Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raczej będzie cieżko z porównaniem. Niestety nie mam żadnego z nich, a jakoś nie uśmiecha mi się next kasy pakować w klocki :)

 

 

Hybryda by się znalazła :wink:

 

:D:hyhy:

 

 

Co to Marcin za propaganda ............ :cisza:

 

A siakoś tak mi się skojarzyło, jak lampiszcze zobaczyłem.

 

Patrząc na foto, po pierwsze Paweł gratuluję stanu klockuszków (nowe/albo tak idealnie utrzymane), po drugie ciśnie mi się wiedząc jak wygląda miedziak od Tru, lub chociaż moje PG MS1000...ja pierdykam jakie one brzydkie są te Milberty :szok: , wiem , wiem to nie gra, ale w zabudowie to wygląda jak by wsadzić ni mniej ni więcej... Dwa razy prostownik made in Poland mojego św. pamięci ojca, którym ładował fiaciora 125 P :rotfl: ...taki...

post-4530-0-93810500-1384673737_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck - nie przesadzaj . Ten prostownik to porażka do potęgi. Milberty w swojej prostocie są po prostu ładne. Ich wykonanie również jest bardzo dobre. Szczegóły których nie widać na fotkach potwierdzają klasę wykonania piecyka który niestety musi mieć taką a nie inną - ażurową konstrukcję.


Jeszcze muszę przetestować te średniaki : 

 

pioneer1.jpg

 

pioneer2.jpg

 

pioneer3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck - nie przesadzaj .

 

Paweł, ja wiem ,że to jest ponoć najlepsza lampa kiedykolwiek wykonana do zastosowania w CA, biały kruk kosztujący worek pieniędzy i to jeszcze w takim stanie. Brzmienie zapewne także prezentuje poziom referencyjny, tutaj absolutnie nie dyskutuję, ba milo wiedzieć ,że tak rzadki i wyjątkowy sprzęt zawitał w Polsce.

Jedynie zdziwiło mnie, że wizualnie tak hi-endowy wzmacniacz kosztujący jako nowy krocie wygląda jak wygląda... Jeden powie "ujmuje mnie jego prostota" drugi ,że wizualnie nie daleko mu od prostownika. Więc nie ma co się obruszać. Gratuluję zakupu i zazdroszczę obcowania z takim rodzynkiem. :)

 

Ale z innej beczki... Kupiłeś je na półkę czy do auta? Jak planujesz zasilić system nimi? Z tego co kojarzę , miałeś u siebie dwie szt 4 kanałów Braxa, jak to obecnie planujesz rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja się nie obruszam. Po prostu patrząc na ten prostownik i tą lampkę - to dwa różne światy. Mówię o wyglądzie zewnętrznym a nie o bebechach .

 

Oj tam, luźna uwaga :wink: , lepiej pogadajmy co tam w planach z użyciem nowego nabytku? Podział pasywny na średniaku i tw?


 

 


Ale z innej beczki... Kupiłeś je na półkę czy do auta? Jak planujesz zasilić system nimi? Z tego co kojarzę , miałeś u siebie dwie szt 4 kanałów Braxa, jak to obecnie planujesz rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki za projekt i nie ukrywam ciekawi mnie jak finalnie wybrniesz... Można zrobić podział tw/mid z jednego kanału drugi dać na wf pozostaje sekcja suba i tu chyba pojawi się trochę problem z miejscem w zabudowie, bo po tym foto w bagażniku widać ,że małe to te lampki nie są i raczej nie marzenie montażysty gabarytami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te piecyki są piękne i basta :wink: Dawno temu trafiłem na amerykańską gazetkę Car audio a w niej  instalacja z milbertami na pokładzie.

http://milbert.com/autos/earl

Nautiliusy rozebrane i spakowane do auta :rotfl:  

I jak widać w załączonym linku, kto gra grubo wygrać musi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...