Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trucku nie kupi :D cos ty

Za miękki jest :wink:

 

Nie takie się kupiło jak się chciało...

Ale jakoś lampiszcze mnie nie kusi... Może na stare lata jak mi się zechce analogu w bujanym fotelu. :wink:

Prędzej kiedyś jeśli zgra się i oferta i wolna kasa to zanabędę trutnia w miedzi. :) I już chyba mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Takie bagaz friendly

 

 

To do sprzątania tego z kurzu powinna być już tylko i wyłącznie załączona w pudełku taka pani...

post-4530-0-29345100-1384754396_thumb.jpg

 

Bo jakoś cienko sobie wyobrażam szybkie sprzątanie takiego Fidelity odkurzaczem na stacji paliw za żetony... :mur:

ps. Te są śliczne, hmm... czyli lampa nie musi wyglądać jak prostownik... :wink:   :)  Tylko wyjazd na wakacje to chyba się odbywa po przykryciu ich dwoma skrzynkami z warzywniaka do góry nogami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest najlepsze miejsce , ale Polacy tez mają swoja "lampową " historię .

Swego czasu Klinika Dźwięku wystawiała Opla z indywidualnie zbudowanym wzmacniaczem lampowym.

Jego konstruktorem był Rajmund Kukieła , znany tez z pomiarów laboratoryjnych dla Auto Hi-Fi.

Częściej można było spotkać lampowe Preampy jego autorstwa z przeznaczeniem do CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za stare czasy żeby móc tego posłuchać ale z gazet i starych zdjęć pamiętam. To był Opel Vectra B. Ciekawe jakby teraz to zabrzmiało w porównaniu do innych aut i po latach :)

 

Był też Grand Cherokee, ale bardziej pokazowy, gdzie też lampy siedziały z Mund Sound.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dla mnie za stare czasy żeby móc tego posłuchać ale z gazet i starych zdjęć pamiętam. To był Opel Vectra B. Ciekawe jakby teraz to zabrzmiało w porównaniu do innych aut i po latach :)

Może to większość zdziwi , ale takiej oceny , obawiam się jedynie ze strony teraźniejszego słuchacza niż kondycji aut z tamtych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to większość zdziwi , ale takiej oceny , obawiam się jedynie ze strony teraźniejszego słuchacza niż kondycji aut z tamtych lat

Właśnie ciekaw jestem, jako "teraźniejszy słuchacz", czy potrafiłbym docenić taki system (skoro widzę jednak przesłanki doświadczonej osoby, że te systemy były bardzo dobre) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest najlepsze miejsce , ale Polacy tez mają swoja "lampową " historię .

Swego czasu Klinika Dźwięku wystawiała Opla z indywidualnie zbudowanym wzmacniaczem lampowym.

Jego konstruktorem był Rajmund Kukieła , znany tez z pomiarów laboratoryjnych dla Auto Hi-Fi.

Częściej można było spotkać lampowe Preampy jego autorstwa z przeznaczeniem do CA.

Miałem nawet okazję kilka lat temu poznać osobiście i gościć w domu u Pana Rajmunda słuchając i oglądając jego klocki Home Audio.

Też pamiętam z gazet preampy MundSound, chociaż to była chyba Astra G a nie Vectra.

Co do Car Audio i Lamp to chyba większość Tu będących zapomniał o  rodzimym konstruktorze który cały czas płodzi takie konstrukcje i których można było posłuchać na nie jednych targach, To Pan Wiesław Brzyszko z Dobrego Tonu z Lublina :

 

http://www.dobryton.pl/realizacja/items/69.html

 

Przepraszam CASKP za Ot, ale musiałem :) 

Piękne te Milberty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nawet okazję kilka lat temu poznać osobiście i gościć w domu u Pana Rajmunda słuchając i oglądając jego klocki Home Audio.

Też pamiętam z gazet preampy MundSound, chociaż to była chyba Astra G a nie Vectra.

Co do Car Audio i Lamp to chyba większość Tu będących zapomniał o  rodzimym konstruktorze który cały czas płodzi takie konstrukcje i których można było posłuchać na nie jednych targach, To Pan Wiesław Brzyszko z Dobrego Tonu z Lublina :

 

 

w Astrze yasica grał prosty system radio Nakamichi cd 45, wzmak Genesis comapct four aut hifi klub polska wysokie Eton Discovery z nawiercanymi magnesami w celu zrobienia własnej komory woofery Inside Audio, i sub po przeróbce Pana Mundka, ogólnie przyjemnie to grało..

 

Vectra miała system trójdrożny tweet mt2, śr CDM 54, woofery Eton NCS po delikatnej przeróbce, radio naka 45 wzmaki, reszty nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie z powodu braku czasu, niestety w dalszym ciągu gra takie zestawienie :

Rozumiem, ciężka sprawa, łączę sie w bólu ... ale od czego ma się Kolegów z forum? Jak będzie już bardzo nie do zniesienia, to chętnie wezmę na siebie to brzemię. 

Uprzedzam ewentualne pytania, nie oczekuję niczego w zamian :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...