Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I po co pytasz skoro znasz określenie , czy widzisz potrzebę innej definicji ?

 

Spytałem retorycznie a ,że Maniek odp... To się potoczyło parę zdań między Nami.

Słowo jako takie oznacza przecież coś wyjątkowego z punktu widzenia konstrukcji czy też brzmieniowo, lecz skoro tak łatwo się nim szafuje, ja wolę osobiście go unikać i prędzej użyć zwyczajnego , że dana rzecz jest "bardzo dobrym sprzętem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słowo jako takie oznacza przecież coś wyjątkowego z punktu widzenia konstrukcji czy też brzmieniowo, lecz skoro tak łatwo się nim szafuje, ja wolę osobiście go unikać i prędzej użyć zwyczajnego , że dana rzecz jest "bardzo dobrym sprzętem"...

 

To dopiero utopia :wink: , równanie w dół .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podam przykład 6CH, który uchodzi za jeden z najlepszych wyprodukowanych wzmacniaczy na świecie (do autka) i to dla mnie jest Hi-End

i z nim sie zgodze

A co powiecie o układach z autoformerami , które sprawiają , ze wzmacniacz może osiągać moc znamionowa na każdej zakładanej impedancji np 2 R , 4 R , 8 R . Czy to nie będzie bardziej technicznie zaawansowane rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o układach z autoformerami , które sprawiają , ze wzmacniacz może osiągać moc znamionowa na każdej zakładanej impedancji np 2 R , 4 R , 8 R . Czy to nie będzie bardziej technicznie zaawansowane rozwiązanie ?

 

o ten model chodziło ? zrobiony do spółki z Zeffem ?

 

McIntosh MCC602TM

 

 

http://phy6.net/downloads/Audio/Car%20Audio/Car%20Audio%20Magazine/caraudiomag.com/testreports/0112cae_mcintosh/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ten model chodziło ?

 

McIntosh MCC602TM

 

Jak Cie zainspirować ....... :wink:

 

już drugi raz ktoś wkleja art z tej strony i pisze że Zeff przy czymś maczał palce, bo jest autorem tekstu ;)

Nawet gdyby , to udział w projekcie tego rodzaju urządzenia chyba nikomu z tej strony mocy ujmy nie przynosi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby , to udział w projekcie tego rodzaju urządzenia chyba nikomu z tej strony mocy ujmy nie przynosi :wink: .

 

Broń boże, po prostu szukam "klocków", w których palce maczał Zeff i byłem ciekaw czy faktycznie brał udział, czy ktoś źle spojrzał/nie przeczytał testu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...