Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie  odnośnie mat. Używałeś tez maty Gladen Aero Multi? Jeśli tak, to czy jest to dobry pomysł na wewnętrzne poszycie drzwi (mam na myśli to od strony samochodu) bez "wspomagania" żadną inną matą? Tzn chodzi mi o to czy pod Aero Multi muszę jeszcze przykleić jakiś alubutyl czy ta mata jest sama w sobie wystarczająco sztywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Focus czeka na nowego właściciela(jakby ktoś chciał przygotowane pod CA auto to pisać śmiało). Mimo tego instalacja siedzi jakby co:-) ... i tak nie mam czasu wyjąć.

Auris stoi pod firmą, nie przyprowadzam do domu. Czekam aż żona się przełamie do kombi i zacznie jeździć.

 

 

 


Raadek, którego dynamat'a masz na myśli?

Robię pomyłką. Mimo że trochę extreme wychudł biedaczek to i tak nie ma nic lepszego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś napisać czym zawinił Ci dynamat ? Bo akurat robiłem i srebrnym i czarnym. Jakiś większych różnic nie zaobserwowałem

 

Bo póżno zacząłeś :)

 

Był sobie stary dobry srebrny xtreme. Potem schudł (dość znacznie) ale dalej był srebrny. I jeszcze z deczko póżniej zrobił się czarny.

 

 

 

Robię pomyłką. Mimo że trochę extreme wychudł biedaczek to i tak nie ma nic lepszego na rynku.

 

Ok, każdemu to swoje.

Ja wolę Gold'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czekam aż żona się przełamie do kombi i zacznie jeździć.

Udało się, fordzik zostaje.

Sprzęt w zasadzie skompletowany, nawet źródło z którym miałem problem. Szukałem i nie mogłem znaleźć, jak przestałem szukać...samo się znalazło :hyhy:

CDA-7949E

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e1d9b77c077.jpg

W zasadzie mam do wyboru, użyć całego radia lub zabrać gumki podświetlenia i użyć w CDA-7939R(kolor pasujący do oświetlania deski w fordzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedys tam czytalem, to w tym samym czasie w USA byla 49, a w europie 44, stad takie przypuszczenie mi sie nasunelo. 7944 mam, 49 nie bylo mi dane posluchac.


 

 


i jeszcze małe ale ... jak z cdr

laser jest ten sam co w 44, wiec pewnie tez moze troche wybrzydzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...