Skocz do zawartości

CAR Audio u Naszych wschodnich sąsiadów.


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech Pan na chwile schowa szabelkę bo Pan jeszcze nie wie co Marcin dla Pana szykuje :rotfl:

 

 

Szabelką można się pociąć... Więc nigdy nie jestem skłonny używać białej broni... :wink:

 

Mnie juz nie nakręcają takie akcje .

 

Heheh... Ok.

Niech więc tak zostanie... A szkoda, bo ja miałem ku temu ochotę, a do Siwego na strojenie nie pojadę z bardzo prostej przyczyny, ma już swoje auta, w amatorze i profi i z zasady nie chcę doprowadzić do nie zdrowej sytuacji kiedy, jak na ME dwa jego auta stoją w obok siebie w jednej kategorii... Choć wiem ,że pewnie by się podjął wyzwania bo... Widocznie jeszcze go nakręcają takie akcje... A pana już jak widać nie, sądząc po odp... :wink2:

 

Marcin, bo z tym materiałem na obicia pod zły adres pukałeś, i też jak widzę nie pierwszy to raz :) Chyba więcej info Tobie nie jest potrzebne, tak mi się wydaje.

 

Od Wrocławia w stronę Ukrainy każda informacja ma swoją cenę... Nawet jak kolega prosi i pyta o poradę... I znana jest sytuacja jego auta ,że został z ręką w nocniku... Najprościej nie udzielić informacji mimo ,że zna się odp. Potem zaś gdy sam się dokopie rozwiązania i podzieli tym, najlepiej stwierdzić , ale to już było... ba... 10 lat temu... I czym się podniecasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, musisz trafić z odpowiednią motywacją :D tak wiesz... z verwą :D

 

Szkoda ,że osobiste animozje biorą górę nad chęcią współzawodnictwa... Oczywiście, można zarzucić ,że sędziowanie jest nie rzetelne i stronnicze... Tylko jak w takim wypadku w tym kontekście umieścić A6kę, o której każdy doskonale wiedział, spod czyjej jest ręki? Widocznie ktoś ma więcej dystansu do wojenek... :wink:

 

Ok my tu pitu pitu a robota czeka :wink:

 

Fakt, choć ja dziś pracowałem do 4 rano... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Ok.

Niech więc tak zostanie... A szkoda, bo ja miałem ku temu ochotę, a do Siwego na strojenie nie pojadę z bardzo prostej przyczyny, ma już swoje auta, w amatorze i profi i z zasady nie chcę doprowadzić do nie zdrowej sytuacji kiedy, jak na ME dwa jego auta stoją w obok siebie w jednej kategorii... Choć wiem ,że pewnie by się podjął wyzwania bo... Widocznie jeszcze go nakręcają takie akcje... A pana już jak widać nie, sądząc po odp... :wink2:

Z perspektywy ostatnich lat wygląda to tak , ze im mniej wiadomo o moim uczestnictwie w danym projekcie , tym lepiej ..............

Nie mam ochoty dalej drążyć tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Wrocławia w stronę Ukrainy każda informacja ma swoją cenę...

 

Bo jeździsz naokoło a jak widzę zapomniałeś że nawet do Wrocławia można też jechać przez Poznań, i takie tez masz czasem odpowiedzi na potrzebną pomoc, a wystarczy czasem zwykły skrót....

 

a to niby tylko poznaniacy liczą każdą złotówkę której nie zarobili jako swoją stratę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś odbyłem ciekawe rozmowy , zahaczyły one także o tematykę Car Audio zza Naszej wschodniej miedzy.

Mam w tej chwili na myśli dokonania m.in Rosjan.

To o czym w końcu ten temat będzie truck? O rosyjskim graniu w autach? Strojeniu na zawody? Czy może o sztucznych skórach? A może o cenach za usługi w branży CA?

Czemuś skasował swój temat... tam takim koktailom było zdecydowanie lepiej niż w tym topiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin gotuje się do trylogii w dwóch wierszach :) Będzie się działo, zobaczycie ;)

Coś Ty :) Trylogia już była - czarna, w trzech odsłonach :D Może czeka nas saga, jak "Zmierzch", oby to nie był "Zmierzch Bogów" :D

Nie róbta sobie jajec. Temat fajny i nic już się nie będę udzielał, aby nie umarł od moich elaboratów. Z przyjemnością zaś poczytam. Miłej dyskusji. :wink:

No co Ty, pisz dalej, a my poczytamy i... coś na pewno dopiszemy :) Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do tego forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wziąłeś truck tego wszystkiego osobiście? :) Co prawda moja córka mawia, ża "ludzką twarz" mam tylko jak śpię ale chyba nie jest tak najgorzej :D Patrz - nawet temat Ci dźwignąłem żeby się nie zaprzepadł w czaluściach tego forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wziąłeś truck tego wszystkiego osobiście? :) Co prawda moja córka mawia, ża "ludzką twarz" mam tylko jak śpię ale chyba nie jest tak najgorzej :D Patrz - nawet temat Ci dźwignąłem żeby się nie zaprzepadł w czaluściach tego forum :)

 

Spokojnie Grzesiu, ja nic nie biorę do siebie... :)

Jak widzisz od jakiegoś czasu uspokoiłem się z udzielaniem(o ile mogę... :rotfl: ) wziąłem sobie do serca maksymę, więcej robić, mniej klepać o tym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze bo to tylko forum... i aż forum... :)

Jakiś czas temu maniek (sic!) stwierdził że jakiś czas jeszcze sobie "lizaka przez szybę poliżę" :D W pewien sposób miał rację ale to raczej w odniesieniu do polskich for o tematyce CA.

Na naszym forum userzy stosunkowo często są odsyłani do szukajki i choć baza forum rozrasta się, to wielu tematów/zagadnień w niej nie ma. Ja dość dawno temu zacząłem przeglądać sobie fora obcojęzyczne. Akurat avtozvuk jest rosyjski ale przeglądam też radosną twórczość amerykańską i niemiecką. Czasem nosi mnie nawet do Brazylii i Portugalii - już bardziej egzotycznie :) To co tworzą w swoich autach rosjanie robi wrażenie ale to nadal jedynie wycinek tego co można zobaczyć i dowiedzieć się przeglądając różne fora. Czasem oglądając fotki łapię się na tym, że nie ma nic odkrywczego w pokazanych tam instalkach, respektu nabieram dopiero widząc, że to są skany analogowych fotek z połowy lat 80-tych ubiegłego wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to są skany analogowych fotek z połowy lat 80-tych ubiegłego wieku :)

 

Wiele, pięknych aut (brzmieniowo) nie jest nigdzie pokazana... Właściciele zrobili je dla siebie, i pozostają do dyspozycji osób z ich grona( nie uważam tego za coś świetnego, ale z drugiej strony szanuję)... Można by się z pewnością zdziwić, usłyszawszy takiego "ducha".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, są takie auta ale ich właściciele mają swój własny dołek i swój własny świat. Oni na forum, naszym czy jakimkolwiek innym, występują tylko jako obsrwatorzyi są właściwie sami dla siebie, no może czsem pojawią się na zawodach aby posłuchać ale raczej też anonimowo. Ani z nich szkody ani pożytku nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...