Skocz do zawartości

Honda Civic 8 - Eszte


Eszte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

slawa dawaj znać jak będziesz się zbliżał w okolicę. ostatnie 2tyg sierpnia jestem w Starogardzie.

 

jal dla mnie totalnie za duzo tweetera!!!

chyba tu tkwi szczegół... to chyba ostatnia rzecz jaką ja mógłbym zarzucić temu systemowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale wydaje mi sie ze wiem co gra a co nie. Wszystko lezy na lewym slupku

 

 

 

wokal jest na słupkach

 

 

Taka jest ocena , i to kilkukrotna, oceniana przez 2 a i na finale 3 sędziów i wyśrodkowana, gdy siedzi się poprawnie w fotelu. Życzę wszystkim takiej szerokości, i skupień.

Kreski skupień pokazują gdzie znajduje się saksofon, przy czym jest ich 5 i srodkowy 3ci jest z lewej strony lusterka, o czym nie wiedziałem przed oceną.... Oni nie mają Sary K.

 

post-3212-0-65111300-1406748570_thumb.jpg

 

Startowało 12 aut w mojej klasie, ja byłem odsłuchiwany jako drugi, więc jeszcze 10 aut było przede mna, i mogę jeszcze 4 takie oceny podesłać, musze tylko arkusze znaleźć. Ta ilość punktów pozwoliła zająć mi 2 miejsce na finale w 2013r, tracąc raptem lub aż 2.5pkt do 1 miejsca.

 

Na ocenie widać że bas ciągnie w dół, fakt, straciłem 1pkt, ale.... zyskałem 4.5 pkt za bas i bas niski, oraz natarcie-atak na kawawałku 25, co matematycznie dalo mi 3.5pkt zysku. Zawody to też czasem matematyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie Dawid, szkoda ze te 3 godziny tak szybko zleciało i wszystkiego nie posłuchaliśmy ( CA jak i HA )

 

Autko ma potencjał, komory fajna sprawa, w sumie słuchałem pierwszy raz, podoba mi się ten kierunek, ale chyba dużo wody w Wiśle upłynie nim się zdecyduję na taka rzeźbę, także jeszcze raz gratki za włożoną pracę. Stożek na średnicy ma swój urok,ale ten to chyba raczej nie moje granie. No i piecownia, pół godziny musi minąć zanim średniowysokie zaczęły angażować moje zmysły :) Taki urok tego systemu, pamiętaj o tym przed następnymi zawodami i spotami :)

 

Mam nadzieję że się zjawisz ponownie niedługo w Lublinie.


PS

 

 

 


no moze lewa strona troche za glosna.

 

Tez tak uważam i zasugerowałem to...

Poza tym jakiś pik jest na  3-4 khz co przy głośniejszym słuchaniu drażni.

 

Ale generalnie powtórzę się, ma auto potencjał, powodzenia w kręceniu gałkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...