Skocz do zawartości

Chevrolet HHR - CASKP


CASKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pomysłów ale muszę je najpierw zweryfikować aby nie było sytuacji tak jak z Epicą Kabana.

 

3 ruchy i auto Kabana odzyskało swój dawny urok, i nie był to milowy krok w plecy, a jedynie jeden skok za "wysoko".

Tak to czasem jest jak się siedzi w aucie za długo szukając czegoś nowego, potem człowiek się przyzwyczaja i coś mu zaczyna odpowiadać, a że wiekszośc odsłuchujących woli 20 minutowe zaskoczenie, tak potem jest. W każdym razie Kaban znów gra jak grał, a może i nawet lepiej, za dużo czasu mineło aby porównywać oba systemy, jak skończą chłopacy system na P90 podepniemy P70xII i zobaczymy czy jest lepiej czy gorzej.

 

Kiedyś znalazłem wypowiedź kilku japończyków na temat porównania P70xII i P90 i stwierdzili oni że P70 gra najbardziej naturalnie, P90 już gra bardziej technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 668
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy pierwszym krótkim odsłuchu niczym nie zachwycają, nie starają się słuchacza złapać na efekciarstwie.

 

:super:

Tak samo jest z muzyką. Są płyty, które pierwszy raz puszczasz i takie tam pitu, pitu. Na ale nic, leci dalej, ale jakoś kawałka nie zmieniasz, potem następny, następny i ostatni. Płyta zaczyna grać od nowa - o już się skończyło i gra od początku...???

I nie można się oderwać od tej muzy oderwać..., a już na fajnym sprzęcie to.... :D :D :D

 

To taki sam efekt mam po dynaudio disastera

 

a ja mam taki efekt po MP 5.16 + AF 1.C TW disastera :)

ma chłopak ucho do głośników :super:

może jestem jakiś mało wymagający, ale wsiadam do auta i od paru miesięcy banan gości na mojej twarzy

normalnie nic nie mam ochoty zmieniać, to jest nienormalne :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć.. Tęsknię za tym efektem.. :wink2:

 

Ja też tak mam ... Od dłuższego czasu nie zmieniłem żadnego klocka w samochodzie i w najbliższym czasie nie mam zamiaru :) Dzięki temu mam czas na coś innego ;)

 

:super:

a ja mam taki efekt po MP 5.16 + AF 1.C TW disastera :)

ma chłopak ucho do głośników :super:

może jestem jakiś mało wymagający, ale wsiadam do auta i od paru miesięcy banan gości na mojej twarzy

normalnie nic nie mam ochoty zmieniać, to jest nienormalne :przestraszony:

 

Witamy w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki efekt po MP 5.16 + AF 1.C TW disastera :)

ma chłopak ucho do głośników :super:

może jestem jakiś mało wymagający, ale wsiadam do auta i od paru miesięcy banan gości na mojej twarzy

normalnie nic nie mam ochoty zmieniać, to jest nienormalne :przestraszony:

 

bo to jest zajebisty tweeter a że dystrybutor nie inwestował w marketing to juz inna inszosc. A u nas jest tak ze jesli o czyms nie jest głośno to jest be. A wielu sie przekonało słuchając u mnie 2 czy 3 drog z tym tweetem, że jest naprawde świetny i cięzko o jakąs konkurencje dla niego w cenie w ktorej byl sprzedawany (799 PLN) nawet jakby byl za 1,5 k PLN to wśród nowych w cenach detalicznych i tak bym tego phd'ka kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie :)

 

Nie dobijaj leżącego... :wink:

 

jakby byl za 1,5 k PLN to wśród nowych w cenach detalicznych i tak bym tego phd'ka kupil.

 

A ja kupiłbym w tym budżecie Morelkę, nie ma dla mnie konkurencji do 1,5 tysia... Ale wiem ,ze to zboczenie na zasadzie,że stara miłość nie rdzewieje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Panowie, przeczytajcie raz jeszcze co napisalem. Cena detaliczna nowego kompletu!! A nie ja załatwiłem sobie tutaj za tyle, lub tutaj kupiłem uzywke za tyle. Bo ja nowe Piccolo i duze Supremo nie widziałem w cenie 1500 PLN w sklepie - cena detaliczna. Bo uzywke PHD AF Pro byla za 450 PLN, w tej cenie kupicie SUpremo czy Piccolo :hyhy: . Druga sprawa nowe PHDki sa za 799 PLN

Więc powtorze raz jeszcze dla mnie w budzecie cena detaliczna za nowy komplet tweeterow do 1,5k PLN PHD nie ma konkurencji. :P tylko no wlasnie nie są "trendi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko, a mianowicie pakujecie TW za kupę kasy ale jakiej muzyki słuchacie przy tym?? wątpię aby taki PHD przydał się przy słuchaniu electro czy techno czego niestety aktualnie większość osób słucha :-/

co do samej instalacji to fajna chociaż mi się nie podoba to, że nie ma płaskiej podłogi w bagażniku (w drugiej zabudowie), pierwsza jakoś bardziej mi się podobała ;)

a i czy dobrze widzę, że w 2 wariancie słupków masz dwa różne średniaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię aby taki PHD przydał się przy słuchaniu electro czy techno czego niestety aktualnie większość osób słucha :-/

 

Skąd wiesz jak ten TW czy inny się sprawdza w tym czy innym gatunku muzyki, jeżeli go nie słuchałeś i skąd wiesz czego słucha większość osób? Jakaś wyrocznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stance słyszę jak jeżdżą ludzie i słuchają "buc buc buc" ;-)

a i moja wypowiedź nie miała na celu nikogo urazić tylko usłyszeć opinię na taki a nie inny temat.

a czy ja powiedziałem, że nie słucham eletcro? słyszałem kilka kawałków i średnio mi podchodzi taki typ muzyki.

no ale i tak nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...