Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CASKP napisał:

Nie wiem co Ty widziałeś, słyszałeś i jaka jest Twoja zdolność do oceny systemów audio oparta na własnym doświadczeniu a jaka oparta na czyjejś opinii.

 

Nie znam nawet Twojego nick. Nic mi nie mówi - być może masz kompetencje do głębokich analiz. Nie wiem. Rzadko tu zaglądam i może ominęła mnie jakaś błyskotliwa kariera w SQ.

 

Wiem na pewno, że póki co, kolejny raz nie wiesz co mówisz i śmiecisz w temacie.

Nadal nie uzyskalem odpowiedzi na proste pytanie.

 

Czy słyszałeś to auto które zdobyło nagrodę na tych zawodach w USA ?

 

Czy lecimy nadal zasciankowoscia że co w USA to najlepsze 😆

 

Tak było w latach 90. 

 

 

Będzie można posłuchać auta na tych fenomenalnych piecach Mercury   na jakimś wiekszym spocie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kłopot jest z Tobą Arni. że nie dość, że nie wiesz to jeszcze kłamiesz.

 

Aktualnie mam na stole wszystkie wzmacniacze z tego auta. Nie takie same tylko dokładnie te sztuki. Mam też niewątpliwą przyjemność znać tegoż zawodnika.

 

Niestety nie miałem okazji poznać Arniego i jego kompetencji.

 

Bądź łaskaw nie śmiecić.

Staram się odpowiadać na kwestie rzeczowe a nie kółko i krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, CASKP napisał:

Kłopot jest z Tobą Arni. że nie dość, że nie wiesz to jeszcze kłamiesz.

 

Aktualnie mam na stole wszystkie wzmacniacze z tego auta. Nie takie same tylko dokładnie te sztuki. Mam też niewątpliwą przyjemność znać tegoż zawodnika.

 

Niestety nie miałem okazji poznać Arniego i jego kompetencji.

 

Bądź łaskaw nie śmiecić.

Staram się odpowiadać na kwestie rzeczowe a nie kółko i krzyżyk.

Przecież to są zdjęcia z Twojego profilu na Facebooku 😆😅🤣

 

Podlinkowane przez Ciebie prosto z profilu audionutz. To z czym kłamie ? Są zdjęcia auta daty nagrody . ? Z czym kłamie ?

 

Sluchales tego auta ???? Nie wiem ile razy mam pytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kłamiesz arni.

 

Nie można

nic podlinkować z profilu Audionutz. Bo to profil zamknięty a Ciebie tam nie ma i tu kolejna pewność - nigdy nie będzie😉

 

Lepiej googlaj arni i więcej pracuj. To będą wyniki.

 

Póki co to mylą Ci się podstawowe rzeczy typu data i miejsce.

 

Nie śmieć innym. Może ktoś będzie chciał coś rzeczowego napisać a Twój bełkot go zniechęci.

 

Traktuje Twe wpisy jako niebyłe. Nie ma o czym z Toba rozmawiać arni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienazbyt dostatecznie się skompromitowałeś?

 

Ty nie odróżniasz słomy od siana.

 

Napisałem Ci wyraźnie. Wszystkie te wzmacniacze mam na stole. I wymieniam w nich kondensatory. Z czarnych na czarniejsze.

 

Może mi ktoś powiedzieć co to jest za user ten Pan arni?

IMG_3188.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CASKP napisał:

Nienazbyt dostatecznie się skompromitowałeś?

 

Ty nie odróżniasz słomy od siana.

 

Napisałem Ci wyraźnie. Wszystkie te wzmacniacze mam na stole. I wymieniam w nich kondensatory. Z czarnych na czarniejsze.

 

Może mi ktoś powiedzieć co to jest za user ten Pan arni?

IMG_3188.jpeg

Ale z czym się skompromitowalem ? Wrzucasz zdjęcia nagród z piecami w środku. A na profilu audiosolution są te same zdjęcia. Z inną zawartością bagażnika to kto tu się kompromituje 😆

 

Ps skoro to takie świetne piece to po co je tuningować ? Co da sama wymiana kondow ? Nie można było tego zrobić w USA ? Czy nikt tam nie  umie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesio to ty ….  człowiek który ciągle pyta , ciągle potrzebuje odpowiedzi , co jest dobre co nie . Co kupić a co nie . Co włożyć do swojego magazynku a co nie . Co jak brzmi a co nie brzmi .  Ciągle

Pytania - chęć otrzymania odpowiedzi . Bo co kupić , co nie kupić . Ciągle

Pytania - następne następne następne . Pytania jak ustawić gain, bo nie umiem …. Następne pytania . Grzesio . Odbilo ci dokumentalnie ….😂😂😂😂😂

 

 

Nie te same, nie ta instalacja nie ten sam wynik ani nie Audionutz od przyciemniania szyb.

 

Grzesiu . Wariacie . 😂

 

Tobie już nie tylko słoma z sianem a głośnik z folią się myli. 😂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, CASKP napisał:

Grzesio to ty ….  człowiek który ciągle pyta , ciągle potrzebuje odpowiedzi , co jest dobre co nie . Co kupić a co nie . Co włożyć do swojego magazynku a co nie . Co jak brzmi a co nie brzmi .  Ciągle

Pytania - chęć otrzymania odpowiedzi . Bo co kupić , co nie kupić . Ciągle

Pytania - następne następne następne . Pytania jak ustawić gain, bo nie umiem …. Następne pytania . Grzesio . Odbilo ci dokumentalnie ….😂😂😂😂😂

 

 

Nie te same, nie ta instalacja nie ten sam wynik ani nie Audionutz od przyciemniania szyb.

 

Grzesiu . Wariacie . 😂

 

Tobie już nie tylko słoma z sianem a głośnik z folią się myli. 😂

 

 

Nie pyta. Pytał 😉 spokojnie po tym jak mnie potraktowałes na grupie już nie zapytam o nic. Nie tylko ja się przekonałem co do Ciebie  Jednak ludzie mówili dużo i  sporo z tego się sprawdziło 😉

 

Wcześniej nie wyraziłem swojej opinii tylko przytoczyłem Roberto  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to dzisiaj jest?

 

Dzień Grzegorza pod przykryciem?

 

Grzegorzu drugi...

 

To zawodnik z 30 letnim stażem a nie typ.

 

Aut zawodniczych ma obecnie tylko 4.

 

Niestety trudno będzie Ci przykleić mu łatkę jakiegokolwiek brandu...

 

Bo on ma team bez brandu🤷‍♂️

 

Dobiera sprzęt sam jaki chce i sam za niego płaci. Taka sytuacja. Stąd w jego autach znajdziesz Scanspeak, Dynaudio Focal ImageDynamics Audiowave Audiosolution i Rockford i Celestra i JBL i DLS i Sony i Pioneer i Bóg wie co jeszcze. Ja to rozumiem, że ciężko uwierzyć. To nie człowiek co nie ogarnia 12m.

 

Ale miło się czyta, że stałeś się expertem w dziedzinie SQ USA😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, CASKP napisał:

A co to dzisiaj jest?

 

Dzień Grzegorza pod przykryciem?

 

Grzegorzu drugi...

 

To zawodnik z 30 letnim stażem a nie typ.

 

Aut zawodniczych ma obecnie tylko 4.

 

Niestety trudno będzie Ci przykleić mu łatkę jakiegokolwiek brandu...

 

Bo on ma team bez brandu🤷‍♂️

 

Dobiera sprzęt sam jaki chce i sam za niego płaci. Taka sytuacja. Stąd w jego autach znajdziesz Scanspeak, Dynaudio Focal ImageDynamics Audiowave Audiosolution i Rockford i Celestra i JBL i DLS i Sony i Pioneer i Bóg wie co jeszcze. Ja to rozumiem, że ciężko uwierzyć. To nie człowiek co nie ogarnia 12m.

 

Ale miło się czyta, że stałeś się expertem w dziedzinie SQ USA😉

Masz rację tak się ukrywam że wrzucilem Ibizę i podpisałem się swoim imieniem i nazwiskiem . Pawełku Holmes'ie

 

Gdybym chciał coś ukryć to bym ukrył i pytalbys jak 4 posty wyżej kim jestem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, nina_chudy napisał:

USA. Haha.  Tam jest wszystko możliwe.  To inny stan umysłu i podejścia do życia.  Nie czarujmy się.co z tego że oni kreują rynek jak są sprzedawczykami . Więc to co u nich jest top może się okazać nic nie warte.

A może poszli do lasu? A może są w salonie Peżo? A co Marcin powiedział, tata?😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacę, żebyś mnie uwolnił od pierożków z mięsem, arni i 7 innych wcieleń Grzesia o których nic nie wiem. Nie kieruj go do mnie na priv. Nie zamierzam go niczego uczyć, objaśniać , tłumaczyć , nakierowywać. Tak było przez ostatnie lata. Pass. 

To, że Grzesiu mówi, że coś jest albo ktoś coś zrobił to oznacza tylko - że Grzesio mówi. 

To samo tyczy się sterownika i modułów regulacji głośności.  To że ktoś taką śpiewkę puścił a Grzesio powtarza jak mantrę - to jego problem nie mój . 

Jak pisałem wcześniej - wszystkie te wzmacniacze mam na stole. Klasyczny przegląd plus punkty pracy i dwie zmiany zgodnie z życzeniem zawodnika.

Kto chce - może wpaść posłuchać.

Epopeja pierogów z mięsem - zamknięta. 

Grześ - nie prowokuj. Nie śmieć w temacie. Zaistniałeś. Wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...