tego trzeba się przyzwyczaić.

Elastyczność, tu golf zjada fordowskie HDI

 

post-2197-0-90486600-1408311098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prowadzenie, trzymanie się drogi i hamowanie to po prostu majstersztyk. Tego się nie spodziewałem po fordzie.

 

Jeżdżę Foką II FL (nie wiem ile wspólnego z Foką III) od kilku miechów i ciągle jestem zaskoczony zawieszeniem. Może nie miałem okazji jeździć setkami różnych aut, ale kilka było i Foka faktycznie daje radę. Do tego dochodzi całkiem dobry komfort jazdy.

 

Podchodziłem do tego auta bez emocji, miało być pojemne wozidło... a wyszło wdzięczne auto.

Obyś również był zadowolony z samochodu. Szerokośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak to ten sam co Radka.
W takim razie zauważam pewną zależność.

Radek(i) + Foka(i) = dobre granie :wink:

Zresztą auto ogólnie mi się podoba a jeśli wspomniane wcześniej właściwości jezdne, ekonomiczne itd się potwierdzą to nie pozostaje nic więcej jak tylko pogratulować zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :) aby służyło bezawaryjnością :)

 

ps.Autko przyjazne pod montaż audio ?

Autko średnio przyjazne  trzeba się troszkę narobić przy drzwiach , nie ma dramatu , ale dobrze nie jest wcale :P . Ramka w uj droga ( może potaniały od tamtego czasu nie wiem :) ) trzeba dokupić przycisk z Fiesty do awaryjek i zamykania się od środka . Sterowanie z kiery do ogarnięcia spokojnie ale też $ ...

 

Z dużych plusów , fajna decha , bardzo szerokie słupexy , dobrze wygłuszone już w serii . Jeździ się fajnie i są bardzo podatne na Chipa :) Jedynie lekko przyciasnawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidy z ramką nie ma 

http://www.tme.eu/pl/details/ram-40.282.2/ramki-radiowe/#

Do lancera ostatnio płaciłem 450zł (tylko że wykonane było z lepszego materiału niż oryginał ;) ) 

Radio potwierdzam ma procka ;)

Ja zassałem z niemiec za 100E bo była dużo lepszej jakości ( podobno ) bo dzwonił Siwy do Olejnika ( on ma też te ramki po 250 ) i różnią się dość znacznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...