Skocz do zawartości

SEAT CUPRA R by CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.ebay.it/i...=item53ed7f060d

Jest nawet 5 sztuk tylko kurs ojro malo zachecajacy :)

 

Poniżej dyszki za nówkę, to chyba i tak sporo mniej niż swego czasu w dystrybucji?

 

ps. Mógłby być wyższy... :D Ja nie mam płatności w złotówkach więc im niższy tym u mnie trudniej z zarobkiem, więc zawsze kij ma dwa końce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak z boku obserwuje, "spuszczacie" sie nad tymi stegami MSK i że szkoda że nie dostępne, i jak cos to za granicą ale ceny używek to prawie tyle co nowki...... itd.... Możliwe że to najlepsze wzmaki na świecie ale ja nie o tym...... na allegro od chyba roku jak nie dluzej ze słynnej Skody Octavii wlasciciel sprzedaje ponizej 50% nowki, swoje uzywki MSK i jakoś chętnych nie ma :szok: :szok: . Więc coś tu nie halo. Ale tutaj piszecie o problemach z ich dostaniem... więc sorry ale czegoś nie czaje..... no chyba że jednak nie są takie pewne jak jest napisane w aukcji i wy lub (osoby tymi wzmakami zaintersowane) wiedzą i dlatego nie kupują..... Steg MSK 50 High End nie brax helix (2568720080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak z boku obserwuje, "spuszczacie" sie nad tymi stegami MSK i że szkoda że nie dostępne, i jak cos to za granicą ale ceny używek to prawie tyle co nowki...... itd.... Możliwe że to najlepsze wzmaki na świecie ale ja nie o tym...... na allegro od chyba roku jak nie dluzej ze słynnej Skody Octavii wlasciciel sprzedaje ponizej 50% nowki, swoje uzywki MSK i jakoś chętnych nie ma :szok: :szok: . Więc coś tu nie halo. Ale tutaj piszecie o problemach z ich dostaniem... więc sorry ale czegoś nie czaje..... no chyba że jednak nie są takie pewne jak jest napisane w aukcji i wy lub (osoby tymi wzmakami zaintersowane) wiedzą i dlatego nie kupują..... Steg MSK 50 High End nie brax helix (2568720080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Heh, za 4500 tez bym chetnie swojego oddał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna jest prosta... Cena (ta wskazana w aukcji) zapewne wydaje się zainteresowanym za wysoka jak na używane MSK skoro pojawiają się w takiej cenie (4-5) tys jako nowe na ebayowie... Mam na myśli ceny 50 ki i 1500, bo zauważyłem ,że 3000 drożej się ceni nie wspominając już o A klasie.

A skoro cena ta sama a można mieć nówkę z pudełka to chyba odp jest prosta co się wybierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie padła ani razu magiczna cena. Bo ja nie jestem takim wygą jak Wy. Ja cene nowego stega mam na poziomie ok. 11500 PLN więc jak Wy piszecie ale jakto, sie nie da, za drogo, a jak widze w PL za 4,5k PLN to dlatego czegos nie czaje...... No ale jesli mowicie ze na ebay'owie nowe chodzą po ok. 4,5k PLN w Italii to już wiem o co biega.

Nie można było tak od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo to nie jest hurt - pamiętaj o tym :D

 

No nie hurt, tylko normalne "zapotrzebowanie" chcąc zrobić betkę aktywnie na msk potrzebuję 4 piece: 3 x A(to dla jakości) plus jeden 3000(to dla zabawy :D ) (szkoda , że ta firma się nie pokusiła o ich odmianę 4 kanałową)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takiego jest? To słowo mocno się zdewaluowało...

Szczytowa , bezkompromisowa konstrukcja , gdzie jakość jest nadrzędną ponad kosztem .

Nie ma natomiast prostego przełożenia jakości komponentów na finalna jakość systemu , chociaż ostatnimi czasy coraz częściej Hi-end kojarzony jest jedynie z zakupem komponentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytowa , bezkompromisowa konstrukcja , gdzie jakośc jest nadrzedną ponad kosztem .

 

Definicję jako taką znam doskonale, lecz w dobie kiedy na pewnym portalu aukcyjnym co drugi przedmiot w kategorii audio( CA. HA) to "hajend" nie jestem skłonny używać tego słowa, nabrało dla mnie negatywnego wydżwięku..

Skoro potocznie nie oznacza już tego samego co kiedyś.

 

ps.Bezkompromisowy hajendowy Peying... Brzmi dumnie.. Jak widać dla każdego "hajend" to co innego... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicję jako taką znam doskonale, lecz w dobie kiedy na pewnym portalu aukcyjnym co drugi przedmiot w kategorii audio( CA. HA) to "hajend" nie jestem skłonny używać tego słowa, nabrało dla mnie negatywnego wydżwięku..

Skoro potocznie nie oznacza już tego samego co kiedyś.

Po cos Pan dał nam ...... , inaczej wszystko powyżej 500zl będzie tak nazywane

I po co pytasz skoro znasz określenie , czy widzisz potrzebę innej definicji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...