Skocz do zawartości

Honda Civic 8 - Eszte


Eszte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

takjest... p203. Było w lewym 1,3 a prawym 1,4 litra przed tłumieniem. Pędzą je na razie gieńki... jakoś sobie radzą, aczkolwiek chętnie sprawdziłbym coś innego...  Na razie muszę wycisnąć z tego maksa, wtedy będę dalej kombinował;)

 

Na pikniku sie sprawdzi

mam nadzieję, że się uda dotrzeć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki dorobie jak zjade do domu, bo jestem w rozjazdach. Z daleka faktycznie nie wyglądają źle, ale jest kilka niedociągnięć które kluja oko;)

 

Tak zasilam górę dwoma b40. Chciałem sprawdzić opcję zasilania słupków stronami, ale to za jakąś "chwilę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że rzeźbienie i babranie się w żywicy przy ca sprawia mi dużą przyjemność ;) , aczkolwiek jakbym miał komuś to zrobić za ładne parę stów to bym serdecznie podziękował. Roboty przy tym tyle że szkoda gadać. Zeszło się w sumie z 40 roboczogodzin przy samych słupkach. O_o

Komory miały być bezkompromisowe, celowalem w 1,2litra. Myślę że tyle jest po tłumieniu matami.

 

Poprawilem drzwi. Boczki zostały obficie potraktowane pseudo braxem czyli blachogumem ;D

Poszło tego w cholerę ale moje boczki składają się z 6-7 różnych, skrzypiąco-trzeszczących elementów. Dystans jeszcze wyciągnięty bardziej na równi z boczkiem a boczek przykręcony do dystansu i uszczelniony piakami.

Nie wiem jaki efekt byłby po braxie, nie wiem ile zasługi w tym zmienionych cięć i nastawień ale poza zniwelowaniem brzęczen i trzeszczen z "grzechotek" woofer bardzo się po tym zabiegu "oddźwięczył" ;)

Postaram się jeszcze dorobić jakieś zdjęcia.

Ciekawe połączenie TW ze średniakiem :) Dwa różne charaktery...

Cały ten samochód to jeden wielki ulep. Wszystko z innej beczki;)

 

Dlatego kacpinio, chętnie sprawdze jeszcze te iksemy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...