Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się..... Hala w Wawie 10 latek temu, modelki te sprawy. Oj fajnie było fajnie ;)

 

Ale może powróćmy do Seata bo coś biedny jest ....

 

Przeróbka drzwi :

 

 

 

22.jpg

 

 

23.jpg

 

 

25.jpg

 

 

26.jpg

 

 

27.jpg

 

 

28.jpg

 

 

29.jpg

 

 

30.jpg

 

31.jpg

 

32.jpg

 

 

33.jpg

 

34.jpg

 

 

35.jpg

 

Jak ktoś robił albo widział drzwi w Leonie - wie o co lotto ;) Silnik i sterownik szyb jest umieszczony na tapicerce wraz z instalacją. Dlatego tutaj przełożony został mechanizm szyb wraz z silnikiem do wnętrza drzwi + przełożona została instalacja. Została ona również przerobiona. Drzwi zostały zamknięte specjalnymi panelami. Są one wytłumione od wewnątrz jak i od zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

te drzwi to jakiś pijany inzynier projektrował ! tak jak pisał Paweł - bez snsu pomysł a zeby jakas muzyke sensowa zrobic trzeba poswiecic kupe czasu.

 

fajnie wyszło. wszystkie te blachy nituje czy skrecasz ? pytam bo ew jakis serwis prowadnicy czy cos to jak sie do tego zabrać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w Cupra R nie myśleli o CA tylko o smiganiu miałem okazję przez weekend testować i mega pozytyw dla tego autka za osiągi prowadzenie przyspieszenie no i za "hample" jak brzytwa gdyby nie pasy to można by wylecieć przez szybę przednią na szybko. Sorki za OT, co do drzwi to widziałem rozebrane ale nie instalowałem ani nie grzebalem (bo to "DEMO CAR" był) tak jak kolega tutaj pełna profeska :ok:.

A powiedz będzie jakaś zmiana jednostki sterującej jakiś nowy 2 din w miejsce fabryki ? bo nie wiem jak to się ma do gwarancji czy robia problemy po zmianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnego powodzonka z instalką

 

Widzę ,że kolejny raz pojawia się taka kwestia...

Więc wyjaśnię osobom, które nie znają Caskp'a, to kolega, który grzebie w autkach już od lat 90tych zeszłego wieku( Boże Paweł Ty już niedługo z dinozaurami będziesz biegał... żart :wink: )

auta, które wrzuca to owoc jego pracy, już jeżdżące, wykonane, grające...

Widzę ,że tutaj wrzuca raczej efekty prac ale jak dobrze poszukać w sieci to można odnaleźć obszerne fotorelacje(jedni go za to chwalą inni ganią ,że tyle fotek pstryka), ja uważam to za dobre, gdyż można nauczyć się i podpatrzeć wielu sprawdzonych tricków a i klient ma czarno na białym co w jego aucie siedzi nie tylko jako ramka pod radyjkiem ale i w czeluściach, pod podłoga dachem, w drzwiach.

 

ps. Sorry Paweł za OT, ale jak kolejny raz przeczytałem, że ktoś Ci życzy powodzenia w instalce lub też jest zaskoczony ,że tyle zrobiłeś w dwa dni, to wymiękłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck - no problemoo ;)

 

Fakt faktem, bryczki które pokazuję już brykają po drogach i to nie tylko w naszym kraju. Cupra pomyka w niemczech. Teraz akurat jest u mnie bo znów robimy małe zmiany.

 

Jednak dajemy dalszy ciąg fotexowni. Jedziemy z słupkami. Jako spikersownia bardzo dobre głośniki Audison Thesis :

 

36.jpg

 

 

37.jpg

 

 

38.jpg

 

 

39.jpg

 

 

40.jpg

 

 

41.jpg

 

 

49.jpg

 

 

50.jpg

 

 

51.jpg

 

 

52.jpg

 

Woofery w drzwiach

 

 

46.jpg

 

 

47.jpg

 

 

48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bylo pytanie o gwarancje - dogadalems ie z salonem i mam to na mailach, ze nie trace gwarancji. Jedyne czego na gwarancji nie bede mogl zrobic, to jak mi tapicerak zacznie skrzypiec [: czyli jak najbardziej ok. Wymiana radia - na szczescie nei jest to jeszcze integralna czesc CANa (czy jak sie to zwie), wiec mozna zrobic co sie chce - do tego stopnia ze z salonu auto zostalo kupione bez zadnego radia - z dziura (doslownie).

Jedyne ryzyko to szyby, a raczej prowadnice - jakosc jest po prostu marna i sa problematyczne (z tylu juz byly poprawiane w serwisie, przod jak narazie jest w miare ok).

 

Dlaczego ta fura ? bo jazda nim to po prostu fun i tyle :) mozna szybciej ... ale odczucia w tym aucie +/-50k pln po prostu wg mnei zmiotly konkurencje (przynajmniej testowana przeze mnie). Dobrze sie tez spisuje na torze i naprawde super zabawka, przy tym w miare pakowna :)

 

Zawody w de - zgoda sprzetowo chlopaki sa mocno tacy sobie, ale sedziowie za to sa fajni. Tak jakby nie sa zbyt rozrzutni jesli chodzi o przyznawanie pktow anonimowej bryce na polskich blachach - a to basu nie slysza (ja jakos slysze), a to twierdza ze scena nie wychodzi za lusterka .. SIC - ale coz zawzialem sie :) zobaczymy co bedzie na finalach :) Moze zobacze w nastepnym roku co sie dzieje na emma/aya i innych dziwadlach - w tym roku tylko easca - w sumie fura dosc czesto i na stosunkowo dlugie okresy czasu laduje u Pawla - musi sie najpierw zrobic, na co potrzeba czasu :)

 

Sama instalka Pawla - wg mnei to jest sztuka, nie rzemioslo. Sam niestety nie mam warsztatu, czasu umiejetnosci i tego czegos co Pawel wklada w auta - Dla mnie to jest perfekcjonista do potegi Ntej. i nastepna bryka tez wyladuje u Niego - to wiecej niz pewne, o ile bedzie chcial sie nią zajac.

 

Jesli ktos bedzie chcial posluchac aktualnego setupu - bedzie taka mozliwosc calkiem niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że kolejny raz pojawia się taka kwestia...

Więc wyjaśnię osobom, które nie znają Caskp'a, to kolega, który grzebie w autkach już od lat 90tych zeszłego wieku( Boże Paweł Ty już niedługo z dinozaurami będziesz biegał... żart :wink: )

auta, które wrzuca to owoc jego pracy, już jeżdżące, wykonane, grające...

 

źle wyjąłeś z kontekstu powinno byc samo powodzenia z instalką bo to że konkretnie kolega robi to widać i słychać a jak napisał sam autor auto wróciło do niego na przeróbki więc nie wiem czemu piszesz tak jak bym o koledze nie słyszał bo ktoś kto nawet trochę się interesuje CA wie kim autor jest :) człowiek legenda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy EVO I które było jakiś czas temu :

 

Bagarek i setup :

 

42.jpg

 

44.jpg

 

 

53.jpg

 

 

45.jpg

 

Standardowo jak to u mnie w ostatnich autkach :

 

1. Monitor w desce.

2. Odtwarzacz WD HD Live jako multimedialne centrum.

3. Systemik aktywny w 1 wersji bryki oparty o DEX-P9 i DEQ-P9

4. Wzmacniacze : McIntosh 4 kanałowy na średniaki i tweetery, Zapco na Woofery, Brax na sub.

5. Subwoofer : Brax Matrix 10.1 jeszcze bez maskownicy :D

 

Niestety ten setup odszedł w niepamięć po usterce wzmaka Zapco który uwalił niestety woofery LS 185. Jak się okazuje stare to dobre jest wino, skrzypce i tp ....

 

O nowym Evo II - już wkrótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sedziowie za to sa fajni. Tak jakby nie sa zbyt rozrzutni jesli chodzi o przyznawanie pktow anonimowej bryce na polskich blachach - a to basu nie slysza (ja jakos slysze), a to twierdza ze scena nie wychodzi za lusterka .. SIC - ale coz zawzialem sie :) zobaczymy co bedzie na finalach :)

 

Haha... My to już znamy(parę forumowych autek)... Potwierdzam w pełni jeśli chodzi sędziów.Bardzo mili, rozmowni sympatyczni a oceny bombowe...

"Super! Sehr Sehr gut... Ocena... 6 w 10 stopniowej skali" heheh :rotfl:

 

interesuje CA wie kim autor jest :) człowiek legenda

 

Wee tam. bez takich bo Pawlo obrośnie w piórka.. :wink2:

 

po awarii zmiana byla na audio arta ms200.2 i co ciekawe duzo bardziej przypadl mi do gustu niz poprzednik.

 

Pod jakim względem? Jak byś porównał LSa do Audio?

 

Czy możecie coś więcej napisać ogólnie o tych głośnikach także o Audisonie? Bo jak by nie patrzeć to egzotyka u nas obecnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA vs Zapco - wg mnie hmm zapco na tych wooferach a raczej te woofery pod nim to byl taki czolg. Mocno, twardo precyzyjnie. Jak byl piorun, to bylo go slychac i czuc - mocno i precyzyjnie.

Po wpieciu aa woofery zagraly zupelnie inaczej. Wykop byl moze troche mniejszy - ale za to hmm pojawila sie plastyka, byly takie fajne mieciutkie, powiedizalbym wrecz jasniejsze. Jakby zaczely grac z zyciem, z polotem, zamiast tak od linijki i mocno ;) Chociaz no mi mocy w nich nie brakowalo :)

Mi duo bardziej do gustu podszedl AA i troche pojezdzil ze mna :)

 

Co do thesisow - wg mnie srednica jest taka ze czapki z glow - chyba najlepsza jaka slyszalem. Gora - szczgolowa, delikatna, aksamitna wrecz. Ladnie maluje scene - chociaz tu bardzo duzo ma do powiedzenia wzmak. I wydaje mi sie ze przy moim ostatnim setupie nie powiedzialy jeszcze wszystkiego :) licze ze po ostatnich przerobkach bedzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...